Pradžia Straipsniai 5 būdai, kaip pamergėms vestuvėse išlikti savimi

5 būdai, kaip pamergėms vestuvėse išlikti savimi

Didžiausios nuotakos pagalbininkėmis yra geriausios nuotakos draugės pamergės. Paprastai jos yra ryškiausios ir geriausiai matomos šventės viešnios, todėl pamergėms rinkdama sukneles nuotaka turėtų įsiklausyti į savo draugių norus ir neužgniaužti jų individualumo. Taip, pamergės gali sutikti su dauguma nuotakos įgeidžių, tačiau tik todėl, jog draugės taip elgiasi su savo geriausiomis draugėmis. Norite, kad jūsų pamergės jūsų vestuvių dieną šypsotųsi nuoširdžiai? Tuomet laikykitės patarimų, kaip išrinkti nuotakoms sukneles.

nuotaka_pamerges

Ko nori pamergės?

Suteikite galimybę pamergėms išsakyti savo nuomonę apie sukneles, kurias jos dėvės, ypač jei prašote jų pačių apmokėti už savo vestuvinius komplektus. Vis tik turėkite mintyje tai, jog tai jūsų vestuvės ir galutinis sprendimas yra jūsų.

skirtingos_pamergiu_sukneles

Pagalvokite apie spalvas

Ne kiekvienas atspalvis tinka kiekvienam odos atspalviui, todėl vertindami, ar apranga tinka žmogui, pirmiausia žiūrime į jo spalvą. Juk net ir tobulai tinkančio silueto drabužis nekaip atrodo nekaip, jei ja pasipuošusiam žmogui netinka jo spalva.

Paprastai pamergių prašoma apsirengti pagrindine vestuvėms parinkta spalva, todėl dar prieš renkantis vestuvių spalvą gerai apgalvokite, kokia spalva tiktų visoms pamergėms. Garantuojame, jog nenorite, kad po daugelio metų iš vestuvių albumo į jus žvelgtų iš veido išėjusi pamergė.

citrinines_pamergiu_sukneles

Prisiminkite, jog ryškios spalvos, kaip citrinų ar apelsinų, taip pat kitos spalvos, spinduliuojančios energija, geriausiai tinka brunetėms ir tamsios odos savininkėms. Švelnūs pastelinių spalvų atspalviai, kaip rožinė ar alyvinė, puikiai išryškina bet kokio atspalvio odą turinčių pamergių grožį.

Neignoruokite kūno formų

Nerinkite pamergėms suknelių tik vadovaudamosi savo grožio supratimu, verčiau rūpestingai įvertinkite pamergių figūras. Geriausia būtų, jei savo palydai suteiktumėte galimybę išsirinkti joms tinkančias ir patinkančias iškirptes, rankovių ilgį, o gal ir siluetą, kadangi jos geriausiai žino savo privalumus. Taip pamergės jaus, jog nuotaka – tikra draugė, o ir stiliaus klaidų bus išvengta. Vis tik rekomenduojame nenusileisti pamergėms dėl suknelių ilgio. Galite atsižvelgti į pamergių norus, tačiau visų suknelių ilgis turėtų būti vienodas.

skirtingos_pamergiu_sukneles

Sezoninės suknelės

Jūs tikriausiai nesirengtumėte lengva šifono suknele iki kelių ir nesiautumėte lengvais bateliais viduržiemy, tad kodėl tai turėtų daryti pamergės? Kaip manote, ar bažnyčioje padoriai atrodo trumpos, įžūlaus dizaino suknelės? Tikriausiai supratote, kad rinktis pamergių sukneles reikėtų jas vertinant per sezoniškumo ir vestuvių aplinkos prizmę. Taip būsite tikra, kad pamergės puikiai derės prie bendro vestuvių stiliaus.

pamergiu_sukneles_pagal_sezona

Tebūnie paprasta

Pamergių suknelių dizainas neturėtų būti labai pretenzingas – jokių įmantrybių ar sunkiai valdomų gilių iškirpčių. Vadovaukitės taisykle – paprasta suknelė lygu patenkinta panelė.

Šventiškumo pamergių išvaizdai galite pridėti aksesuarais. Suteikite progą pamergėms pasipuošti pačioms, taip leisite pasireikšti jų individualumui ir išvengsite papildomo galvos skausmo, galvojant kas tinka, o kas ne.

paprstps_pamergiu_sukneles

Atminkite, jog pamergės – geriausios nuotakos draugės, tad nereikėtų užgniaužti jų individualumo. Nors visas dėmesys vestuvėse skiriamas nuotakai, jai reikėtų nepamiršti taisyklės: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad jie elgtųsi su tavimi.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą