Pradžia Straipsniai Vestuvių svečių sąrašas. Ko nekviesti?

Vestuvių svečių sąrašas. Ko nekviesti?

Jūs esate NEkviečiamas.

Svečių sąrašas

 

Prieš pradedant planuoti vestuves, daugeliui kyla klausimų: kiek kviesti svečių, ką kviesti ir ko ne, kaip išvengti konfliktų ar įsižeidusių giminaičių, kai patikrinus pašto dėžutes tenka nusivilti – kvietimo į vestuves nėra.

Prisiminkite: vestuvės nėra seniai matytų draugų ar pažįstamų vakarėlis. Tai šventė, į kurią turi būti pakviesti tik artimiausi žmonės ir tie, kuriuos tikrai norite matyti savo šventėje, kurie bus laimingi būdami kartu su jumis jūsų laimingiausią gyvenimo dieną. Taigi, į vestuves kviesti nevertėtų:

1.      Žmonių, kurie jūsų nepalaiko 100%, abejoja jūsų sprendimu ar pasirinkimu;

2.      Buvusių nuotakos ir jaunikio mylimųjų, žmonių, su kuriais jaunieji turėjo seksualinių santykių;

3.      Kolegų, vien dėl to, kad jie – žmonės, su kuriais dirbate.  Nebent jūs tikrai artimai bendraujate ir esate geri draugai. Net darbdavio kviesti nebūtina, nors rekomenduotina.

4.      Žmonių, vadinamų „keršto įrankių”. Pavyzdžiui, kažkas nori atsivesti žmogų, kuris savo buvimu priverstų nesmagiai jaustis vestuvėse esantį kitą svečią, pvz., net išsiskyrę tėvai kviečiami be antrųjų pusių, nebent jos gerai sutaria ir nėra likę praeities nuoskaudų.

5.      Žmonių, kurie padauginę alkoholio nevaldo savo emocijų: erzina aplinkinius, yra linkę į pykčio priepuolius.

Be to, prisiminkite, kad nereikėtų skubėti dalintis vestuvių planavimo detalėmis Facebook ar Twitter, ypač jei turite daug draugų, kurie, galbūt, tikėjosi būti pakviesti į jūsų vestuves, tačiau kvietimo negavo. Įvairios vestuvių detalės gali suerzinti tokius žmones. Neklauskite patarimų apie planuojamas vestuves, taip pat nesidalinkite gautų dovanų nuotraukomis. Gerbkite tuos, kurie, galbūt, labai norėjo dalyvauti jūsų vestuvėse, bet nebuvo pakviesti. Prieš dalindamiesi informacija socialiniuose tinkluose, pirmiausia pagalvokite, ar tai nieko neįžeis.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą