Pradžia Maitinimas/Vaišės 5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Colasanti Catering

Vienas iš pagrindinių elementų vestuvėse yra maistas. Jūsų svečiai atvyks pamatyti kaip jūs apsikeičiate priesaikomis ir švęs jūsų jungtuvines, tačiau tikrasis vakarėlis prasideda vėliau prie gero maisto. Svečiai po vestuvių dažniausiai atsimena maistą, todėl tai tampa vienu svarbiausių dalykų vestuvėse kurio reikia jums pasirūpinti.

Yra paskaičiuota, kad maistas jūsų biudžeto eilutėje užima beveik pusę viso vestuvių biudžeto. Turint šitą omenyje, pats laikas pradėti ieškoti pačio geriausio varianto. Svarbu atkreipti dėmesį, kad neretai jūsų pasirinkta šventės vieta pati gali parūpinti maistą, tačiau jeigu tokios galimybės nėra teks kažką samdyti atskirai. Pateikiame jums penkis naudingus patarimus ieškant pačio geriausio maisto tiekėjų pasirinkimo:

1. Svečių skaičius ir maisto tipas

Svečių skaičius – vienas svarbiausių faktorių bet kuriai vestuvių organizavimo pusei. Vestuvių maisto patiekimas neretai gali skirtis nuo svečių skaičiaus, kadangi kai kurios paslaugos turi minimalią ir maksimalią vertę. Turint tai omenyje, maisto kokybė turi išlikti tokia pati net jeigu jūsų vestuvėse dalyvaus 10 žmonių ar 100 kadangi dauguma maisto tiekėjų esant dideliam skaičiui žmonių neretai tampa “maisto surinkimo linija” ir galutinė kokybė stipriai nukrenta.

Vestuvių stilius bei vėl svečių skaičius turi didelę įtaką maisto pasirinkimui. Jeigu jūs organizuojate tradicines klasikines vestuves ir turite didelį skaičių svečių – geriausias pasirinkimas tradiciniai vestuvių pusryčiai su apvaliais stalais ir sėdimomis vietomis. Tai pats populiariausias vestuvių maisto patiekimas šiai dienai ypač labai populiaru išvažiuojamose vestuvėse.

Jeigu jūsų svečių kiekis labiau priskiriamas prie vidutinio ar net mažo, dvi praktiškos tačiau originalios idėjos yra vieno kąsnio sumuštiniai arba bufetas su skirtingais maisto pasirinkimais. Šiuose dviejuose pasirinkimuose – apstu modernių maisto pasirinkimų ir stilių ką vestuvių šefai ar tuom užsiimančios maisto profesionalų komandos yra sugalvojusios. Iš kitos, maisto tiekėjai labiau kaimiškose vietovėse paskutiniu metu naudoja labiau tradicinius banketus su ilgais mediniais stalais vietoj apvalių bei naudoja kaimiško tipo dekoracijas su senoviniais stalo įrankiais, prigesintomis šviesomis ir unikalaus skonio valgiais.

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Plat A Taula

2. Ieškokite gerų įvertinimų

Pati svarbiausia nuomonė turi būti jūsų, tačiau patartina pasidomėti kaip kiti žmonės vertino jūsų išsirinktą vieną ar kitą įmonę. Ką tik iškeptos naujos poros visada turės ką patarti bei maisto ekspertai, pasidomėkite plačiau ką vieni bei kiti teigia. Be abejonės, virtuvės ekspertai turės ką patarti išsamiau nei kiti.

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Chilli Bees Catering

3. Pasidomėkite apie visas siūlomas paslaugas

Vestuvių maisto tiekėjai dažniausiai neapsiriboja vien maisto paruošimu. Todėl patartina paklausinėti ir sužinoti visas paslaugas kurias jie teikia ir kas yra įskaičiuota į jūsų kainą, kad neliktumėte nežinioje ir nepasinaudoją viskuom ką galėjote pasinaudoti. Keli pavyzdžiai, neretai maisto tiekėjai siūlo ir padavėjus, vestuvinį tortą, baro personalą net dekoracijas. Tiesa pasakius, dauguma vestuvėms orientuotų maisto tiekėjų skiriasi nuo paprastų savo paslaugų gausa kuri gali praturtinti jūsų banketą.

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Colasanti Catering

4. Išbandykite maistą: kokybę ir kiekį

Kai jau išsirinkote kelis galimus maisto tiekėjus pagal iš anksto surinktą informaciją ir atsiliepimus, laikas skanauti. Maisto degustacija yra vienas esminių elementų pasirenkant tiekėją, nes turite progą įvertinti kiek viskas yra profesionalu, bei turėsite progą išmėginti įvairius meniu ir išsirinkti kas labiausiai tinka jūsų skoniui.

Jūsų lėkštelė turėtų vyrauti harmonija tiek maisto gausos tiek kokybės. Taip pat būtina aptarti su tiekėjais maisto kiekį lėkštėje, kad būtų išvengta įvairių nesusipratimų didžiąją dieną.

Nepamirškite maisto kompozicijos. Atkreipkite dėmesį kaip patiektas maistas atrodo ir kaip jaučiasi skoniai. Visada geras pasirinkimas sezoniniai produktai pagal jūsų vestuvių sezoną, bet visada patartina paieškoti Ir kažko unikalaus ir galbūt netikėto. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas maistas bus pagamintas iš šviežių produktų ir kad maisto vizualika lėkštėje sukurtų magišką skonio patirtį jūsų svečiams.

Visada galite pasikviesti šeimos narius ar artimus draugus degustacijai, kad turėtume daugiau nei vieną nuomonę dėl saugumo, tačiau atminkite, kad maistas atspindi jus ir jūsų partnerį, todėl lemiamas žodis turėtų būti jūsų.

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Kozinart Catering

5. Apgalvokite kiekvieną smulkmeną

Šiais laikais maistas tampa vis labiau prisitaikantis tiek prie įvairių stilių tiek prie dietų ar jūsų maisto netoleravimo. Labai svarbu išsirinkti tokius tiekėjus kurie gales pritaikyti maistą kiekvienam būsimam svečiui, todėl kai tik turėsite patvirtintą svečių sąrašą privalu sužinoti jūsų svečių lūkesčius dėl maisto. Kiekviena gera maisto tiekėjų kompanija sugebės prisitaikyti prie pačių įvairiausių jūsų svečių norų, kad neliktu nė vienas nuošalyje ir nesijaustu nuskriaustas.

Dar vienas svarbus aspektas, patartina susirasti tokius tiekėjus kurie bus pakankamai lankstūs net jeigu atsiras paskutinės minutės pakeitimą, visas procesas turi būti lengvas ir sklandus.

Kai jau turėsite išsirinkę vestuvių vietą, susižinokite kokia yra jūsų maisto tiekėjų atšaukimo politika, pačiu blogiausiu ir nenumatytu scenarijumi labai svarbu ar bus galimybė perkelti jūsų šventę ar tiesiog atšaukti tiekėjus be papildomo galvos skausmo.

5 žingsniai kaip išsirinkti vestuvių maisto tiekėjus
Nuotrauka: Circus Events

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą