Pradžia Kita Vestuvių vidurnaktis – 5 idėjos, kaip jį sutikti

Vestuvių vidurnaktis – 5 idėjos, kaip jį sutikti

Vestuvių vidurnaktis

Vestuvių vidurnaktis – svarbus visos šventės akcentas, kurį jaunieji nori įprasminti kaip nors ypatingai. Jau nieko nebestebina vidurnaktį vestuvių puotoje aidintys fejerverkai, dangaus žibintai ir vis daugiau populiarumo sulaukiančios gintaro dulkės. Ieškantiems inovatyvesnių sprendimų – 5 išskirtinės idėjos, kad vestuvių vidurnaktis būtų neužmirštamas.

“Ilgiausių metų” dainuojanti mylimiausia jaunųjų grupė ar atlikėjas

Neabejotinai turite savo favoritus muzikiniame pasaulyje. Deja, ne kiekviena pora savo mylimiausius muzikantus gali įpirkti visai šventės programai, tačiau, šventės finalui vienai ar keletui ypatingų dainų šventės vidurnaktį – pasirodymas kainuotų mažiau ir sukurtų vestuvėse ypatingą atmosferą.

vestuvių muzikantai

Išskirtinė akimirka

Pasitarkite su savo fotografu, kad būtent 24 val. Judu įamžintų kaip nors ypatingai. Nuotraukoje pateikiame gana ekstremaliai atrodantį pavyzdį, bet net neabejojame, kad gerai pagalvoję rasite variantą tinkantį būtent jūsų porai.

fejerverkai

Vestuvių vidurnaktis tik dviese…

Ir, kas pasakė, kad vestuvių vidurnaktį privalote sutikti drauge su vakaro svečiais… Dar iki vidurnakčio galite su jais atsisveikinti ir eiti į viešbučio kambarį praleisti romantišką naktį tik dviese… Be šurmulio, triukšmingų linksmybių iki ryto, bet su pačiu mylimiausiu, kuriam tą dieną save pažadėsite…

vestuvių naktis

Vestuvių ceremonija vidurnaktį

Numanome, kad net nesusimąstėte apie tokį variantą, tačiau, jei pavyktų tai įgyvendinti -tai būtų tikrai ypatinga. Vestuvių ceremonija vidurnaktį – neįprasta, netradiciška, originalu. Jei esate “naktiniai paukščiai”, mėgstate naktinį gyvenime, būkite drąsūs ir stenkitės realizuoti net drąsiausias savo svajones. Vis tik, jei Lietuvos valstybinės institucijos sakytų griežtą NE tokiai avantiūrai, vestuvių vidurnaktį galite paskirti jūsų priesaikai.

vestuvių ceremonija naktį

Dainuojantys fontanai

Ne pigi, tačiau išskirtinė programa, kuri nustebins ir privers iš susižavėjimo aikčioti Jūsų svečius.

fontanas

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą