Anželika Šreder
Anželika Šreder koreguojančio trikotažo ekspertė, www.elady.lt įkūrėja. Geriausiai išmanau kokio koreguojančio trikotažo Jums reikia vestuvių dieną. Nes prieš 4 metus su sese dvyne Oksana Kozlova įkūrėme savo koreguojančio trikotažo el.parduotuvę ELADY.lt. Bendradarbiaujame su vestuvinių suknelių nuomos salonais, siuvyklomis, dizaineriais todėl sukaupiame naudingos patirties. Nesidrovėkite būtinai parašykite Jums rūpimą klausymą. Padėsime kiekvienai.
Tatjana Vasičkina
Tatjana Vasičkina – vestuvių planuotoja, privačių bei viešų renginių organizatorė, Lietuvos Vestuvių Verslo Kongreso (www.lwbc.lt) įkūrėja bei organizatorė, renginių vedėja, knygos nuotakoms „Kaip ištekėti ir neišprotėti“ autorė, Vestuvių Koordinatorių kursų dėstytoja. Vestuvių versle Tatjana dirba virš 20 metų, per tuos metus buvo organizuota, pravesta ir sukoordinuota virš 500 renginių.
Daiva Florentes
Vestuviniai aksesuarai yra daugiau nei tik spalvų spalvų derinimas ir keletas papildomų blizgančių detalių prie jūsų vestuvių stiliaus; aksesuarai kartu yra ir savojo charakterio atspindys. Lygiai taip pat kaip ir suknelė bei akimirkos užfiksuotos nuotraukose – su tinkama priežiūra ir meile, aksesuarai liks kaip vestuvių prisiminimas perduodamas iš kartos į kartą šeimoje. Idėja kurti žydinčius plaukų aksesuarus nuotakoms gimė mano mintyse prieš kelerius metus. Visuomet mėgau darbą su gražiomis bei kokybiškomis medžiagomis ir rankų darbo papuošalų dizaino kūrimu, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales, net jeigu jos ir nėra matomos. Taip pat mielai patariu nuotakoms, kokius aksesuarus rinktis, kad jie tinkamai užbaigtų kuriamą vestuvinį įvaizdį bei atspindėtų sąvajį charakterį.
Inesa Borkovska
Floriste -dekoratore dirbu nuo 2000-ųjų metų. Kadaise iš mielo pomėgio išsirituliojęs rimtas darbas, šiandien yra mano didžiausia aistra ir gyvenimo būdas. Kaip ir anksčiau taip ir dabar man maloniausiai yra kurti vestuvėms. Nuolatinis darbas su jaunavedžiais, darbo patirtis ir pastovus tobulinimasis šioje srityje leido man tapti profesionalia vestuvių planuotoja. Šiandien esu įsimylėjusių porų patarėja jų svarbiausios dienos ir šventės organizavime.
Julius Trepkevičius
Jau daugiau nei dešimtmetį su fotoaparatu rankose į laimingą pasaką palydžiu jaunuosius ir fiksuoju džiugiausias jų akimirkas. Mėgstu klasikinę vestuvių fotografiją, tačiau nuolat domiuosi vestuvių madų tendencijomis, naujovėmis. Darbas su naujausia profesionalia technika ir įvairiuose seminaruose kaupiamos žinios leidžia pasiūlyti jaunavedžiams itin aukštos kokybės paslaugas, daugybę inovatyvių idėjų.
Kamilė Šimkaitienė
Kai manęs klausdavo „Ką noriu gyvenime veikti?“, atsakydavau „Kurti grožį“. Visada jaučiau, kad grožis žmogų taurina, suteikia laimės pojūtį. Kraštovaizdžio dizaino studijas pasirinkau neatsitiktinai, laisvalaikiu domėjausi įvairiomis meno technikomis, išreiškiau save kūrybiniais darbais. Taip atradau savo mylimą darbą, kuris apjungia dekoravimą, floristiką bei galimybę prisidėti prie vienos svarbiausių švenčių žmonių gyvenime - santuokos. Svajokite, norėkite, neribokite savęs idėjomis, kartu sukursime nuostabią šventę!
Nerijus Janu
Esu kūrybiškas vestuvių fotografas. Jau daugiau nei 7 metus teikiu profesionalias vestuvių fotografavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Esu universaliosios vestuvinės fotografijos žanro atstovas. Atsižvelgdamas į Jūsų - mano mielieji jaunavedžiai, pasaulėžiūrą bei charizmą, ieškau pusiausvyros tarp foto žurnalistinio ir klasikinio fotografavimo stilių. Nepamirštu ir "fine - art" fotografijos žavesio. Vestuvių fotosesijos metu dažniausiai įsijaučiu į teatro režisieriaus vaidmenį, o likusią dienos dalį tampu nematomu ir nepastebimu foto metraštininku. Nesu vien vaikščiojantis fotoaparatas, dvikojis mygtuko spaudytojas, tad nusistovėjusių fotografavimo taisyklių tikrai neturiu. Esu sudedamoji Jūsų šventės dalis - myliu žmones, mėgstu būti įvykių sūkuryje ir gražiausius momentus jaučiu širdimi...
Nora Vanagaitytė
Esu Nora Vanagaitytė GATINEAU grožio salono vizažistė – kosmetologė. Jau daugiau nei 10 metų gražinu nuotakas, darau makiažus fotosesijoms žurnaluose, dalyvauju įvaizdžio pasikeitimo projektuose. 2015 m. mano sukurtas makiažas buvo apdovanotas „Lithuanian Wedding Awards“ prizu už geriausią nuotakos įvaizdį. Kadangi esu profesionali kosmetologė su aukštuoju medicininiu išsilavinimu, atlieku visas veido ir kūno gražinimo procedūras prieš vestuves. Konsultuoju visais makiažo, veido ir kūno priežiūros klausimais.
Paulius Markulis
Kelią į pramogų verslą pradėjęs nuo mokyklos diskotekų organizavimo ir vedimo. Vėliau šio amato imiausi profesionaliai baruose, klubuose ir renginiuose, padirbėjęs laidų vedėju radijuje, pradėjau ir vesti renginius. Taigi, šioje srityje dirbu jau penkiolika metų. Per tą laiką, padėjau sukurti linksmą ir nepamirštamą vestuvių šventę jau daugiau nei 200 porų. Šiuo metu, subūręs nedidelę komandą, kuriu švenčių scenarijus, siūlau šventės vedėjo, techninio aptarnavimo ir DJ paslaugas. Su malonumu pasidalinsiu savo ilgamete patirtimi su būsimais jaunavedžiais, kad jūsų šventė būtų ypatinga.
Renata Zenkevič
Baigiau šukuosenų dizaino studijų programą (plaukų stilistės specialybę) bei „Bogomolov’ - Image School“ Head Master - HD School. Nuolat tobulinuosi įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose. Aktyviai dalyvauju įvairiuose renginiuose, konkursuose televizijos projektuose. Įvaizdžio konkurse „Fashion Style Vilnius 2015“ laimėjau II-ą vietą, dalyvavau vestuvinio įvaizdžio parodoje „Mūsų Vestuves 2015“, projekte „Moterys Juvelyrikoje 2014“, televizijos projektuose „Lietuvos Balsas”, „Radži ieško žmonos“, „Pavojingi aukštakulniai“, dalyvauju fotosesijose žurnalams „Vestuvės“ ir „Hair“.