Pradžia Maitinimas/Vaišės Vestuvių barai – išskirtinė idėja šventei lauke

Vestuvių barai – išskirtinė idėja šventei lauke

Baras vestuvių šventėje

Vestuvių barai – išskirtinė idėja šventei lauke. Įprastai baruose būna patiekiami alkoholiniai gėrimai, bet jūs galite į tai pažvelgti kūrybiškai.

Išskirtiniai maisto ir gėrimų barai

Jei planuojate laisvesnio stiliaus vestuvių šventę lauke, gamtoje – greičiausiai nesodinsite svečių prie klasikinių apvalių staliukų. Kad svečiai galėtų laisvai judėti, patogiai bendrauti vieni su kitais, mėgautis vestuvių vaišėmis – idealiausias maisto patiekimo būdas – furšetas.

Skirtingo pobūdžio užkandžiai pateikti ant skirtingų barų atrodys daug išradingiau ir stilingiau, nei pateikti ant įprasto stalo. Be to, skirtingų užkandžių ir gėrimų barai svečiams suteiks laisvę rinktis pagal jų norus ir skonį.

Baras vestuvių šventėje

Paruoškite jūros gėrybių barą, mėsos užkandžių, daržovių, salotų barus, nepamirškite užkandžių prie alaus, duonos, vaisių ir uogų barų…  Keletas barų gali būti itin išskirtinio maisto ar gėrimų – įdomios sudėties, receptūros, skonio… Gal koks giminaitis gamina kažką savo rankomis, ar atvežė jums lauktuvių iš tolimos egzotiškos šalies… Tokioms ypatingoms vaišėms skirkite atskirą barą. Prie užkandžių ir gėrimų dekoratyviai akcentuokite, kuo vaišinasi jūsų svečiai…

Baras vestuvių šventėje puikus sprendimas, nes leidžia aplink jį patogiai buriuotis ir užmegzti įdomius pokalbius net pirmą kartą susitikusiems vestuvių dalyviams.

baras vestuvių šventėje

Būkite kūrybiški

Baras vestuvių šventėje – tai visiškai neįpareigojantis pavadinimas ir nereiškia, kad jis turi atrodyti, tarsi įprasta s baras restorane… Būkite kūrybiški. Patiekite užkandžius ant senovinės komodos su stalčiais, dekoratyvių kopėčių laiptelių, stilingų dėžių ir t.t. Svarbiausia, kurdami skirtingus barus stenkitės išlaikyti vientisą stilių, kuris vyraus visoje šventėje. Jei tai sudėtinga padaryti, į pagalbą pasitelkite vestuvių dekoruotojus, kurie mielai jums pagelbės ir sukurs ypatingą šventės apipavidalinimą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą