Pradžia Straipsniai Vintažinė Rūtos ir Edgaro pasaka

Vintažinė Rūtos ir Edgaro pasaka

Rūta ir Edgaras – nuostabūs, žavūs jaunavedžiai, kurių šventė buvo tarsi pasaka. Pristatome nuotakos Rūtos vestuvių planavimo patirtį ir įspūdžius iš šventės.

 

Jaunavedžių vardai: Rūta ir Edgaras

Vestuvių data: 2015 07 04

Santuokos vieta

Santuoka vyko Šeduvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje. Ji yra miestelyje, kuriame užaugome, todėl mums puikiai žinoma ir artima.

Šventės vieta

Šventė vyko Burbiškio dvare, Radviliškio rajone. Nuostabi aplinka, pasakiškas rožių kvapas bei daugybė baltų tiltelių! Šį dvarą pasirinkome neatsitiktinai, nes nuo vaikystės mėgdavome apsilankyti bei apžiūrėti žydrąsias varles, pasivaikščioti po nuostabius sodus bei kasmet sudalyvauti tulpių žydėjimo šventėje.

Vestuvių tema, spalva

Kadangi norėjome vintažinio stiliaus, tad stengėmės išvengti modernumo. Pagrindinės spalvos buvo persiko ir aukso. Turėjome nuostabų senovinį autobusą, dekoro elementuose vyravo šviesios/persikinės gėlės, stalus puošė dekoratyviniai paukščių narveliai bei aukso/bronzos detalės. Pamergės pasipuošė persiko spalvos suknelėmis.

vestuves

Jaunosios apranga

Labai džiaugiausi, kai pradedant suknelės paieškas, jau buvau nusibrėžusi vaizdinį galvoje, kokios norėčiau. Tad susiradau panašaus modelio viename iš Vilniaus salonų, pasimatavau ir įsitikinau, jog tai bus ta vienintelė!

Tačiau tuo viskas ir nesibaigė, nes suknelę siuvausi, tiksliau siuvo mano mama ir žinojome, kokių patobulinimų norime. Nusipirkome audinius ir mama įgyvendino mano svajonę: suknelė buvo iš dviejų dalių, pūstas tiulio sijonas nusiėmė ir turėjau trumpą prabangią nėriniuotą suknelę vakaro šokiams! Jaučiausi pačia gražiausia nuotaka tą dieną. Už tai didžiausios padėkos mano mamytei!

Jaunikio apranga

Jaunikio kostiumą taip pat siuvo mano mama, tad nusipirkome audinius, sugalvojome modelį bei detales, o visa tai įgyvendino mamos auksinės rankos! Jaunikis dėvėjo lininius marškinius bei vintažinio stiliaus batus.

vestuves

Pamergių apranga

Nesvarsčiusi žinojau, kad noriu pamergių suknelių iš vienodo audinio, ir kad kiekviena panelė išsirinktų suknelės modelį, kuris jai prie širdies. Tad nupirkau audinį, o suknelės buvo siūtos individualiai. Galutinis rezultatas buvo nuostabus.

Fotografas

Dėl fotografų labai greitai apsisprendėme, nes pamatę “SP-Fotografijos” darytas nuotraukas, tiesiog įsimylėjome jų darbo stilių, spalvas. Fotografai tikrai įdėjo daug darbo, o nuotraukos, kurias gavome – kaip iš žurnalo.

Gėlės, dekoracijos

Šventės vietą dekoravo šaunioji “Balta Katė” komanda. Labai nuostabūs žmonės, įgyvendino visus mūsų norus, šventės vieta atrodė nepakartojamai!

Žiedai

Žiedus gaminomės Vilniuje, “Artogeia Bryoni”. Žiedų gamyba buvo iš dviejų etapų. Pirmajame etape prisidėjome ir mes prie žiedų gamybos proceso – dalyvavome pamokėlėje apie tauriuosius metalus, tada patys išlydėme auksą mūsų būsimiems žiedams, supylėme į formą bei presavome žiedų plokštelę iš kurios buvo padaryti mūsų vestuviniai žiedai. Tai buvo labai įsimintina akimirka.

vestuves

Jūsų patarimas nuotakoms

Džiaukitės kiekviena minute bei stenkitės viską prisiminti, nes per visus rūpesčius labai lengva tai praleisti pro akis. Nepaleiskite vienas kito, nes tai yra jūsų šventė, todėl svečiai patys prieis pabendrauti.

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Labai apmaudu, kad ta diena prabėga kaip akimirka, o atrodo buvo ruoštasi daugiau nei metus laiko.

Geriausias Jūsų sprendimas?

Manau, pats geriausias sprendimas mano gyvenime – mano vyras!

Nuotraukos: “SP-Fotografija”

vestuves

vestuves

vestuves

vestuves

vestuves

vestuves

 Jūsų šventė jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų  el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Kad būtų lengviau, rašydami galite vadovautis šiuo planeliu, tačiau be abejonės galite papildyti ir savo išskirtinėmis įžvalgomis apie tai, kas planelyje nepaminėta.

Ankstesnis straipsnis“Medinės” idėjos vestuvėms
Kitas straipsnisRytinė kava vestuvių svečiams
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą