Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvių fotosesijos rekvizitai – kas turi jais pasirūpinti?

Vestuvių fotosesijos rekvizitai – kas turi jais pasirūpinti?

vestuviu fotosesijos rekvizitai

Vestuviumados.lt skaitytoja, būsimoji nuotaka Jolanta Rimavičiūtė redakcijai atsiuntė klausimą, dedikuotą vestuvių fotografui.

Dažnai vestuvių nuotraukose tenka pamatyti įvairius rekvizitus. Ar jais pasirūpina vestuvių fotografai, ar jaunieji patys turi rūpintis jų gavimu, transportavimu ir t.t.

Į skaitytojos klausimą atsako vestuvių fotografas Julius Trepkevičius (“Fotogidas.lt”)

Įvairūs rekvizitai tikrai suteikia žaismingumo nuotraukoms. Žinoma nereikėtų jų padauginti, tačiau viskas, kas turi saiką yra puiku! Yra fotografų, kurie gali ir patys pasiūlyti įvairių rekvizitų, tačiau Fotogidas rekvizitų fotosesijoms nesiūlo. Kodėl? Mūsų manymu, rekvizitai turi atitikti fotosesijos dalyvių nuotaiką, skonį, pomėgius, temą ir pan., o tokio rekvizitų asortimento kaupimą mes esame linkę palikti atributikos specialistams. Antra priežastis – nenorime, kad mūsų nuotraukose nuolat kartotųsi tie patys atributai. Kiekvienoje kompanijoje jie, žinoma, gali atrodyti kitaip ir būti įvairiai panaudojami, tačiau mums patiems smagiau fotografuoti originalius žmones su rekvizitais, kurie jų manymu jiems labiausiai tinkami. Tad visais atvejais mes rekomenduojame fotosesijos rekvizitais pasirūpinti patiems. Na o patarimų, kokie jie gali būti tikrai negailime, nemažai jų rasite ir Fotogido blog’e.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą