Pradžia Jaunųjų stilius 27 palaidų plaukų vestuvių šukuosenos

27 palaidų plaukų vestuvių šukuosenos

27 palaidų plaukų vestuvinių šukuosenos
Nuotrauka: Olivia Rae James

Vienas iš didžiausių sprendimų kuriuos jums teks priimti galvojant apie savo nuotakos išvaizdą – vestuvinė šukuosena. Dauguma nuotakų renkasi klasikinį kuodelį arba netvarkingą kuodą tačiau jeigu jums patinka palaidi plaukai tai mes jums pateiksime ne vieną ir ne dvi idėjas kaip su šia šukuosena galima atrodyti vestuvių dieną pasitelkdami kadrais iš tikrų vestuvių.

Nesvarbu ar jūs paliksite natūralią jūsų plaukų tekstūrą ar papuošite garbanomis ar pagražinsite puošmenomis, palaidi plaukai visada bus romantiška ir atrodys nuostabiai net neįdėjus didesnių pastangų. Puikus pliusas tokio pasirinkimo, kad jums niekada nereikės jaudintis dėl to ar jūsų plaukai yra savo vietoje, ar kažkas neatsilaisvino iš šukuosenos ir nesukdama galvos galite drąsiai eiti į šokių aikštelę. O jeigu galvojate ar jūsų plaukai nėra per trumpi tai norime jus nuraminti, kad daugybė nuotakų pasirinko tokį stilių nuo labai trumpų iki labai ilgų plaukų todėl nėra ko jaudintis.

Šiek tiek žemiau pateikiame jums 27 fotografijas iš tikrų vestuvių kur nuotakos pasipuošė šia romantiška šukuosena ir kaip galima ja varijuoti.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą