Pradžia Jaunųjų stilius 5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

Vestuvių dieną ne tik mūvėsite vestuvinę suknelę tačiau ir apatinį trikotažą todėl norint atrodyti nepriekaištingai ne tik su suknele teks investuoti į vestuvėms tinkančius apatinius rūbus. Nors pirktis apatinius rūbus jums nebus naujiena, tačiau yra keli svarbūs dalykai kur galite suklysti. Žemiau mes paruošėme 5 svarbius punktus į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius apatinius.

Išbandykite kažką naujo

Pirkti įvairius rūbus dėl švenčių jums nebus naujiena, o vestuvės kaip tik puiki proga papildyti jūsų spintą naujais apatiniais. Vestuvių dieną nesimaukite apatinių kuriuos jau dabar nešiojate, o įsigykite naujus būtent šiai šventei. Nepamirškite, kad ką mūvėsite po vestuvių suknele turite jaustis pasitikinti savimi. Kadangi vestuvės bus tik vieną kartą galite išbandyti kažką visiškai naujo ir net už jūsų komforto zonos.

Neišleiskite per daug pinigų

5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

Nors jums ir reikės įsigyti naujus apatinius rūbus pasistenkite neišleisti viso vestuvių biudžeto vien ant apatinių. Apsilankius parduotuvėje labai nesunku pamesti galvą visame grožyje, tačiau reikia nepamiršti, kad nebūtina išleisti šimtais eurų ant apatinių prabangioje parduotuvėje kai šiek tiek daugiau paieškojus galima rasti ne ką prastesnių variantų už žymiai pigiau.

Kreipkite dėmesį ne tik į stilių

5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

Žinoma jūs norite, kad jūsų vestuviniai apatiniai atrodytų seksualiai, tačiau už tai svarbiau, kad jūs jaustumėtės patogiai. Pasistenkite įsigyti tokius apatinius kurie nuo pat ryto iki nakties būtų patogūs ir nei trintų nei darytų kažką kitką blogo. Nepamirškite damos, stilius svarbu, tačiau komfortas taip pat.

Nepamirškite pasibandyti  apatinio trikotažu su vestuvine suknele

Niekas nenorėtų atvykti į vestuves ir suprasti, kad jūsų apatiniai netinka su vestuvine suknele. Pasistenkite ankščiau laiko pasimatuoti apatinius su vestuvine suknele, kad įsitikintumėte, kad neatsiranda nenorimų iškilimų, linijų ar siluetų. Nepamirškite, kad visada perkant vestuvinę suknelę galite paklausti pardavėjų kokie apatiniai geriausiai tiks prie suknelės.

Nesirinkite iššaukiančių spalvų

5 dalykai ko išvengti renkantis nuotakos apatinį trikotažą

Nors galbūt raudona spalva ir yra jūsų pati mylimiausia, tačiau tai nebūtų pats išmintingiausias sprendimas užsidėti raudonus apatinius po vestuvine suknele. Galbūt klausiate kodėl? Tikėtina, kad jūsų apatiniai persišvies pro vestuvinę suknelę. Visada išmintingiausias pasirinkimas rinktis kuo artimesnę spalvą jūsų vestuvinei suknelei arba “nuogos” spalvos apatinius.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą