Pradžia Dekoras ir floristika 3 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie vestuvines puokštes…

3 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie vestuvines puokštes…

Ar kada teko būti vestuvėse, kuriose nebuvo gėlių? Spėjame, kad ne. Gėlės, tai neatsiejamas vestuvių aksesuaras, sudėliojantis žavingus akcentus šventės dekoravime, skleidžiantis maloniausius kvapus bei kuriantis šiltą, natūralią atmosferą.

Tačiau, kai vestuvines puokštes galite rinktis iš tokios gausybės įvairiausių rūšių gėlių, ryžtingai prieiti vieną vienintelį variantą gali pasirodyti be galo sunku. Turint galvoje, kad su ta viena nepakartojama puokšte praleisite vieną svarbiausių dienų savo gyvenime ir, ko gero, būsite įamžinta su ja daugybėje nuotraukų, šis sprendimas tampa dar svarbesnis.

Turint galvoje šios gėlių kompozicijos svarbą, nenuostabu, kad net išsirinkti floristą, kuriam patikėsite šia užduotį gali būti labai sudėtinga. Todėl siūlome Jums tris paprastus patarimus palengvinsiančius vestuvinės puokštės paieškas.

Susiaurinkite galimybių ratą

Atėjus laikui apsispręsti dėl vestuvinės puokštės stilizavimo, pamatysite, kad renkatės iš tūkstančių variantų. Galite susiaurinti floristo pasiūlymų virtinę atnešdamos jam savo mėgstamiausių puokščių iškarpas ar nuotraukas iš žurnalų bei internetinių svetainių. Tokiu būdu nebūsite nuginkluota daugybe naujų pasiūlytų dizainų ir apsispręsti galėsite ryžtingiau. Taip pat su floristu galėsite aptarti kokie puokštės variantai gali būti pagaminti priklausomai nuo metų laiko bei siūlomų gėlių.

Gėlės, tai būdas atsiskleisti!

Savo vestuvių dieną galite pasirinkti iš tokios gausybės detalių bei aksesuarų, kurie atskleistų Jūsų asmenybę: vestuvinė suknelė, bateliai, šukuosena, makiažas… Kodėl gi nepasirinkus puokštės atspindinčios Jūsų charakterį? Kaip ir kiekvienas meno kūrinys, gėlės gali atspindėti kas mes esame, koks mūsų charakteris, kaip esame nusiteikę ir kt. Kurdami vestuvinę puokštę nepulkite ieškoti šviežiausių mados tendencijų, tiesiog leiskite sau rinktis gėles ir jų spalvas, kurios Jus labiausiai traukia, tokio būdu galiausiai turėsite kompoziciją puikiausiai atspindinčią Jūsų unikalų stilių bei ryškiausius charakterio bruožus.

Stilius- svarbu. Tačiau spalva dar svarbiau!

Kaip ir dauguma dalykų gyvenime, vestuvinių puokščių kūryba, tai mokslas! Speciali kalba, kurią supras tik patyrę floristai. Kaskada ar balerina gali atrodyti kaip gana keisti žodžiai pasirinkti apibūdinti vestuvinės puokštės tipą, tačiau būtent tai turi išmanyti Jūsų pasirinktas specialistas. (Kaskados tipo puokštė tai gėlių kompozicija, kuriose gėlės surištos taip lyg piltųsi iš krioklio dailia trikampe forma; balerinos tipo puokštėje gėles dažnai supa pasirinkto tipo medžiaga, pvz. tiulis)

Jūsų puokštės kompozicijos tipas, bei gėlių rūšys – labai svarbios, tačiau naudojamos spalvos – dar svarbiau. Žinoma, puokštės forma yra reikšminga atsižvelgiant į struktūrinius elementus, tačiau spalva, tai akcentas sudarysiantis pirmąjį svečių įspūdį apie puokštę, be to turintis atitikti nuotakos bei pamergių suknelių spalvų tonus. Vestuvinės puokštės spalva gali paryškinti žavingiausias, subtilias detales – pvz. Jūsų akių spalvą!

Jei vis tik ilgam laikui įstrigote negalėdami pasirinkti ar sukurti savo svajonių puokštės, paprašykite floristo ‚Puokštės siurprizo‘! Tokia puokštė yra būtent tai ką Jūs manote, puokštė sukurta specialisto nuožiūra. Tiesiog parodykite savo vestuvių suknelės, pamergių suknelių, šventės dekoravimo bei spalvų palečių nuotraukas ir laukite siurprizo iš patyrusio menininko rankų 🙂

Geles vestuvese

Tebūnie gėlės su Jumis!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą