Pradžia Straipsniai „Vestuvių tendencijos 2017“ pagal Inesą Borkovską (II dalis)

„Vestuvių tendencijos 2017“ pagal Inesą Borkovską (II dalis)

2017-aisiais

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmoje savo straipsnio dalyje „Vestuvių tendencijos 2017“ pagal Inesą Borkovską (I dalis) vestuvių organizatorė, floristikos bei dekoravimo meistė Inesa Borkovska pasakojo apie 2017-ų metų vestuvių sezono koncepciją bei stilistiką. Šioje dalyje Inesa trumpai apžvelgia šiuolaikinius novatoriškus sprendimus, naujas  tradicijas, jaunųjų stilių, ir, žinoma, kaip gi be VestuviųMados.lt ekspertės didžiosios gyvenimo meilės – floristikos!

IDĖJOS

2017-aisiais laukia daug novatoriškų sprendimų bei idėjų, kurios Jūsų šventę padarys ne tik nepamirštamą, bet ir visas pasiruošimo laikas pavirs maloniu nuotykiu.

Šiuolaikinės technologijos

Internetas ir socialiniai tinklai tapo neatsiejama ne tik jaunavedžių ir jų draugų, bet ir vyresnės kartos dalimi, todėl ir 2017-ais metais raginame kurti vestuvių tinklalapius, grupes, kur bus aptariami visi organizaciniai darbai bei sistemiškai pildoma informacija apie artėjančią šventę.

Nestandartiniai kvietimai

2017-aisiais siūlome standartinį kvietimą į vestuves paversti siurprizu. Iki vestuvių dar turite daug gražaus laiko, tikriausiai turėsite daug bendrų šeimos, draugų švenčių, kur vienu metu susitiksite daugelį būsimų savo šventės svečių. Galite paruošti video kvietimą (mažą ir jaukią jūsų meilės istoriją), o filmuko gale pakvieskite visus į šventę.

Be išmaniųjų

2017-aisiais sakome NE išmaniesiems įrenginiams. Tegul jūsų šventė bus įamžinta tik profesionalų. Ir tik jūs nuspręsite, kada ir kur publikuoti savo vestuvių gražiausias akimirkas.

2017-aisiais

Naujos  tradicijos

Labai džiugina, kad jau patys jaunavedžiai atsisako nuobodžių vestuvių tradicijų, netekusių prasmės, pvz., tokių kaip stalo išpirka ar piršlio korimas. Liko tik gražios šeimos tradicijos bei naujos, kurias sugalvoja patys jaunieji. 2017-aisiais raginame sugalvoti savo ritualų, kurie įneš į šventę naujų jausmų: galite kartu pasodinti medelį, vietoje šokio – sudainuoti duetu svečiams…

JAUNŲJŲ STILIUS

Jaukių šeimos švenčių tendencijos atsispindi ir jaunųjų stiliuje. Apranga tapo natūralesnė ir patogesnė.

Spalvotos ir kitokios nuotakų suknelės

Be abejo, baltos vestuvinės suknelės nenukonkuruos niekas, tačiau nuotakoms, mėgstančioms eksperimentuoti, 2017-ais metais siūlome išbandyti ir kitų spalvų sukneles, na, o itin drąsioms nuotakoms žinomiausi madų namai siūlo suknelę keisti kelnėmis ar dailiu kostiumu.

Jaunikio stilius

2017-ųjų metų sezone jaunikio aprangos tendencijos, atsineštos iš praeitų sezonų, išlieka: apranga nėra labai oficiali, galima eksperimentuoti, tačiau nepamirškite, kad juodos spalvos kostiumą leidžiama rengtis TIK aptarnaujančiam personalui.

2017-aisiais

Svečiai

Naujasis vestuvių sezonas atsineša patogumą – leiskite svečiams jaustis patogiai ir nevaržykite jų aprangos kodais, nebent jūsų vestuvės turi apibrėžtą temą arba labai griežtą spalvinę gamą.

SPALVOS, DEKORAS, FLORISTIKA

Mėgstantiems eksperimentuoti

Kelis paskutinius sezonus vestuvėse dominavo žaluma, samanos. Natūralumas išlieka madoje ir šiais metais, tačiau į vestuvių dekorą labai užtikrintai atkeliauja „petrol“ spalva. Ji dominuos ne tik dekoruose bei floristikoje, bet ir jaunųjų rūbuose. Šios spalvos akcentai įneša neapsakomo žavesio. Daugiau pavyzdžių galite rasti: http://www.vestuviuplanavimasvilniuje.lt/paslaugos/floristika

Ir vėl samanos

Gal per anksti palydėjome forest stilių? Ant podiumo vis dar karaliauja chaki spalva, ji persikels ir į vestuvių dekorą bei floristiką.

2017-aisiais

Amžina klasika

Pasikartosime, kad klasika niekada neišeina iš mados, neabejojame, konservatyvios poros ir 2017-aisiais rinksis raudoną, baltą bei juodą spalvas.

Auksiniai akcentai

2017-ųjų sezono šūkis – dar daugiau aukso. Auksinės detalės dekoruose ir vėl ant bangos. Tik jų bus dar daugiau: vazos, žvakidės, staltiesės. Svarbu nepersistengti, akcentai turi likti akcentais ir tik pabrėžti šventės eleganciją.

50 rožinių atspalvių

2017-ais metais visų spalvų favoritę garsiausi pasaulio dizaineriai vienbalsiai pripažino ROŽINĘ.  Mes visiškai pritariame: pudros, zefyrų, fuksijos, ciklameno spalvos – rinkis bet kokį iš šių atspalvių ir būsi madingas. Čia ir mūsų labai pamėgta praeitų sezonų „marsala“ spalva nenori nulipti nuo podiumo –  ji irgi lieka tarp favoritų. Tik jau šį sezoną keliaus poroje su šviesiais atspalviais.

Vestuvių tendencijos2017-aisiais

Nuotakos puokštė

2017-ų metų nuotakų puokštės tampa ne tik tvarkingesnės, bet ir originalesnės bei gyvesnės. Nedvejodami siūlome komponuoti ne tik gėles ir žalumą, bet ir natūralias uogas bei sezonines detales, pvz., kankorėžius, giles. Be abejo, paliksime vietos ir klasikai – juk rožių puokštės vienos populiariausių 2017-aisiais.

2017-aisiais2017-aisiais

Gėlės

Mes už natūralumą, o 2017-ais tai dar labiau pabrėžiama. Jau kelis sezonus iš eilės stebime kaip nuotakos atakuoja bijūnus – jų reikia visada, visur ir už bet kokią kainą. Šį sezoną apsaugosime poras nuo papildomų išlaidų bei stresų, siūlydami rinktis tik sezonines gėles. Pirmiausia, sutaupysite, o svarbiausia, floristika, sukurta iš sezoninių gėlių, visada atrodys skoningai.

2017-aisiais2017-aisiais

Floristinis apipavidalinimas

Sudėtingi floristiniai darbai, masyvios puokštės aukštai virš stalų –  tai visada bus madinga ir stilinga, taip pat kaip lengvumu alsuojančios gyvų žiedų ar žalumos girliandos, ar iš sezoninių gėlių surištos puokštės – labai puošnu ir elegantiška. Šį sezoną ir vėl išlieka madingos vazoninės gėlės: hortenzijos, levandos, sukulentai, gebenės bei prieskoniai vazonėliuose: mėtos, čiobreliai. Rinktis tikrai yra iš ko. Svarbu, kad jūsų pasirinktas dekoras tiktų prie bendros vestuvių koncepcijos.

Popierinis dekoras

Elegantiški dekorai iš popieriaus leidžiami ir šį sezoną. Populiariausios lieka foto sienos bei foto kampeliai, puošti dekoratyvinėmis gėlėmis. Vis dažniau nuotakos pačios užsiima rankdarbiais ir mielai pačios sukuria dekoracijas savo vestuvėms: origamis, pomponsai, konfeti, tačiau svarbiausia – nepersistengti.

Kaligrafija

Be spaudos darbų vestuvėse neapsieisime. Pirmą žinutę apie vestuves svečiams neša jūsų vestuvių kvietimas. Šį sezoną madinga kokybė, svarbu, kad kvietimas būtų pagamintas iš kokybiško popieriaus, dizaine vyrauja minimalizmas ir  elegancija, kvietimai dekoruojami nėriniuota arba aksomine juostelėmis. Maloniai nustebinsite svečius, jeigu pasirašysite kvietimus ranka. Kaligrafija niekada neišeis iš mados ir dera prie įvairiausių vestuvių stilių. Todėl raginame ir 2017-ais metais nepamiršti kaligrafijos: stalo kortelės, susėdimo planas, padėkos žodžiai, ranka parašytos sentencijos nepaliks abejingo nei vieno svečio.

2017-aisiais

Saldus stalas

Daugybe keksiukų, migdoliniais orinukais (pranc. macaron), kanelėmis ir kitais saldėsiais perkrauti stalai, primenantys kepyklėlių vitrinas, pasiliko toli toli praeityje. Didelis elegantiškas vestuvių tortas – tai 2017-ų metų vestuvių akcentas. Tačiau jeigu norite palepinti svečius ir kitais desertais, užsakykite atskirus desertus stikliniuose indeliuose arba sezoninių vaisių porcijas gražiose skaidriose taurėse. Tai ne tik gražu, bet ir labai praktiška.

2017-aisiais

Taigi, pagrindinė 2017-ų metų vestuvių mados tendencija – minimalizmas. Visgi, reikia suprasti, kad minimalizmas – tai nebūtinai griežtos ir aiškios spalvų linijos bei floristikos stoka. Minimalizmas – tai kaip tik gerai apgalvota spalvinė gama, pastelinė spalvų paletė bei neperkrautas dekoras. Mažiau yra daugiau – tai minimalistinio dekoro pagrindas. Atsisakykite tradicinių kėdžių užvalkalų, staltiesių bei masyvių gėlių kompozicijų, dekore naudokite ne daugiau trijų atspalvių, dominuoti turi šviesi. Nepamirškite ir savęs – jaunųjų stilius turi būti subtilus ir elegantiškas.

Na, o pati svarbiausia šių metų tendencija – tai šablonų ir stereotipų, nuobodžių, nemielų jaunavedžiams tradicijų atsisakymas. Šiuolaikinėse vestuvėse vyrauja jaunavedžių poros individualumas, o tai atsispindi ne tik aprangos stiliuje, bet ir šventinės vietos pasirinkime bei visame vestuvių scenarijuje. Mažiau klausykite patarimų iš šalies, daugiau klausykite savo širdies. Fantazuokite, svajokite, mylėkite vienas kitą ir kurkite kartu įsimintiniausią ŠVENTĘ SAU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą