Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijos, kurias rekomenduoja specialistai

Vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijos, kurias rekomenduoja specialistai

Vestuvinis makiažas bei šukuosena – būtini akcentai norint nuotakai atrodyti įspūdingai savo vestuvių dieną. Kaip tik šia tema norime pasidalinti „Gatineau“ grožio salono meistrių – Linos Tamošiūnienės ir Noros Kielos Vanagaitytės patarimais. „Gatineau“ grožio salonas yra įsikūręs Vilniuje, kuriame dirba įvairūs grožio srities specialistai.

Trumpai apie grožio meistres

Lina Tamošiūnienė kirpėja – stilistė baigusi šukuosenų dizainerio kvalifikaciją bei turinti kirpėjos modeliuotojos išsilavinimą, nors sukaupusi nemažą 15 metų patirtį, bet visada tik atsiradus galimybei tobulinasi įvairiuose seminaruose susijusiuose su plaukų modeliavimu, šukuosenomis bei išbando save konkursuose.

Nora Kiela Vanagaitytė vizažistė – kosmetologė, kurios veikla šioje srityje prasidėjo 2004 metais, kai įgytas aukštasis kosmetologo ir vizažisto išsilavinimas. Meistrė taip pat baigė makiažo masterclass studijas „Napoleon Perdis Makeup Academy” Los Andžele, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei nuolat tobulinasi, gilina žinias įvairiuose seminaruose estetinės kosmetologijos ir makiažo srityje.

Lina kartu su Nora yra laimėjusios I-ąją vietą – foto konkurse „METŲ KIRPĖJAS 2018 – Moteriškas Madingas įvaizdis”, 2015 metais specialistėms atiteko „Lithuanian Wedding Awards” apdovanojimas už geriausią nuotakos įvaizdį ir tai tik keli iš daugelio meistrių apdovanojimų.

Vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijos, kurias rekomenduoja specialistai

Tobula vestuvinė šukuosena bei makiažas

„Kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori atrodyti tobulai, tačiau visada kyla klausimas, kokia ta tobuloji šukuosena?”, – kelia klausimą meistrė Lina.

Pasak jos, „pastaraisiais metais vestuvinių šukuosenų mada yra gana demokratiška, skatinanti eksperimentuoti, leidžianti semtis įkvėpimo iš skirtingų laikotarpių ir stilių, ieškant savo asmeninio tobulo įvaizdžio. Todėl pats svarbiausias patarimas nuotakoms – patikėkite savo išvaizdą profesionalams, juk svarbu ne tik šukuosenos stilius ar „pataikymas” į naujausias tendencijas, o ir tai, kiek ta šukuosena tinka jums, kiek ji atitinka jūsų asmeninį stilių, ar jūs išliekate savimi, ar džiaugiatės matydama save veidrodyje. Jei šukuoseną kurs geras proginių šukuosenų specialistas, jis sugebės suderinti tendencijas ir jūsų individualų stilių, todėl net  ir šiek tiek “netvarkinga” šukuosena, kuri, beje,  šiemet yra vestuvinių šukuosenų “topuose”, atrodys tobulai.”

Savo pastebėjimais taip pat skuba pasidalinti apie makiažą ir specialistė Nora.

„Kalbant apie makiažą, galioja tos pačios taisyklės, jis turi paryškinti gražiausius jūsų bruožus ir paslėpti trūkumus, jūs turite jaustis komfortiškai. Viena iš jau keletą metų vyraujančių makiažo tendencijų – išpuoselėta veido oda, ji turi būti nepriekaištingai lygi ir atrodyti gaiviai. Porcelianinės odos efektui pasiekti naudojama “strobing” veido modeliavimo technika, kuri sukuria ypač skaisčios ir švytinčios odos efektą, tačiau veido kontūravimą šiemet rekomenduojama daryti saikingą. Jei darote makiažą pati, kažką panašaus galima pasiekti, naudojant šviesą atspindinčią kreminę pudrą ar į kreminį makiažo pagrindą įmaišant specialaus spindinčio gelio. Nors vestuvinį makiažą vis dėlto reikėtų patikėti profesionaliai vizažistei, taip galėtumėte būti tikra, kad vestuvių dieną iki pat vėlyvo vakaro atrodysite tobulai. Prieš vestuves taip pat būtų gerai apsilankyti pas kosmetologę, kuri pagal poreikį atliktų veido valymo ar drėkinimo procedūras, ant švarios ir paruoštos odos makiažas atrodys ženkliai įspūdingiau.

Stebint šių metų makiažo tendencijas išlieka madingas tiek ryškus, drąsus nuotakos įvaizdis, tiek švelnus ir romantiškas. Taigi nesvarbu, ar pasirinksite ryškų ir drąsų makiažą su  raudonos, vyno spalvos lūpomis ar  švelnų, beveik „nude” makiažą, tikrai atitiksite šių metų tendencijas, svarbu, kad makiažas atitiktų jūsų bendrą įvaizdį ir jūs jaustumėtės ypatinga moterimi šią ypatingą gyvenimo dieną.”

Vestuvių šukuosena

2019 metų tendencijos

Tendencija: elegantiškai nerūpestinga

Stilistė – kirpėja Tamošiūnienė teigia, jog šiais metais populiaru elegantiškai nerūpestingos šukuosenos, kurios atrodo lyg „netvarkingos” ir sukuria įvaizdį, jog nuotaka būtų susišukavusi pati. „Tokių šukuosenų pagrindas garbanos, kurias galima susegti, sukelti į viršų, suformuoti lengvą kuodelį, pašiaušti, išpurenti, papuošti įvairiais papuošalais. Kuriant lengvą, romantišką nuotakos įvaizdį, šukuoseną galima pagyvinti minimaliu lankeliu ar nuometu, o jei siekiame modernios nuotakos įvaizdžio, tokios šukuosenos “nerūpestingumą” galime dar labiau sustiprinti ryškiu makiažu ar elegantiška suknele.”

Vestuvių šukuosena

Tendencija:  Kasos ir pynės

Plaukų ryšimas į kasą ar kasytes – lietuvaitėms gan žinoma šukuosena. Šiais, 2019 metais, šios šukuosenos gan populiarios tarp vestuvinių šukuosenų. Kaip stilistė – kirpėja pažymi, jog „plaukai surišti į masyvią uodegą ar supinti į šiek tiek netvarkingą kasą atrodo lengvai ir natūraliai, be to, puikiai kontrastuoja su prabangiomis vestuvinėmis suknelėmis.”

vestuvių šukuosena

Tendencija: Garbanos ir bangos

„Šis plaukų sušukavimo būdas, kaip ir romantiškos nuotakos įvaizdis, niekada neišeina iš mados. Garbanos tinka tiek romantiškam, tiek prabangiam nuotakos įvaizdžiui kurti. Aišku, tokiai iš pirmo žvilgsnio „paprastai” šukuosenai reikia ilgų plaukų, o ką daryti trumpų plaukų savininkėms? Tai nėra problema, plaukus galima lengvai pailginti pridėtiniais ar priaugintais plaukais, tokios šukuosenos atrodo įspūdingai, nes plaukai įgauna ne tik ilgį, bet ir apimtį.

Šiais metais nėra vieno madingo garbanų tipo: jos gali būti tiek stambios, stipriai išreikštos, tiek lengvai pabanguotos, atrodančios natūraliai. Tokią šukuoseną galima papuošti gėlėmis,  sagėmis, lankeliu, juostelėmis  ar tiesiog likti su laisvai krentančiais palaidais plaukais. Taip pat nereikėtų užmiršti, kad esant drėgnam orui, palaidų plaukų šukuosenos nerekomenduojamos, todėl, jei vestuves planuojate vėlyvą rudenį ar žiemą, siūlytume rinktis kitokio stiliaus šukuoseną.” Dalijasi mintimis meistrė Lina.

vestuvių šukuosena

Tendencija: Prabangus nuotakos įvaizdis

Meistrė Lina bei meistrė Nora pažymi, jog prabangus nuotakos įvaizdis turbūt niekada neišeis iš mados, nes nuo mažens daugelis merginų vis svajoja savo vestuvių šventės dieną atrodyti it tikra princesė. Taip pat, meistrės, Lina Tamošiūnienė ir Nora Kiela Vanagaitytė būtent už tokį įvaizdį laimėjo „Lithuanian Wedding Awards” pagrindinį apdovanojimą.

vestuvių šukuosena

Svarbiausia būti savimi

Pabaigai, meistrės priduria, „kad ir kokias vestuvinių šukuosenų ir makiažo tendencijas diktuotų mada, nepamirškite būti savimi. Svarbiausia, kad šią ypatingą dieną jaustumėtės graži ir laiminga. Įvaizdžiui sukurti rinkitės tik savo srities profesionalą, kuris užtikrins, jog išsirinkta šukuosena  ir makiažas ne tik laikysis visą šventės laiką, bet ir pabrėš jūsų gražiausius bruožus.“

Daugiau apie šias meistres, jų darbus ir veiklą galite rasti Facebook paskyroje groziopaslaugos.lt arba apsilankę „Gatineau“ grožio salono tinklalapyje groziopaslaugos.lt.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą