Pradžia Straipsniai „Vestuvių tendencijos 2017“ pagal Inesą Borkovską (I dalis)

„Vestuvių tendencijos 2017“ pagal Inesą Borkovską (I dalis)

Nauji metai – nauji darbai, naujas vestuvių sezonas, naujos poros… O klausimai išlieka tie patys, vienas dažniausių: „Patarkite, kas bus madinga šiemet?“ Tad apie 2017-ų metų vestuvių mados tendencijas  papasakos floristė-dekoratorė, vestuvių organizatorė Inesa Borkovska.

Inesa Borkovska

Kartu su komanda atidžiai stebime šiuolaikinių vestuvių mados tendencijas ir visada žinome, kas „ant bangos“. Tai leidžia nestokoti novatoriškų idėjų bei visada būti „viena koja priekyje“.  Ne paslaptis, kad būtent aukštoji mada bei žinomiausi pasaulio dizaineriai diktuoja naujausias tendencijas, vestuvių mada – ne išimtis. Šiandien pristatome savo apžvalgą apie madingiausias 2017-ų metų vestuves.

Šiemet vėl madoje labai platus spalvų bei formų pasirinkimas, be abejo, yra ir dominuojančių akcentų. Netrukus supažindinsime, kaip naujausios mados tendencijos atsispindi vestuvių koncepcijoje, dekoruose bei floristikoje. Tikiuosi, kad ši mūsų apžvalga padės jums rasti įkvėpimo savo vestuvėms.

KONCEPCIJA IR STILISTIKA

Jau ne pirmus metus pastebime, kaip šventės koncepcija tolsta nuo klasikinių bei tradicinių vestuvių, vis dažniau išsilaisvinama iš standartų taip charakterizuojant būsimų jaunavedžių bruožus. Džiugina, kad naujajame sezone mūsų laukia dar daugiau individualumo ir drąsių sprendimų.

Kamerinės vestuvės

Vis daugiau porų atsisako didelių vestuvių, vietoj jų rinkdamiesi kamerines – šventę tik šeimos nariams bei artimiausiems draugams. Šventė tampa individualesnė, jaukesnė bei labiau šeimyniška.

Vestuvių tendencijos

Viena lokacija

Pasiruošimas namuose, vėliau grožio salone, vėl namuose, išlydėjimas, fotosesija skirtingose vietose, o vakarinė dalis sodyboje už miesto – toks vestuvių scenarijus reikalauja labai daug laiko, ilgi važiavimai į skirtingas vietas labai išvargina jaunavedžius, be to, tokios šventės organizvimas yra sudėtingesnis. Todėl raginame poras atsisakyti tokio formato vestuvių.

Naujajame 2017-ųjų metų sezone vienareikšmiškai dedame pliusą vienai lokacijai: ir rytiniam pasiruošimui, ir fotosesijai, ir šventinei vakarienei. Tai sutaupys daug jūsų brangaus laiko, o svarbiausia – apsaugos nuo stresinių situacijų. Be to, vientisą stilistiką išlaikyti vienoje vietoje žymiai paprasčiau nei skirtingose.

Tik pagalvokite, kaip smagu atsikelti ryte ir niekur neskubėti, pasimėgauti bendrais pusryčiais ir atsipalaiduoti. Jeigu norite išlaikyti intrigą, kad jaunikis nuotaką pamatytų tik prie altoriaus,  pasiruošimui rinkitės atskirus kambarius – jaunoji su draugėmis, o jaunikis su savo draugais. Tokio formato vestuvėms patariame rinktis didesnes erdves, sodybą su gražiais vaizdais fotosesijai bei nakvynės galimybe.

Vestuvių tendencijos

Jaukumas

Jaukumas – tai ne tik idealiai suderintos vieno stiliaus detalės, greičiausiai, atvirkščiai: kuo mažiau prisirišimo prie konkretaus stiliaus, kuo daugiau asmeninių detalių, tuo jaukesnė ir šiltesnė atmosfera.

Jeigu jūsų vestuvės nedidelės, išlaikykite šeimos šventės formatą, suorganizuokite jaukią vakarienę prie bendro stalo, papuošto žvakėmis ir sezoninėmis gyvomis gėlėmis. Jauki aplinka bei nuoširdūs pokalbiai prie bendro stalo pavers jūsų šventę nepamirštama.

Prabangi klasika

Klasika niekada neišeina iš mados, todėl ir naujajame sezone ji vėl užima vieną aukščiausių pozicijų, tačiau klasika modernėja – ji atsiskleidžia naujomis spalvomis, dabar ji lengvesnė ir lankstesnė. Kad išlaikytumėte prabangų, bet jaukų stilių, vietoje autentiškų dvarų patariame rinktis klasikinio stiliaus užmiesčio viešbutį arba modernų dvarą. Dekorui rekomenduojame krištolą, klasikinius indus. Na, o karietas, aišku, nukonkuruoja klasikiniai kabrioletai.

Vestuvių tendencijos

Drąsūs sprendimai

2016-aisiais dirbome su be galo daug drąsių, su pačiais netikėčiausiais norais, net mus stebinančiomis vizijomis, porų. 2017-ų metų vestuvių sezone ši tendencija dar labiau muša rekordus: loftai, metaliniai, nestandartiniai dekorai, nuotaka su mini suknele, aukštakulnius keičia laisvalaikio avalynė, limuzinus – motociklai. Atrodo, visai ne vestuvinės idėjos, tačiau dabar jos pačiame populiarumo pike. Jeigu šios netikėtos detalės atspindi jūsų poros vidų, nestabdykite savęs ir nebijokite savo svajonių, derinkite nesuderinamus dalykus – juk tik taip gimsta nepamirštamos šventės.

Pasaulio pakrašty arba į pasaulio kraštą

Vestuvės užsienyje – tikrai ne naujiena, tačiau jaunavežių taip pamėgtas Europos šalis 2017-ais metais keičia dar egzotiškesnės šalys, tokios kaip Tailandas, Islandija, o jūros pakrantę keičia vaizdai į kalnus.

Vestuvių tendencijos

Išvažiuojamoji ceremonija

Ne paslaptis, kad civilinė santuokos registracija jau seniai atsidūrusi antrame plane, tačiau pastebime, kad mažais žingsneliais ji vėl grįžta į vestuvių tradicijas, tik kitokiu formatu: niūrius ir griežtus santuokos rūmus pakeitė išvažiuojamoji santuokos ceremonija, kuri, jaunavedžiams pageidaujant, gali vykti bet kur. Jaunavedžių poros labai pamėgo šią ceremoniją, nes tai – nepamirštamos akimirkos: prašmatnus kupolas, kilimas, nuostabi gamta…

 

Kitą savaitę floristė-dekoratorė bei vestuvių organizatorė Inesa Borkovska pasidalins savo įžvalgomis apie šiuolaikinių technologijų pritaikymą vestuvėse, apie naujų tradicijų kūrimą, nestandartinių kvietimų idėjas, nuotakų sukneles bei jaunikio stilių, populiariausias šių metų spalvas, vestuvių dekorą, floristiką… Ir dar daug daug kitų nuostabių idėjų, kurios padės jums savo vestuves paversti tobula pasaka. Tad laukite tęsinio!

Na, o kol naujausias Inesos straipsnis pasieks mus, galite pasižvalgyti: www.vestuviuplanavimasvilniuje.lt

Nuotraukos iš asmeninio Inesos Borkovskos archyvo.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą