Pradžia Kita Vestuvinių suknelių tipai pagal kūno formas

Vestuvinių suknelių tipai pagal kūno formas

Jei neesate foto modelis, Jūsų vestuvių diena bus metas, kai iš fotografo susilauksite daugiau dėmesio nei per visą savo gyvenimą ir šias neįkainojamas nuotraukas sklaidysite šimtus, jei ne tūkstančius kartų. Dėl šitų, ir daugelio kitų priežasčių, savo vestuvių dieną kiekviena nuotaka svajoja atrodyti geriau nei bet kuriuo kitu metu, o viena svarbiausių tos dienos detalių padėsiančių tai pasiekti, žinoma, vestuvinė suknia…

Būsimos nuotakos, ko gero apie tą vienintelę tobulą vestuvinę suknią svajojate jau nuo vaikystės, tačiau ar tikrai tai ta suknelė, kuri paryškins Jūsų privalumus ir paslėps trūkumus? Kitaip tariant, ar Jūsų svajonių sunkelė atitinka Jūsų kūno formas?

Figuru tipai

Be abejonės, jei visą gyvenimą svajojote žengti prie altoriaus vilkėdama pūsta princesės suknele- įgyvendinkite svajones ir niekam neleiskite pakeisti Jūsų nuomonės! Tačiau jei didžiąją dalį laiko praleidžiate mūvėdama džinsus ir neesate tikra dėl to, kokia suknelės forma leis Jums jaustis patogiai, paryškins Jūsų privalumus ir paslėps nepageidaujamas detales, siūlome kelis patarimus, padėsiančius išsirinkti!

Didžioji dauguma moterų didžiuojasi ne vienu tipu apibrėžiama figūra, bet skirtingomis daugiau ar mažiau apvaliomis linijomis, iš kurių vienomis džiaugiasi labiau nei kitomis. Dėl šios priežasties svarbu apgalvoti ne tik suknios visumą bet ir atskiras jos detales:

-Iškirptė- Ar ji padailina Jūsų kūno linijas ir pabrėžia biustą, ar paryškina ko trūksta?

-Medžiaga- Ar ji priglunda prie kiekvieno kauburėlio ar įrėmina Jūsų formas iki tobulybės?

-Ilgis- Ar jis pridės Jums ūgio jei esate žema arba paryškins Jūsų eleganciją jei esate aukšta?

-Sijono forma- Ar jis lengvai krenta iki žemės apglėbdamas moteriškus klubus, ar be pasigailėjimo paryškina plačias šlaunis?

A-forma

Ši vestuvinės suknios forma yra populiariausia, kadangi tinka kone visiems figūrų tipams. Jau ir iš formos pavadinimo galime suprasti, kad vertikalios suknelės linijos primena raidę A. Viršutinė suknelės dalis, dažniausiai prigludusi prie kūno, pabrėžia talijos grakštumą.

Tiesi

Šis vestuvinės suknelės tipas tiks nuotakoms, siekiančioms modernaus įvaizdžio. Lieknas suknios kontūras laisvai priglundantis prie kūno linijų tobulai tinka aukštoms ir lieknoms ar smulkioms nuotakoms. Kadangi suknia krenta tiesiai, sunkoka būtų paslėpti bet kokias problematiškas vietas, tačiau tai klasikinis ir nesenstantis stilius tinkantis ne vienam figūros tipui.

Undinėlė

Šis suknios tipas dar labiau apglėbia figūrą, tačiau gana griežta linija pasipučia žemiau klubų linijos. Undinėlės formos suknelė tiks nuotakoms norinčioms pabrėžti savo smėlio laikrodžio figūrą. Deja, šis variantas netiks apkūnioms nuotakoms, dideliems biustams ir žemoms nuotakoms.

Žuvytė

Iš priekio šios formos suknia atrodo lyg Undinėlė; pagrindinis skirtumas tarp dviejų tipų- Žuvytės tipo suknelė turi šleifą. Ši forma tinka tos pačios figūros merginoms kaip Undinėlė.

Pūsta

Būtent šio tipo suknele Pelenė pustėsi į garsiąją puotą avėdama krištolines kurpaites. Tai tradiciškiausio stiliaus suknelė nuotakoms, siekiančioms klasikinio, pasakiško įvaizdžio. Viršutinė kūno dalis paprastai dailinama korsetu, o suknios sijonai gali skirtis priklausomai nuo medžiagos: nuo struktūriškai sunkiai atrodančio iki švelnaus ir lengvo. Šios suknelės puikiai tiks ne vienam figūros tipui, o ypač pritiks nuotakoms moterškomis kūno formomis. Vienintelė problema- žemos nuotakos vilkėdamos šia suknele atrodys dar žemesnės dėl sijono pločio.

Graikiška

Graikiško stiliaus suknia tiks nuotakoms, kurios nenori paryškinti figūros. Suknelės sijonas dažniausiai prasideda kiek žemiau biusto linijos, tačiau nėra nei pūstas, nei primenantis A raidę. Šis tipas puikiai tinka figūroms su mažiau iškilia krūtine, lieknoms ar kiek pilnesnėms merginoms, taip pat tobulai tiks nėščioms nuotakoms. Lengvai krintantis sijonas maskuoja problematiškas vietas liemens, klubų bei šlaunų srityse.

Kiekvienai nuotakai, kad ir kokio tipo figūra Ji didžiuojasi, yra keli skirtingi tinkamų suknelių stiliai, todėl neapribokite savęs vieninteliu galimu variantu…

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą