Pradžia Dekoras ir floristika Vestuvių planuotoja dalinasi įspūdžiais iš parodos Londone

Vestuvių planuotoja dalinasi įspūdžiais iš parodos Londone

vestuvių planuotoja

Šių metų rugsėjo  23–25 d.Londone vyko viena didžiausių vestuvių parodų Jungtinėje Karalystėje The National Wedding Show 2016. Ką tik iš ten sugrusi vestuvių planuotoja, dekoruotoja,portalo vestuviumados.lt ekspertė Inesa Borkovska mielai sutiko pasidalinti savo įspūdžiais.

Vestuvių planuotoja Inesa Borkovska
Vestuvių planuotoja Inesa Borkovska.

Kokį įspūdį paliko vestuvių paroda Londone?

Apsilankyti parodoje buvo tikrai labai įdomu ir naudinga. Pati paroda be abejo padarė didžiulį įspūdį, pirmiausiai, savo maštabais ir lankytojų susidomėjimu.

Kokios naujausios vestuvių tendencijos buvo pristatytos parodoje?

Kaip tik naujovių parodoje pasigedau. Išskirti galėčiau nebent vestuvines sukneles, nes parodoje buvo pristatyta labai daug žinomų naujų dizainerių ženklų.

Vestuviu paroda

Papasakokite, kas parodoje paliko didžiausią įspūdį, kokie sprendimai ar idėjos labiausiai Jus sužavėjo?

Labiausiai sužavėjo pasirodymai ant scenos. Mūsų vestuvių parodų organizatoriams tikrai yra iš ko pasimokyti. Tobulai atrodė viskas, pradedant pačiu podiumu ir baigiant visa programa. Modeliai, demonstravę vestuvinius rūbus, tikri profesionalai –  buvo ne tik įprastas ėjimas podiumu, bet ir šou elementai, mini spektaklis su vaidyba ir šokiais. Negaliu nepaminėti, kad pačios vestuvinės suknelės buvo nuostabios. Taip pat ir modelių pilnas įvaizdis – šukuosena, makiažas – viskas atrodė tobulai.

Vestuviu paroda

Pasidalinkite, kokie įdomūs sprendimai dominuos kitą sezoną vestuvių floristikos srityje?

Vestuvių floristikos srityje liūdnoka situacija. Parodoje dalyvavę floristai nesistengė parodyti kažką naujo, ypatingo, todėl beveik visi dekoruoti stendai pasirodė nuobodūs ir jau matyti. Galima buvo išskirti tik vienų parodoje dalyvavusių floristų komandą, kurie padarė tikrai didelį darbą. Jų stendas išsiskyrė iš visų parodos dalyvių – didelė erdvė buvo visa dekoruota gėlėmis- ir iš vidaus, ir iš išorės, o kad truputį nuimti sunkumo, nes spalvos buvo pasirinktos tamsios, pridėta samanų bei violetinė spalva. Šiame stende visą laiką šoko mergaitė persirengusi drugeliu. Apie šį stendą nuomonių buvo visokių, bet dėmesio jie sulaukė tikrai daug. Abejingų neliko.

vestuvių floristika

Ar būsimiems jaunavedžiams verta dalyvauti vestuvių parodose? O gal geriau rinktis specializuotus vestuvių seminarus? 

Vestuvių parodos jauniesiems yra visada gerai. Būtent šioje Londone dalyvavo daug kolegų iš Lietuvos, kurie turėjo pasiūlymų emigrantams. Vienas iš didžiausių pliusų jaunavedžiams, kodėl reikia dalyvauti parodose,  yra tai, kad dauguma paslaugų tiekėjų turi ypatingus pasiūlymus būtent parodos metu, pvz. nuolaidas, dovanas, kai kurias paslaugas prijungia nemokamai prie bendrų paketų. Tai tikrai labai naudinga jaunavedžiams. Dar išskirčiau tai, kad jaunavedžiai vestuvių parodose randa daug tiekėjų po vienu stogu ir gali per trumpą laiką gauti mini konsultaciją, atsakymus į dominančius klausimus. Palyginus didesnę parodą su mini seminaru jaunavedžiams, negalėčiau vienareikšmiškai atsakyti kas geriau ir naudingiau. Kiekvienas renginys turi minusų ir pliusų. Čia jau reikia klausti pačių jaunavedžių, kas jiems aktualiau, ar vaikščioti didelėje erdvėje su aibe paslaugų tiekėjų, ar pasirinkti kamerinį  seminarą, kurį veda vestuvių planuotoja.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą