Pradžia Vestuvių idėjos Vietoj tradicinių didelių ir kelių dienų – Vestuvių popietė

Vietoj tradicinių didelių ir kelių dienų – Vestuvių popietė

Vietoj tradicinių didelių ir kelių dienų - Vestuvių popietė

Šiuo metu su pilna sauja vyriausybės apribojimų ir rekomendacijų dėl covid-19 pandemijos, būtų naivu tikėtis jog jau nuo ankstyvo pavasario viskas sugrįš po senovei ir galėsime ilgai apsikabinti, laisvai bučiuotis, o veido kaukes nukišti į giliausią namų stalčių.

Vienas iš sprendimų vietoj tradicinių kelių dienų vestuvių atšvęsti vestuves originaliai, įdomiai ir nekeliant pavojaus artimiausiems žmonėms. Tikrai, ne viena vestuvių planuotojų komanda ar šventės organizatoriais jau pasisakė jog vestuvės keičiasi vieni renkasi šventę dviese, kiti viską atideda geresniems laikams, o treti rizikuoja, bet neretai pusę lupos užsiminima jog vietoj švenčiant uždaroje aplinkoje ar ištisas valandas su ilgomis tradicijomis organizuojamos vestuvių popietės. Kuri prasideda iškart po ceremonijos, popietės metu galima linksmintis po atviru dangumi su fonine muzika, gal net vedėju – skanauti vieno kąsnio užkandžius ir mažus desertukus, o gaivintis limonadu ar šampano taure.

Tėveliai popietės metu jaunavedžius gali pasitikti su duona ir druska, įteikti šeimos židinį, o jaunoji mesti vestuvinę puokštę šios tradicijos tikrai niekur nedingsta ir nesikeičia tik visa popietė vyksta nuo 14 iki 21 valandos.

Pasibaigus popietei jaunieji keliauja į romantiškai vakarienei ir nakvynei dviese į nuostabaus grožio namus gamtos atokampyje ar pasirinktą povestuvinę kelionę – būtinai pasitikrinkite išvykimo sąlygas ir covid viruso neigiamu tyrimo rezultatu.

Kokie privalumai? 

  • Atsižvelgiant į vyriausybės rekomendacijas galite kviesti iki leidžiamo žmonių kiekio, bet prisimenant pirmos pandemijos rekomendacijas atviros šventės bus mažiau ribojamos ir galėsite kviesti ne tik artimuosius, bet ir kolegas. 
  • Galite suorganizuoti išvykstamąją santuokos ceremoniją ir susituokti po atviru dangumi, o gal išsinuomoti labai populiarius kupolus, jei užklupus lietui galėtumėte pasislėpti nuo nepageidaujamo lietaus. 
  • Švenčių dekoracijos gali būti įvairiausi sprendimai, lemputės ant medžių, kabandžios bohemiškos žvakidės, maži staliukai su įspūdingomis gėlių kompozicijomis ar kabančia macrame prie kurios galite priderinti įvairiausius dekoratyvinius elementus. Šis elementas gali tapti jūsų priesaikos sakymo vieta, vėliau panaudota kaip foto sienelė. 
  • Nereikia rūpintis transportu, kelių patiekalų meniu ar dviejų dienų maitinimu, nakvyne ir kitais labai brangiais vestuvių elementais.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą