Pradžia Po vestuvių 10 dalykų, kuriuos suprasite per pirmąjį santuokos mėnesį

10 dalykų, kuriuos suprasite per pirmąjį santuokos mėnesį

10 dalykų, kuriuos suprasite per pirmąjį santuokos mėnesį

Planuojant vestuves ar mėgaujantis povestuvine kelione, niekas negalvoja, kokie gi pokyčiai laukia, pradėjus bendrą šeiminį gyvenimą, o jų tikrai bus. Cosmopolitan.com išskiria 10 dalykų, kuriuos dauguma ką tik šeimas sukūrusių porų supranta per pirmąjį savo santuokos mėnesį.

1. Vadinti vienas kitą vyru ir žmona iš pradžių bus labai keista.

Šie žodžiai, kai juos tarsite patys, kokius pirmus šimtus kartų atrodys labai keisti ir neįprasti. Iš pradžių tikrai ne kartą vienas kitą vis dar pavadinsite vaikinu ar mergina, o gal sužadėtiniu ar sužadėtine.

2. Vis tik ilgainiui imsite tuo didžiuotis.

Kad pora susituoktų, prireikia nemažai laiko ir atsidavimo vienas kitam, kantrybės ir netgi darbo, kurio vaisius yra jūsų sutuoktinis (-ė). Jausite pasididžiavimą, galėdami partnerį pristatyti kaip savo žmoną ar vyrą.

3. Dauguma manys, kad jūs tikrai pasikeitėte pavardę.

Nieko blogo, jei taip ir padarėte, tačiau taip daro tikrai ne visi, todėl būkite pasiruošę, kad aplinkiniai manys, jog jūs – tradicinė šeima, kurioje moteris po santuokos turi savo vyro pavardę.

4. Nebus lengva paaiškinti, kodėl nenorėjote tapti -iene.

Apgalvokite bent keletą atsakymų, kai jūsų paklaus, kodėl nepasikeitėte pavardės, tačiau jei jūsų to klausia močiutė, nesivarginkite ir nevarginkite jos aiškindama, kas ir kodėl.

5. Medaus mėnuo – pasimėgaukite juo.

Tai laimės, sekso ir puikios nuotaikos etapas, kurio tiesiog negalite praleisti!

6. Nesitikėkite, kad vestuvės jums atsipirks.

Jei planuojate, kad svečių dovanos leis atpirkti visas vestuves, o gal net ir povestuvinę kelionę, tiesiog nebeskaičiuokite, nes to nebus.

7. Negailėkite pinigų povestuvinei kelionei.

Jei gailėtis dėl pernelyg daug kainavusių vestuvių galima, tai viskas, ką išleisite povestuvinei kelionei, atsipirks su kaupu.

8. Visi bandys įtikinti, jog nereikia liūdėti, kad ta ypatinga diena prabėgo taip greitai.

Koks skirtumas, ką galvoja kiti. Jūs turite teisę daryti ką norite, o liūdesys po vestuvių yra absoliučiai normalus dalykas, kurį patiria daugelis porų. Juk tiek ilgai ruošiantis akimirksniu prabėganti diena iš tiesų gali sukelti nostalgiškus jausmus.

9. Niekas magiškai nepasikeis.

Jūsų sutuoktinis elgsis taip pat, kaip ir tada, kai buvote nesusituokę: paliks rūbus ne vietoje ar iki nakties žiūrės sporto rungtynes. Taip pat ir knarks ar gadins orą, tačiau tai ir yra visas žavesys, nes jūs abu vienas su kitu jausitės tokie artimi, kad galėsite būti absoliučiai laisvi be jokių taisyklių ar suvaržymų.

10. Žmonės tikėsis, kad jūsų santykiai keisis.

Jie ims klausinėti, kokie jūsų ateities planai, ar jau mėginate susilaukti vaikų, ar ketinate juos maitinti krūtimi, ar mišinukais, ar kiek pinigų susidarė iš svečių dovanų.

Šaltinis:

Alfa logo

1 KOMENTARAS

  1. O, taip. Geriausias klausimas apie vestuves yra – kiek pinigų gavote. Kiek žmonės materialistai tai baisuma… Mums po vestuvių prasidėjo dideli iššūkiai, nes įrenginėjome butą. Tad tikrai išbandėme viens kitą bandydami rasti bendrus sprendimus, ypatingai dėl baldų. Vyras norėjo baro kėdžių, o aš tradicinio valgomojo stalo. Bet kažkaip taktiškai mane įkalbėjo. Dėl to jau 4 mėnesius savaitgalio pietus gamina jis 🙂

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą