Pradžia Straipsniai Vestuvių planuotoja: kodėl verta ją samdyti?

Vestuvių planuotoja: kodėl verta ją samdyti?

vestuviu planuotoja

Ant jūsų rankos suspindo sužadėtuvių žiedas, o galvoje jau kirba gausybė idėjų, klausimų, nuo ko viską pradėti, kokia bus didžioji diena, kaip viskas atrodys… Daugelis būsimų jaunavedžių tuokiasi pirmąjį kartą, todėl nenuostabu, kad klausimų kyla tikrai daug. Vestuvių planuotoja – žmogus profesionalas, išmanantis visus šią progą apimančius aspektus ir galintis ne tik kompetentingai atsakyti į jums kylančius klausimus, padėti atrasti geriausius paslaugų tiekėjus, pasiūlyti originalių idėjų, bet ir viską įgyvendinti.

Vestuvių planuotoja padės sutaupyti 

Pripažinkime, neretai jaunieji rengdami savo šventę galvoja ne tik apie jos kokybę, bet ir galimybes sutaupyti. Nors skambės neįtikėtinai, būtent vestuvių planuotoja yra tas žmogus, kuris gali jums padėti sutaupyti. Pirmiausia, ji padės išvengti išlaidų, kurias galite patirti neapdairiai pasirinkdami vestuvių paslaugų tiekėjus. Profesionalios planuotojos dirba ne vienerius metus ir turi gausų patikimų paslaugų tiekėjų sąrašą, su kuriais bendradarbiauja. Tai reiškia, kad vestuvių planuotoja jums padės norimas paslaugas ar tiekėjus savo šventei gauti palankesnėmis sąlygomis.

Jie kalbėsime apie įkainius, reikėtų žinoti, kad vestuvių planuotojai dirba taikydami keletą skirtingų darbo ir atsiskaitymo modelių. Vienas jų – vienkartinė konsultacija būsimiems jaunavedžiams, per kurią jaunieji gauna daug naudingos informacijos, idėjų, patarimų, bet toliau vestuves planuoja savarankiškai. Jaunieji atsiskaito už vienkartinę konsultaciją iš anksto sutartą sumą.

Antras būdas yra dažniau taikomas planuojant mažesnio biudžeto vestuves. Vestuvių planuotoja su sužadėtiniais susitaria dėl konkrečios sumos už atliktas paslaugas.

Trečias būdas – pats populiariausias Lietuvoje, kai vestuvių planuotoja gauna sutartą mokestį, kuris yra tam tikra (procentais išreikšta dalis) nuo viso vestuvių biudžeto.

Tikslių rinkoje vyraujančių kainų jums nepateiksime, nes jos labai skirtingos. Vestuvių planuotojos paslaugų kaina priklauso nuo jos kompetencijos, patirties, žinomumo. Tad, suprantama, kad populiarios, ilgametę planavimo patirtį ir gerą reputaciją turinčios vestuvių planuotojos paslaugos bus brangesnės, nei pradedančiosios, kuri dar tik stengiasi užkariauti rinką, tačiau stokoja patirties ir įgūdžių.

planuotoja

Greiti alternatyvūs pasiūlymai

Be to, jei vestuves planuojate daryti vasarą, ir dar, jei tai savaitgalis, kiekvienas žino, kad norimą šventės vietą, atlikėjus, dekoratorių paslaugas reikia užsakyti kuo anksčiau, nes vėliau teks rinktis iš tų, kurie tą datą dar liko be užsakymo. Jei vestuvių planuotojai ir nepavyktų gauti jūsų norimų paslaugų tiekėjų, tai ji tikrai bus tas žmogus, kuris pasiūlys geriausias alternatyvas, nes puikiai išmano visą rinką, turi reikalingus kontaktus. Taip jūs tikrai sutaupysite tikrai daug laiko ir išvengsite nemalonių stresinių situacijų.

Džiaugsmas ir jauniesiems, ir svečiams

Vestuvių planuotoja yra tas žmogus, kuris suteikia jauniesiems galimybę džiaugtis savo švente. Būtent jos dėka jaunieji sutaupo milijonus nervinių ląstelių, išvengia planuojant patiriamo streso ir didžiąją dieną prie altoriaus žengia visiškai ramūs, negalvodami, apie tolimesnę dienos eigą. Visas smulkmenas nuo – iki sustyguoja jūsų gelbėtoja – vestuvių planuotoja.

Kartais jaunieji, norėdami džiaugtis švente patys, “įdarbina” savo šeimos narius bei draugus. Toks sprendimas pateisinamas, kai vestuvės yra mažos, artimųjų rate. Priešingu atveju, jūsų artimieji vestuvių dieną vietoj to, kad džiaugtųsi jūsų laime, suksi lyg voverės rate, kad tik viską suspėtų ir atliktų taip, kaip jūs norėjote… Jaunieji patys paskirsto, kas ir už ką bus atsakingas, paskui kontroliuoja, reikalauja preciziško užduočių vykdymo. Galiausiai, tokie užduočių delegavimai ir netikslus jų atlikimas gali sukelti nereikalingą įtampą ir net įplieksti konfliktus.

Mieli sužadėtiniai, atsipalaiduokite patys ir artimiesiems leiskite būti kartu ir tiesiog džiaugtis jūsų laime. O visus organizacinius klausimus palikite vestuvių planuotojai. Ji sukurs jums tokią šventę, kurios ilgai nepamiršite nei jūs, nei jūsų svečiai.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą