Pradžia Vestuvių idėjos Vestuvių pasidaryk pats projektai: Ką daryti pačiam ko ne

Vestuvių pasidaryk pats projektai: Ką daryti pačiam ko ne

Vestuvių pasidaryk pats projektai: Ką daryti pačiam ko ne

Vestuvių pasidaryk pats projektai labai šaunus sumanymas ir puikus laikas kartu kuriant kažką,tačiau verta turėti omenyje ką geriau palikti profesionalams. Nors vestuvių biudžetas jums padėkos kažką darant patiems, jūsų psichologinė sveikata gali pykti su jumis kai darysite kelis darbus vienu metu ir niekas nesigaus kaip planavote. Čia svarbu rasti tinkamą balansą ką galite lengvai padaryti ir kur geriau samdyti profesionalus ir nesikankinti.

Vestuvių gėlės

Tikėtina, kad vestuvių gėlės užims nemažą dalį jūsų vestuvių dekoro ir ne tik todėl čia labai svarbus momentas. Ar esate pastebėję, kad nusipirkę gėlių puokštę parduotuvėje ji atrodo įspūdingai, o jeigu bandėte kažką daryti patys namuose vazoje rezultatas nebuvo identiškas. Reikia pastebėti, kad gėlių parinkimas ir suderinimas nėra tokia lengva užduotis kaip gali atrodyti. Pridėkite prie streso, kad jums reikės suderinti spalvas, suderinti gėles, rasti tiekėjus ir t.t tai gali jums tik sukelti daug streso ir galutinis rezultatas gali būti nuviliantis.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Palikite profesionalams

Konfeti

Konfeti nėra brangu ir sunku pagaminti ir namuose. Nuvykite į ūkinių prekių parduotuvę ar įsigykite medžiagų internetu. Konfeti galite laikyti ilgai namuose, todėl galite tai pasidaryti ankstyvoje vestuvių planavimo stadijoje ir laikyti didžiajai dienai.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Darykite patys

Kėdžių dekoras

Keidžių papuošimas vienas lengviausių pasidaryk pats projektų. Lengvas pavyzdys, apvyniokite kėdes su kaspinais. Taip pat galite papuošti balionais ar kitomis dekoracijomis. Atvykite į vestuvių šventės vietą iš ryto ir ilgai netruksite viską paruošti, taip pat visada galite paskirti kelias pamerges kurios viską suruoštų už jus.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Darykite patys

Vestuvių tortas

Vestuvių pasidaryk pats projektai: Ką daryti pačiam ko ne

Jeigu jums patinka šeimininkauti tas iš ties puiku, tačiau iškepti vestuvinį tortą net didžiausioms virtuvės mėgėjoms gali būti per daug sudėtinga užduotis. Šiai dienai rustic ir nuogi tortai yra ant bangos, patiems iškepti tokį tortą gali būti sudėtinga ieškant tinkamo balanso ypač jeigu nesate didelė saldumynų gamintoja. Jeigu vis gi planuojate kepti savo vestuvinį tortą atminkite, kad jį teks kepti per pačią užimčiausią savaitę bei pristatyti tortą į šventės vietą taip pridėdami dar papildomo streso kurio reikėtų išvengti. Jeigu jūsų šeimoje nėra tikro virtuvės profo, mes patartume kreiptis į savo srities profesionalus.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Palikite profesionalams

Vestuvių šukuosena

Jeigu jūsų šukuosenų gabumai yra tokie, kad galite pasidaryti kelias lengvas šukuosenas ir viskas vertėtų nesvarstyti, kad šukuoseną pasidarysite pati. Plaukai gali būti labai neprognozuojamas dalykas, o darant šukuosena jeigu kažkas nesigaus kaip planavote tai tik sukels papildomo galvos skausmo. Nuimkite įtampą nuo pečių ir palikite plaukus savo kirpėjai ir būkite 100% , kad jūsų šukuosena atrodys nepriekaištingai didžiąją jūsų dieną.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Palikite profesionalams

Vestuvių makiažas

Vestuvių pasidaryk pats projektai: Ką daryti pačiam ko ne

Makiažas yra labai asmeninis dalykas ir dauguma iš mūsų turite savo stilius pagal aplinkybes, todėl jeigu tikite savo makiažo įgūdžiais ir esate patenkinta tuo ką pati darote čia galite ir sutaupyti ir pati save pasigražinti. Jeigu šiek tiek nervinatės ar nesate tikra koks makiažo elementas geriausiai tiks jūsų bendram stiliui, patartume nesimėtyti ir palikti tai savo srities profesionalams.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Pagal situaciją

Vestuvių muzika

Šiais laikais kai muzikos pasirinkimas begalinis, o internetinių vestuvių muzikos grojaraščių apstu išsirinkti savo vestuvinę muziką nėra sudėtinga užduotis. Parsisiųskite muziką į savo kompiuterį, kad išvengtumėte interneto problemų per šventę jeigu sugalvotumėte naudotis Youtube, Spotify ar kita paslauga. Visa muzika gali būti sudėliota pagal jūsų norus ir būsimą programą, svarbu, kad vestuvių lokacija turėtų garso aparatūrą.

Tačiau jeigu vestuvių vietoje garso aparatūros nėra ar norėtumėte, kad kažkas viską sutvarkytų už jus ir palaikytų vakarėlio dvasią, tada DJ ar gyvi muzikantai puikus pasirinkimas. Atrinkti tinkamiausią muziką visiems vakaro momentams gali būti sudėtinga misija jums ar jūsų paskirtam žmogui, todėl savo srities profesionalas visada tai atliks už jus geriau ir investicija nebus išleistą į orą.

VestuviuMados.lt rekomenduoja: Pagal situaciją

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą