Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvių fotografijos tendencijos 2016

Vestuvių fotografijos tendencijos 2016

vestuviu fotografija

Mada vyrauja aprangoje, aksesuaruose, o ir aplankius keletą vestuvių nelieka abejonių, jog tam tikri mados vėjai siaučia ir čia. O, kaip fotografija? Vestuvių fotografas pasakys, kad tam tikros mados tendencijos egzistuoja ir šioje srityje. Ir kaip pridera madai, vestuvių fotografijos mada kasmet kinta. Tad pažvelkime, kokios vestuvių fotografijos tendencijos vyraus 2016-aisiais.

Žvilgsnis iš viršaus

Dronai – vienareikšmiškai pripažįstami viena svarbiausių tendencijų ateinančiais metais. Jie suteikia naują matymo kampą, galimybę plačiai fiksuoti aplinką. Šios nuotraukos visada kitokios ir puikiai papildo tradicinę vestuvių fotografiją.

Specialūs filtrai

Širdelių, žvaigždučių ar kiti atspindžiai gaunami naudojant specialius filtrus. Tai naujas porų pageidavimas, paįvairinantis vestuvines nuotraukas ir suteikiantis joms šiuolaikiškumo bei modernumo.

Daugiau dėmesio nuotakos pasiruošimui

Makiažas, šukuosena, suknelės vilkimasis – visa tai tarsi tradicija, kurią fotografijoje plėtoja ir su tuo susijusios akimirkos. Vestuvių fotografai vis daugiau dėmesio skiria jautrioms nuotakos akimirkoms su mama, pamergių teikiamos pagalbos (paskutiniųjų pudros potėpių, neklusnios plaukų sruogos pataisymo ir pan.) fiksavimui.

nuotaka

Vestuvių šventės detalės

Mielų ir malonių akcentų fiksavimas vestuvių fotoreportaže užims dar svarbesnę vietą. Tai ne tik dekoras, nuotakos puokštė, bateliai ar žiedai – vestuvių fotografai fiksuos ir bažnyčios architektūros ypatumus, netikėtos formos debesį ir netyčiomis netoliese jaunųjų nusileidusį paukštį. Visos šios nuotraukos skirtos bendram kontekstui kurti, nuotraukų koliažams.

vestuviu fotografija

Nepozuotos grupinės nuotraukos

Tie laikai, kai visi sustodavo eilute ir pozuodavo – jau praeityje. Šiuolaikiški vestuvių fotografai fiksuoja veiksmą, susiklosčiusį netyčiomis. Tai gali būti konfeti dalijimas svečiams, senovinio automobilio apžiūra ar pirmojo šampano pilstymas į taures – svarbu natūrali ir tikra emocija.

Pirmasis žvilgsnis į nuotaką

Primiršta sena tradicija atgimsta iš naujo ir tampa viena iš būtinų nuotraukų vestuviniame albume. Tai akimirka, kai jaunikis pirmąjį kartą pamato nuotaką. Ši situacija surežisuojama sąmoningai ir specialiai, tam parenkama graži ir patogi vieta: sodas ar parkas greta namų ar netoliese bažnyčios, santuokos rūmų prieigos ir pan. Kodėl? Nes tai reali, nesuvaidinta ir nepakartojama emocija!

Maisto fotografija

Kokios gi vestuvės be gardžių patiekalų! Tokių, žinoma, nebūna, tad kodėl neskyrus joms ir trupučio vestuvių fotografo dėmesio. To pageidauja vis daugiau porų, tad natūralu, kad tai tampa populiaru. Be to, vestuvėms skirti patiekalai visada atrodo ypatingai, gražiai dekoruojami ir elegantiškai patiekiami.

keksiukai

Saulės šviesa

Tai paprasta, nenauja ir labai natūralu, tačiau kartu elegantiška ir be galo romantiška. Tai šviesios, saulės nutviekstos nuotraukos, kuriose dažniausiai pozuoja nuotaka. Saulės šviesą galima išnaudoti įvairiai: fotografuojant lauke arba patalpoje, kurią pro vitrininius langus nušviečia ryškūs spinduliai.

jaunoji

Fotoįspūdžiai svečiams

Vis dažniau į fotografiją vestuvėse įtraukiami ir svečiai. Fotobūdelės, specialiai asmenukių darymuisi sukurta erdvė ar specialus rėmas su jaunųjų rekvizitais, taip ir skatinantis visus nusifotografuoti.

Nuotraukų koliažai

Vestuvėse daugiausiai dėmesio skiriama jaunųjų porai, tačiau visi svečiai taip pat atsakingai ruošėsi, derino aprangą, aksesuarus ir makiažą. Koliažo idėja yra tai, kad vestuvių fotografas kiekvieną fotografuoja portretinei nuotraukai toje pačioje aplinkoje, o vėliau grupėmis sudeda į fotokoliažą (pavyzdžiui, pamergės, pabroliai, poros ir kt.). Taip kiekvienas gaus dėmesio ir asmeninę nuotrauką atsiminimui, o tai juk visada malonu!

 

Straipsnį parengė:

fotogidas-logo

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą