Pradžia Maitinimas/Vaišės Vestuvių desertai: ar šakočiai jau nebemadingi?

Vestuvių desertai: ar šakočiai jau nebemadingi?

vestuviniai desertai

Maistas vestuvėse labai svarbus. Vestuvių desertų tendencijas pristato, apie naujoves ir vestuvinį tortą pasakoja studija ČIOP ČIOP, kuri teigia, kad geriausi vakarėliai vyksta virtuvėje!

Kokius desertus rinktis, ar šakočiai jau nebemadingi?

Šakočiai madingi, tik jie įgauna kitą atspalvį tiesiogine to žodžio prasme: jie nudažomi ar nupurškiami maistiniais dažais. Tai tik rodo vieną tendenciją – desertai atlieka ne tik deserto funkciją, jie tampa dekoro dalimi. Vyrauja kelios tendencijos: puošnus desertų stalas visos šventės metu ir tik simboliškas jaunųjų tortukas; desertas patiekiamas vakarienės metu, o papildomai vidurnaktį atkeliauja įspūdingas tortas ar desertų šou. Madinga viskas, kas atrodo gražiai! Ant desertų stalo ne tik keksiukai ir macarons sausainiai, juos papildo „Pavlovos“ pyragaičiai, eklerai, profitroliai, zefyrai, marcipanai ir t.t Dažnai jaunieji renkasi lengvesnius uogų desertus. Na, o šokoladas visada išlieka madingas!

vestuviniai desertai

 Vestuvinis tortas, ką reiktų žinoti?

Labai džiugu, jog įvairiems desertų šou nepavyko išstumti torto. Tortas yra labai graži šventinė tradicija. Tortas gali būti mažas, simboliškas, kurį jaunavedžiai tiesiog kaip tradiciją pjautų vidurnaktį. Tortas gali būti ir labai didelis, prabangus. Jeigu rinksitės pirmąjį variantą, tuomet galite pasirinkti tokį, kokį labiausiai mėgstate patys, be abejo, nepamirškite ir apie subtilią jo išvaizdą. Jei rinksitės antrą variantą, tuomet galite rinktis kelių skonių, kaip pavyzdžiui, pirmas aukštas vieno, antras kito. Puikus sprendimas – du tortai, kurie puikiai dera tarpusavyje ir atrodo subtiliai dailiai. Kaip pavyzdžiui, vienas baltas, kitas rudas. Tik nepersistenkite su torto dekoravimu, gražiausiai atrodys vienspalvis, baltas tortas su minimaliomis detalėmis ar viena dailia natūralia gėle. Jeigu labai mėgstate šokoladą – tuomet rinkitės visą aplietą rudu šokoladu su viena minimalia detale.

vestuviniai desertai

Naujovė “nuogi tortai”

Vyraujanti tendencija – neaplietas, atviras tortas (nude cake). Tai viena naujesnių tendencijų, bandykite tik būtinai išsiaiškinkite, ar jūsų tortų meistrai tai jau yra darę. Lyg ir atrodytų, jog padaryti lengva, tačiau tokiam tortui biskvitas turi atrodyti tobulai, pertepimas taip pat. Po glaistu defektus galima paslėpti, o šiuo atveju nieko nepaslėpsi. Labai gražu jį puošti ne tik uogomis, tačiau apdėti ir pušies ar kitokiomis šakelėmis.

vestuviniai tortai

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą