Pradžia Apie meilę poroje Ženklai, rodantys, kad ištekėjote už tinkamo vyruko!

Ženklai, rodantys, kad ištekėjote už tinkamo vyruko!

Ženklai, rodantys, kad ištekėjote už tinkamo vyruko!

Tikriausiai ne vieną dešimtį kartų savęs klausėte ar vaikinas, kurio žmona nusprendėte tapti yra tas vienintelis, su kuriuo praleisite visą savo likusį gyvenimą? Niekas kitas, tik Jūs žinote ar norite kiekvieną rytą nubudusi išvysti jo veidą. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad gailitės dėl esamų santykių ir norite juos nutraukti. Tikriausiai daug negalvojusi galėtumėte pasakyti, kad santykiai su šiuo žmogumi, vienas geriausių sprendimų Jūsų gyvenime. Keletas ženklų, rodančių, jog ištekėjote už puikaus vaikino.

Geriausias kambariokas, kokį tik esate turėjusi. Studijų metais tėvams ir visiems pažįstamiems skundėtės dėl nepakenčiamos, netvarkingos kambario draugės? O dabar galite pripažinti, kad vaikinas, už kurio ištekėjote – geriausias kambariokas ir nepakeičiamas draugas visame pasaulyje! Santuokinis gyvenimas su juo tikrai nuostabus.Todėl nieko nuostabaus, kad kasvakar po darbo nekantriai skubate namo.

Jūsų tėvais rūpinasi ne ką mažiau negu savaisiais. Pietūs su Jūsų artimaisiais jam nekelia siaubo, veikiau priešingai – jų metu mylimasis maloniai bendrauja ir džiaugiasi kiekviena praleista akimirka. Dažnai pasidomi, kaip sekasi Jūsų mamai, tėčiui ar jaunesnei broliui bei sesei. Kitaip tariant Jūsų artimieji tapo mylimais ir gerbiamais jo šeimos nariais.

Savaitgaliai, praleidžiami drauge. Nesvarbu, kad savaitgalį vartytis lovoje ir žiūrėti melodramas tikrai neprilygsta jo svajonei, tačiau palaikyti Jums draugiją ir pabūti kartu, mylintis ir gerbiantis vyras sutiks visada. Kartais atsisakys net pietų su šeima ar kompiuterinių žaidimų su draugais vien tam, kad daugiau laiko praleistų su mylima moterimi.

Jis tiki Jumis. Po nesėkmingos dienos darbe jis bet kokiais būdais pasiryžęs pakelti Jums nuotaiką. Apkabins, paguos, nuramins, prisiglaus šalia ir parodys, kaip stipriai Jus myli.

Atsitiktiniai komplimentai. Nusidažėte plaukus, tačiau mylimasis to nė nepastebėjo? Jis kaip ir daugelis vyrų, komplimentus žarsto ne dėl tų dalykų, dėl kurių norėtumėte juos girdėti. Nesvarbu, svarbiausia, kad jie sakomi iš širdies. Išlipote iš lovos visa susivėlusi ir užsimiegojusi, tačiau netikėtai išgirdote komplimentą, jog atrodote pasakiškai? Džiaukitės, patrauklumu, atkreipiančiu vyro dėmesį spinduliuojate net išlipusi iš lovos, nepasidažiusi ir nepasidabinusi puošniausiais rūbais.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą