Pradžia Jaunųjų stilius 5 dalykai ką gali daryti su vestuvine suknele po vestuvių

5 dalykai ką gali daryti su vestuvine suknele po vestuvių

5 dalykai ką gali daryti su vestuvine suknele po vestuvių
Nuotrauka: Lucía Romero

Pažiūrint atgal jums turbūt atrodo, kad vestuves atšokote dar vakar, tačiau jau spėjote grįžti ir iš medaus mėnesio, gavote vestuvines nuotraukas ir belieka tik su nostalgija prisiminti visa šventę. Tačiau jūsų vestuvinė suknelė vis dar randasi jūsų spintoje ar kažkur kitur.

Tai vienas iš brangiausių dalykų jūsų dispozicijoje tačiau ne kainos prasme, o pačios emocijos. Turbūt užtrukote valandas, galbūt net dienas ar mėnesius besirenkant idealiausią vestuvinę suknelę, kad būtumėte vakaro puošmena, tačiau ką dabar daryti su ja? Pabandysime jums pasiūlyti 5 patarimus.

Nuotrauka: Israel Arredondo

Parduokite

Iš vienos pusės tai gali pasirodyti kaip drastiškas poelgis ypač jeigu esate emociškai prisirišusi prie šios suknelės. Tačiau, yra daugybė nuotakų kurios perka vestuvines sukneles iš praktinės pusės, o ne dėl sentimentų todėl kyla klausimas ar ši suknelė jums tiek brangi ar tiesiog užima vietą jūsų spintoje? Jeigu jūs nusipirkote suknelę nes tiesiog jos reikėjo, tai kodėl jos nepardavus. Jeigu kažkokiu būdu nesugadinote suknelės ir ji kaip nauja tai daugumoje atveju pavyks susigrąžinti beveik visa investiciją kurią galėsite panaudoti kažkam kitam ar padėti į jau šeimos fondą.

Nuotrauka: Carla Aymat

Išnuomokite

Šis pasirinkimas gali būti tas idealus tarpinis variantas kai nenorite parduoti tačiau ir nenorite, kad užimtų vietą jūsų spintoje. Tai turbūt vienintelis būdas toliau džiaugtis savo vestuvine suknele ir tuo pačiu uždirbti šiek tiek. Galite savo suknelę išnuomoti labai nesunkiai įvairiuose Facebook grupėse ar kreiptis į specializuotas nuomos parduotuves ir susitarti su jais. Vienintelis minusas, kad būsimos nuomininkės negalės padaryti korekcijų jūsų suknelei, todėl potencialus klienčių ratas gali būti siauras, tačiau būsimų nuotakų ratas yra nesibaigiantis.

Nuotrauka: Noonu

Padovanokite arba paaukokite

Pagalvokite dar kartą ar tikrai jums reikia iš visko pasipinigauti? Galbūt paaukoti savo vestuvinę suknelę gali būti vienas iš geriausių jūsų poelgių gyvenime. Ne kiekviena nuotaka turi pilnas banko sąskaitas ir radus kas ieško suknelės kodėl jos tiesiog nepaaukojus ir neprisidėjus prie kitos mylinčios moters laimės? Kitas variantas, galite savo suknelę padovanoti savo draugei ar draugės draugei ar kitai pažįstamai būsimai nuotakai.

Nuotrauka: Roberto Amorós

Išmeskite

Neskubėkite mūsų teisti. Galbūt ir nesate girdėję apie tai tačiau yra tokių nuotakų kurios mėgsta meną kuriamą iš rūbų. Nuotakos pasisamdo fotografą ir tada mėgaujasi meno “ataka” dažyti, karpyti, plėšyti ar dar kažkaip niokoti rūbus iš meninės pusės visa tai įamžinant. Paprastai nuotaka kuri užsiima tokia atrakcija, užsisako vietą visiškai priešingą negu vestuvių vieta, kad sukurtu kontrastingas nuotraukas.

Nuotrauka: Patricia Semir

Panaudokite dar kartą

Naujausios vestuvių mados bei sumažėjusios ribos kas priimtina kaip nuotakos suknelė kas ne leidžia merginoms rinktis paprastesnes sukneles kurias vėliau galės būti vilkimos kaip kasdienės ar proginės suknelės. Antras variantas, nuvežti suknelę pas siuvėją ir ją pakoreguoti į kažką modernaus ar paprasto pagal pačius įvairiausius norus. Ne viena nuotaka savo vestuvinę suknelę paverčia įvairiomis puošmenomis ar pagalvių užvalkalais ir t.t. Galite sukurti iš savo vestuvinės suknelės dovaną kurią galėsite įteikti kitai būsimai nuotakai.

Jeigu nė vienas iš aukščiau išvardintų pasiūlymų jums netinka, patartina neskubėti ir palaukti kol tvirtai apsispręsite ką daryti su savo suknele, ne visada reikia pasiduoti momentui kažką daryti. Tik nepamirškite, kad jeigu laikysite spintoje savo suknelę, ją reikėtų reguliariai prižiūrėti bei valyti.

Šaltinis: zankyou

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą