Pradžia Dekoracijos 10 lengvų pasidaryk pats idėjų vestuvėms

10 lengvų pasidaryk pats idėjų vestuvėms

10 lengvų pasidaryk pats idėjų vestuvėms

Ruošiatės vestuvėms ir matote, kad vestuvių biudžetas viršys jūsų numatomą? Kodėl nesumažinus planuotų išlaidų tam tikrus dalykus pasidarant patiems? Žemiau pateikti Pasidaryk pats projektai – paprasti, mieli ir nereikalaujantys daug išlaidų.

1. Plūduriuojančios žvakės

Plūduriuojančios žvakės
Nuotrauka: LABOR OF LOVE

Niekas nesuteikia daugiau romantikos kaip žvakių šviesa. Pasirūpinkite, kad meilė būtų ore su šiuo lengva idėja.

2. Asmeninės nuotraukos

Asmeninės nuotraukos
Nuotrauka: THE MERRY THOUGHT

Jeigu turite kelias atliekamas lentas bei kelias Instagram’o vertas nuotraukas, prisekite jas ir turėsite nuostabų prisiminimų kampelį. Tai taip pat puiki vieta prisegti kelias nuotraukas mylimų žmonių kurie negalėjo atvykti į vestuves.  Tuo pačiu ruošiant šią idėją bus puikus laikas prisiminti visą savo istoriją.

3. Gėlių papuošimai

Gėlių papuošimai
Nuotrauka: SOMETHING TURQUOISE

Jeigu vis gi norite labiau tradicinės idėjos, šis stalo papuošimas iš gėlių – puikus pasirinkimas. Geriausias šio projekto aspektas yra idėja gali būti ir labai lengvai ir labai sudėtinga pagal jūsų norus. Galite pripilti skirtingų spalvų smėlio sluoksnius sukuriant ombre efektą bei naudoti skirtingų dydžiu vazas, kad kiekviena atrodytu išskirtinė.

4. Kėdės su juostelėmis

Kėdės su juostelėmis
Nuotrauka: OUR LABOR OF LOVE

Jaučiate, kad jūsų priėmimą reikėtų papuošti spalvų įvairove? nusipirkite juostų/kaspinų ar tiesiog spalvotos medžiagos. Papuoškite kėdžių atlošus vienodo dydžio juostelėmis, tik nepamirškite, kad juostelės nebūtų per ilgos ir nesivilktu ant žemės.

5. Stalo numeriai

Stalo numeriai
Nuotrauka: STUDIO 11 WEDDINGS

Jeigu jūsų svečių sąrašas nusimato nemažas be stalo numerių ir sėdėjimo išdėstymo plano greičiausiai neapsieisite. Tačiau stalo numeriai nebūtinai turi būti popieriniai. Griebkite purškiamų dažų, medžiagos kuri tiks jūsų vestuvių temai ir pieštukų bei sukurkite numeraciją patys.

6. Nuotakos marškinėliai

Nuotakos marškinėliai
Nuotrauka: EVERYDAY DISHES

Ši idėja suteikia dvigubą naudą kiekvienai nuotakai ar vestuvių viešniai. Apsimaukite šiuos marškinėlius prieš šventę ir taip išvenkite nenumatytų suknelių išsitepimų. Tai taip pat puiki dovana visoms moteriškos lyties atstovėms. Jeigu norite dar labiau stilizuoti marškinėlius galite sugalvoti ir šmaikščių pravardžių ant marškinėlių.

7. Vakarėlio skoniai

Vakarėlio skoniai
Nuotrauka: LOVE GROWS WILD

Vietoj to, kad išleistumėte didelę sumą pinigų ant įvairių dovanų ar kitų dalykų geriau duokite vestuvių svečiams tai ko jie labiausiai nori – maisto! Karštas šokoladas yra puikus pasirinkimas vestuvėms šaltesniu metų laiku bet saldumynams nė vienas smaližius neatsispirs. Jeigu stikliniai indai yra per brangus variantas dar labiau taupant galima išsiversti ir su plastikiniais maišeliais užklijavus ant jų štampus su jūsų vestuvių inicialais.

8. Keksiukai

Keksiukai
Nuotrauka: SUGAR AND CHARM

Ar esate buvę daug vestuvių kurios turėjo milžinišką nuostabų tortą, tačiau jo buvo per daug? Jeigu mūsų paklaustumėte, mes sakytume tikrai ne vienuose. Vietoj pinigų leidimo dideliam tortui padarykite jį patį, oj – keksiukus. Nurimkite, iš keksiukų įmanoma sukurti nuostabų vaizdą. Mūsų patarimas: pradžioje pasitreniruokite su mažu kiekiu ko įgusite ypač jeigu planuojate juos vėliau dekoruoti.

9. Purškiami dažai

Purškiami dažai

 

Naujas sluoksnis dažų gali prikelti kiekvieną daiktą naujam gyvenimui. Jeigu ieškote kaip apšviesti išorę, nusipirkite pigių lempučių kaip paveikslėlyje aukščiau ir nupurkšite juos jūsų pasirinkta spalva.

10. Sukurkite savo barą

Sukurkite savo barą
Nuotrauka: HOMEDIT

Užsakant pilną barą iš pat pradžių gali atrodyti kaip labai gundanti mintis dėl jūsų svečių, vis gi šventė ir ją reikia švęsti, bet tai brangus malonumas. Tačiau, galite ir sutaupyti pirkdami savo alkoholį dideliais kiekiais. Tokiu atveju galėsite lengvai sukontroliuoti kiek pinigų išleista ant alkoholio. Tai tuo pačiu jums suteikia laisvės pirkti jūsų mėgstamą alkoholį ir jį pateikti kaip nors netradiciškai.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą