Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvių kvietimai: idėjos ir patarimai

Vestuvių kvietimai: idėjos ir patarimai

kvietimas

Diena, kai jaunieji įteikia vestuvių kvietimą, kupina džiugesio. Tai maža smulkmena, maloni užuomina apie laukiančią šventę. Kvietimo stilistika švelniai sufleruoja, kokia bus šventė, o pats kvietimų teikimo asmeniškai paprotys – svarbi vestuvių tradicija, skatinanti artimą ryšį, bendravimą ir gero tono palaikymą.

Vestuvių kvietimų idėjų galima rasti internete, tačiau jų tokia daugybė, kad, galiausiai, išsirinkti vieną variantą gali būti sudėtinga. Didžiausia įvairove varijuoja tradiciniai, atviruko tipo vestuviniai kvietimai, kurie dekoruojami įvairiomis aplikacijomis, karpiniais, iškiliomis detalėmis, gali būti skirtingo popieriaus, formos. Galima sakyti, kad tai tradicinė kvietimo forma, tačiau ieškantiems išskirtinumo atskleidžiame keletą idėjų, kurias svečiai tikrai įvertins.

Vestuvių kvietimas-nuotrauka

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas galima panaudoti daugybe būdų, o vienas jų – kvietimai-nuotraukos. Pirmasis variantas, pasrinkti vieną ar keletą gražių nuotraukų ir atspausdinti jas kaip atvirukus. Perriškite kaspinėliu ir užrašykite nuoširdų tekstą – štai personalizuotas kvietimas ir paruoštas.

vestuviu kvietimas

Kitas variantas, kurį vis dažniau pasiūlo ir vestuvių fotografai, pačią priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas paversti kvietimu. Tam reikės kreidinės lentelės, ant kurios galėtumėte surašyti vis kitus kviečiamųjų svečių vardus, ir, žinoma, kūrybingumo. Kiekvieną svečią kvieskite vis kitaip, o galiausiai, kai nuotraukos bus paruoštos, kelkite jas į socialinį tinklą ir atitinkamai sužymėkite svečius. Tai šiuolaikiška ir moderni idėja, kuri tikrai patiks visiems ir bus gražiu reginiu.

Netradicinės formos vestuvių kvietimai

Meilės raštelį suvyniotą ir įkištą į butelį tikrai teko matyti, bent jau filmuose. Pagalvokite, argi nebūtų miela taip pat pateikti ir savo vestuvių kvietimą? Dailus nedidelis buteliukas kartoninėje dėželėje, o jame – dailus suvyniotas popierėlis, pora kriauklelių ir truputis balto smėlio… Žaisminga ir žavi dekoracija, iškart sakant, kad laukia nepaprastai išradinga šventė!

kvietimas

Kvietimui formų galima paieškoti ir buityje, kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, kvietimas gali atrodyti tarsi bilietas į koncertą ar filmą, kaip dovanų kuponas. Labai mėgstamas ir kalendoriaus motyvas, o kvietimų gamintojai šia tema siūlo visą gamą pasirinkimų: tai plėšomo kalendoriaus lapelio imitacija, visas mėnuo iš kalendoriaus, kuriame apvesta Jūsų data ir kt. Fotografas vestuvėms pastebi, kad jaunavedžiai vestuviniam stalui ar aplinkai dekoruoti labai mėgsta naudoti rėmelius. Jei vestuvių kvietimams numatėte didesnį biudžetą, tiesiog įrėminkite kvietimus ir dovanokite su rėmeliu. Tai kartu bus maloni nedidelė dovanėlė svečiams.

Vestuvių kvietimai su simboliais

Atviruko ar laiško formos kvietimas, kai kuriems labai svarbi simbolika. Kai kurie kvietimai yra paruošiami taip, kad atvertus ar išpakavus yra nuplėšiama tam tikra juostelė, iš kaspinėlio užsiveržia mazgas ir pan. Tokie triukai padaromi nesudėtingai, o efektą tikrai suteikia. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad vieną kartą perskaičius kvietimą, jis jau nebebus toks pats.

1 KOMENTARAS

  1. Sveiki, labai gražūs ir originalūs kvietimai. Kaip tik dabar renkuosi vestuvėms. Labai svarbu yra kokybiškas maketavimas. Gal kas turi rekomendacijų?

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą