Pradžia Po vestuvių 5 žingsniai kaip pasiruošti pirmai vestuviniai nakčiai

5 žingsniai kaip pasiruošti pirmai vestuviniai nakčiai

5 žingsniai pasiruošti pirmai vestuviniai nakčiai
Nuotrauka: Stocksy

Ar ruošiatės savo pirmai vestuvių nakčiai? Ji pagaliau čia. O taip!

Tai svarbi naktis kuri užguls su dideliu spaudimu. Nors tai kuo puikiausiai suprantama, nėra tikslo per daug apsikrauti galvą bei jaudintis. Tai jūsų partneris. Jis ar ji – tas žmogus su kuriuo jūs jau kartu daug metų. Ji(s) myli tave. Jeigu prieš kelias akimirkas dar vilkėjote vestuvinius rūbus ir esate jau legaliai santuokoje tai dar negarantuoja nakties kupinos erotikos ir romantikos.

Iš tiesų, pirmas vestuvinis seksas gali neretai nuvilti.

Tačiau, giliai įkvėpkite, mes pateiksime kelis naudingus patarimus to kiek įmanoma išvengti. Tai jaudinantis vakaras ir tikimės, kad šie patarimai jums pagelbės.

1. Išplėskite žinių bagažą (bei pasipildykite sekso žaisliukų kolekcija)

Žinios yra galia (lovoje). Niekada nežinosite per daug ypač lovos reikaluose. Mokyklose mūsų nemoko apie seksą, o ypač kas yra geras seksas. Nebijokite išbandyti kažko naujo ar gilinti žinių bagažą. Skirkite laiko masturbacijai ir pasijuskite patogiai savo kūne. Net jeigu tu ir turėjai daugybę sekso per metus, vis tiek yra sunku atsipalaiduoti ir “nuleisti garą”.

Skaitykite straipsnius apie įvairius sekso žaisliukus kuriuos norėtumėte išbandyti. Išsirinkite bent vieną iš jų pabandymui. Naujo žaisliuko atsiradimas miegamajame visada yra jaudinanti patirtis. Kai tiek daug streso buvo vestuvių dieną bei naktį, visai gera mintis būtų išbandyti naują žaisliuką ypač tokį kuris sukeltų orgazmą.

2. Nepadauginkite šampano

Vestuvių dieną tikrai bus daug burbuliukų. Tai visgi jūsų gyvenimo šventė, tačiau yra viena problema. Per daug alkoholio sumažins jūsų galimybes turėti puikų seksą. Kai esate apgirtę galite neturėti orgazmo. Kitaip tariant girtas seksas dažniausiai būna nuviliantis.

Jeigu jūsų sąraše seksas yra vienas iš aukščiausių prioritetų, pasistenkite neišgerti daugiau 3 taurių šampano ar kito alkoholinio gėrimo. Nepersigerkite ir nesitikėkite,kad būsite sekso diva lovoje. Taip tikrai nebus.

Tačiau jeigu jūs nesureikšminate sekso, tada galite šėlti į valias ir nesukti galvos. Visada galite atidėti seksą rytui ar vėlesniam laikui. Sveiki atvykę į susituokusių pasaulį. Galite mėgautis seksu kiekvieną dieną bet kokiu metu, kada norite (nors turbūt tą patį darėte ir iki vestuvių).

3. Rinkitės savo išvaizdą bet išlaikykite paprastumą

Auksinė apatinio trikotažo taisyklė – klasika. Laikykitės paprastumo jeigu labai dvejojate ką pirkti. Vėl, nekankinkite savęs papildomu spaudimu. Kam to reikia?

Jums nereikia persistengti su naktiniais jeigu tai ne jūsų stilius. Tačiau jeigu jūs mėgstate tai, tai tik pirmyn.

Jeigu jums patinka katės kostiumai ar kitokie įmantrūs naktiniai tokius ir rinkitės, tačiau visais kitais atvejais rinkitės tai kas lengvai nusiima nuo kūno. Rinkitės tokius apatinius kuriuos galėtumėte vilkėti po suknele. Tokiu atveju jums nereikės žaisti nusirenginėjimo ir galėsite beveik iš karto šokti į lovą.

Patikėkite mumis, po ilgos vestuvinės dienos, jūsų partneriui vienodai švies kaip jūs apsirengusi, vienintelis dalykas bus svarbus, kad jūs esate nuoga.

4. Kontroliuokite tai ko tikitės

Nesukite galvos dėl artėjančios vestuvinės nakties. Negalvokite kiekvieną laisvą ar ir užimtą akimirką kaip viskas vyks. Nesusikurkite savo galvoje scenos kuri būtų tarsi iš filmų. Tai seksas, seksas niekada nebūna tobulas. Tai bus karštas momentas žinoma, bet ne scena iš penkiasdešimt atspalvių.

Turint realistiškus norus jums pasitarnaus į naudą. Jeigu iškelsite vestuvinį seksą virš visko, jūs labai nusivilsite. Kaip kažkas gali atitikti jūsų svajas? Realybėje taip retai būna.

Atminkite, vestuvių dieną atėjo, bet tai vis tiek – realybė. Mėgaukitės tuo ir visais net keistais ar kvailais dalykas kurie įvyks. Tikrai gali būti ir keistų momentų net jeigu judu kartu jau daugelį metų. Tokia realybė, jūs įsimylėję ir praleiskite gerai laiką!

5. Būkite momente

Mes patariame išbandyti meditaciją ypač likus kelioms savaitėms iki vestuvių. Tai metas pilnas streso, o išmokti kaip nuraminti savo mintis yra būtina. Kvėpuokite, ir tobulinkite pojūčių jutiklius.

Susitelkite ties tuo kas vyksta dabar. Jeigu jūs kažkur “išplaukiate” susikaupkite iš naujo. Atkreipkite dėmesį ką jūsų partneris daro su jumis kiekviename momente. Atsirinkite detales kurios jus užveda. Būnant išsiblaškius ir galvojant apie kažką kitką jūsų neprives prie orgazmo. Kvėpuokite, kvėpuokite ir dar kartą kvėpuokite.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą