Kita

Žaidimas, kuriantis staigmenas už Jus

Man dažnai patinka vaikščioti į Galvosūkių pasaulio ar Hobby shop parduotuves ir ieškoti įdomių žaidimų, tapymo ar kitų užsiėmimų, bet niekada nemaniau jog rasiu kažką tokio įdomaus būtent porai. Plona pakuotė su pažadu, jog tai žaidimas kuriantis staigmenas, kuris garantuoja romantiką, daug idėjų ir dovanų. Ech… bandant prisimininti su vyru paskutinę staigmeną mūsų kasdienybėje, nusprendžiau, na gal ir vertėtų pabandyti pažaisti – kodėl gi ne? Nuoširdžiai nusistebėjau, jog sutuoktinis taip pat liko susidomėjęs šiuo žaidimu, kai jam jį parodžiau (ech tas, vyriškas konkurencingumas)…

Na ir ką pradėjom, mėnesis pralėkė vau vau – geros emocijos, lengvos – na o gal sunkios varžytuvės siekiant finišo ir svarbiausia vienas kitam skirtas nuoširdus dėmesys, nuostabios akimirkos, kurios per kasdienius darbus ir rutiną buvo prislopintos… Merginos, manau neklystu, jog dažnai užklumpa nusivylimas jog sutuoktinis neatsakė ta pačia staigmena ar pamiršo svarbią progą. O čia būtent sunku pamiršti, nes tai žaidimas, kuriuo stengiamės vienas dėl kito.

Pirma, mintis baigus mėnesį gerų darbų kalendoriaus kartu jog kodėl tokio žaidimo nebuvo tame įtemptame vestuvių planavimo periode, kai neturi jokio noro galvoti apie staigmenas per vestuvinių atvirukų, dekoracijų gamybą ar vestuvinių gėlių pasirinkimą t.t. Arba po vestuvių praėjus keliems mėnesiais – kai norisi kažko, bet nežinai ko, atrodo kažkas baigėsi, o taip norisi veiksmo, kažko nenuspėjamo? Tad, tikrai nenoriu jog Jums pasitaikytų akimirkų jog vestuvių planavimas, santuokos pirmieji metai, o gal ir 15-tieji, tikrai nesvarbu kelinti… O svarbu staigmenos išstūminčios kasdienius rūpesčius, kurie prislopina romantiką ar idėjas – net atrodo jau visko turime, nieko nereikia ir ką čia be nustebinsi.

Žaidimo tikslas – per nustatytą terminą pirmesniam atlikti užduotis, nes pirmajam įvykdžius užduotis už gerus darbus bus gaunamas apdovanojimas (pažadas), kurį busite susitarę žaidimo pradžioje su mylimuoju ir užrašę žaidimo kortelėje. Svarbiausia – jog kalendorius būtų pakabintas gerai matomoje vietoje ir pradedam – kiekvienas nutrina atskirai savo užduotį ir kimba į jos įvykdymą, reiks nedaug drąsos, fantazijos, kartais išmaniojo telefono ir apie 15 Eurų, tad tikrai vestuvių ar namų biudžetas nenukentės.

Taigi, sakome su pavasariu rutinai – NE! Siūlau, puoselėjimo santykių ritualus dviese, kurie itin svarbūs, tad išbandykite „Žaidimą poroms“ – kuris, pildo svajones, skatina veikti, puoselėja meilę ir kurto aistrą, o ko daugiau reikia? Ane?

Žaidimą aš radau artimiausioje „Galvosūkių pasaulis“ parduotuvėje, bet galima užsisakyti ir vautau.lt

Su žaismingais linkėjimais,
VestuviuMados.lt redaktorė

Leave a Comment
Dalintis
Žymos: žaidimas