Pradžia Dovanos Vestuvių dovanos “Angelo sapnas”

Vestuvių dovanos “Angelo sapnas”

Vestuvių dovanos "Angelo sapnas"

Gyvenimas – tai ne tos dienos, kurios praėjo, bet tos, kurios įsiminė. (P.Pavlenka)Pačioms šilčiausioms ir jautriausioms gyvenimo akimirkoms, Jums siūlome rankų darbelių.Patalynė, rankšluosčiai, staltiesės, siuvinėtos nosinaitės ar individualūs užsakymai.

Pagaliau, vestuvių mados sugrįžta prie istorijos. Labai įkvėpė, kai sulaukėm istorijos iš Amerikos. Jaunoji turi lietuviškų šaknų, todėl savo giminaičių paprašė dovanų siuvinėtos ir nėriniuotos nosinaitės iš Lietuvos. Nors Amerikoj jų tikrai galima nusipirkti. Labai noriu, kad nosinaitės istorija sugrįžtų.
Kontaktinė informacija:
location iconPušų 16, Matuizos, Varėnos r.
phone icon865066313
email iconramunesangelosapnas@gmail.com
Angelo sapnas
Ankstesnis straipsnisVestuvių fotografė “NidaFOTO”
Kitas straipsnisPilka vestuvių spalva
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą