Pradžia Apie meilę poroje Vestuvių metinės: idėjos

Vestuvių metinės: idėjos

Vestuvių metinės idėjos

Pirmos vestuvių metinės reiškia, kad sėkmingai praleidote metus kaip susituokusi pora ir su tuo mes jus sveikiname! Galbūt metai gyvenimo kartu ir neatrodo didelis laiko tarpas tačiau tai vis tiek puiki proga švęsti nes tai pirmos jūsų vestuvių metinės. Nepriklausomai ar jūs mėgstate veiksmą ar mėgėjai būti ramiai kartu turime vestuvių metinių idėjų visoms poroms.

Pusryčiai lovoje

Pradėkite dieną nustebindami savo gyvenimo meilę paruošdami ir pateikdami pusryčius į lovą.

Spa diena

Padarykite išvyką į Spa ir atsipalaiduokite ir prisiminkite praleistus metus kartu.

Kelionė į atrakcionų parką

Kada paskutinį kartą buvote atrakcionų parke? Paskirkite dieną ar kelias ir keliaukite į atrakcionų parką ir praleiskite smagiai dieną. Atrakcionų parkas – puiki vieta prisiminti vaikystę ir tai patirti su savo partneriu(e).

Aplankykite vestuvių šventės vietą

Vestuvių metinės idėjos

Jeigu jūsų vestuvių šventės vieta buvo restoranas ar viešbutis kodėl neužsisakius staliuko ar kambario nakčiai? Apsilankius ten turėtų kilti daugybė prisiminimų bei romantikos.

Vakarėlis namuose

Pakvieskite keletą vestuvių svečių ir surenkite vakarėlį namuose. Paruoškite užkandos ir prisiminkite viską kas įvyko prieš metus, tai puiki proga dar kartą prisiminti savo vestuvių muzikos grojaraštį.

Pasimatymas restorane

Galbūt atsidarė naujas restoranas jūsų mieste? Ar yra vieta į kurią visada norėjote nueiti? Dabar puikus metas! Pasilepinkite save skania vakariene.

Pakartokite pirmą pasimatymą

Visada galite suteikti romantikos ir išgyventi dar kartą jūsų pirmą pasimatymą jį pakartodami. Prisiminkite kur pirmą kartą susitikote ir nuo ko viskas prasidėjo.

Medaus mėnesio maistas

Jeigu jūs keliavote medaus mėnesio kažkur į egzotiškus kraštus kodėl nepabandžius pagaminti panašaus maisto kurį prieš metus ragavote per medaus mėnesį? Sukurkite romantišką atmosferą su žvakėmis bei prisiminkite medaus mėnesį maisto pagalba.

Aplankykite vietą kurioje pasipiršote

Atėjus pirmai vestuvių sukakčiai gali būti, kad jūs per tą laiką taip ir neaplankėte pasipiršimo vietos, kodėl nesugrįžus ten?

Ištrūkite iš savo miesto

Galbūt pačioje draugystės pradžioje buvote išvykę į kelionę kuri turi ypatingų prisiminimų arba seniai svajojote kažkur keliauti? Vienu ar kitu variantu ištrūkite iš savo miesto ir atšvęskite.

Koncertas

Jeigu mėgstate muziką, įsigykite bilietus į mėgstamos grupės ar žanro koncertą. Tai bus puikus momentas atsipalaiduoti, išgirsti mylimą muziką gyvai, o paminėjimas bus dviguba šventė jeigu koncerto data sutaps su jūsų sukaktimi.

Peržiūrėkite vestuvių vaizdo įrašą

Išjunkite šviesas, patogiai įsitaisykite ir peržiūrėkite vestuvių vaizdo įrašą (jeigu tokį turite) dar kartą. Garantuojame, kad tai sukels ne tik ašarą ir juokų bet ir romantišką jausmą.

Atkartokite vestuvių nuotraukas

Vestuvių metinės idėjos

Pradėkite tradiciją ir kasmet per vestuvių sukaktį pasirinkus mėgstamą vestuvinę nuotrauką pabandykite ją atkartoti. Ieškokite panašių vietų, kopijuokite pozas ir po keletos metų turėsite dar daugiau šaunių prisiminimų.

Perskaitykite dar kartą vestuvių svečių knygą ir sveikinimų atvirutes

Ar prisimenate visas šiltas svečių žinutes? Dabar puikus lakas jas dar kartą prisiminti. Nesvarbu ar tai tik paprasti patarimai ar palinkėjimai, prisiminkite juos ir visa jūsų artimų palaikymą.

Įkopkite į kalną ar ieškokite iššūkių

Jeigu jūs mėgėjai leisti laiką lauke ir gamtoje susiraskite kalną ir pabandykite į jį įkopti. Jeigu kalnų aplink nėra, susigalvokite įvairių iššūkių ar leiskite į žygį.

Šokių pamokos

Nesvarbu ar užsirašysite į vieną pamoką ar visa kursą, vestuvių metinės puiki proga šokių pamokoms.

Aplankykite teatrą

Nebūtina keliauti į romantinį spektaklį, pasirinkite tai kas tiks abiems ir pasimėgaukite laiku kartu. Nepamirškite prieš ar po užsisakyti staliuko ir pavakarieniauti.

Užsiimkite rankdarbiais

Atminkite, kad pirmi metai – popieriaus metai. Kodėl nepabandžius kažką įdomaus padaryti iš popieriaus. Galite pabandyti kažką sukurti iš origami ar sukurti kokią knygą į kurią sudėsite visus gražius prisiminimus iš praleistų pirmų metų kartų kaip vyras ir žmona.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą