Pradžia Maitinimas “Vilnius Grand Resort” – ypatinga vieta vestuvių šventei

“Vilnius Grand Resort” – ypatinga vieta vestuvių šventei

vieta vestuviu sventei

Vestuvės – svarbi ir be galo jaudinanti šventė. Norite šią šventinę dieną padaryti iškilminga bei įsimintina? Leiskite tuo pasirūpinti mums – „Vilnius Grand Resort“ komandai.

Ypatingas dėmesys aptarnavimo kokybei, paslaugūs bei profesionalūs darbuotojai užtikrins, jog Jūsų vestuvių pokylio netrikdytų net menkiausios smulkmenos.

„Vilnius Grand Resort“ komanda pasiūlys pokylio salę, padės pasirinkti šventinį valgiaraštį, dekoracijas, užsakys kambarius svečiams, pateiks pasiruošimo šventei darbų sąrašą. Jums pageidaujant – supažindins su vestuvių etiketu.

 

Kontaktinė informacija:
“Vilnius Grand Resort”, Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen.,
Vilniaus raj., LT-14200, Lietuva
Tel. nr.: +370 5 2739 739

Mob. tel. nr.: +370 656 06968
aneta.jurgelevic@vilniusresort.com
www.vilniusgrandresort.lt/
clock iconNuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 16:30.

Norint apžiūrėti pokylių sales, susitikimo laiką galima derinti individualiai.

 

Ankstesnis straipsnisSusitikimas su vestuvių fotografu: ko klausti?
Kitas straipsnisVestuvių transportas
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą