Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinių suknelių tendencijos 2016

Vestuvinių suknelių tendencijos 2016

vestuviniu sukneliu tendencijos

Nuotakos suknelė – magiškas drabužis, priverčiantis kiekvieną merginą pasijusti tikra princese iš pasakos. Daugiasluoksniai sijonai, nėriniai, ornamentai ir įmantrios detalės kuria nepakartojamą nuotakos įvaizdį. Kasmet dizaineriai pristato naujas nuotakoms skirtų suknelių kolekcijas, kuriose atsispindi mados tendencijos. Sužinokime, kas madinga vestuvių pasaulyje bus šiemet.

Vestuvinių suknelių mados pasaulyje jau ne pirmus metus karaliauja ir trumpos suknelės. Vyresnė karta sakys, kad tai drąsus ir netradicinis pasirinkimas, tačiau šiais laikais juk taisyklės ir yra tam, kad būtų laužomos. O jei neapsisprendžiate, dizaineriai taip pat siūlo ir du įvaizdžius su viena suknele – tai vis populiarėjantys modeliai su nusegamu ilgu sijonu. Šis pasirinkimas labai patogus ir tuo atveju, jei vakarui ieškote laisvesnio drabužio, nenorite, kad žemę siekiantis sijonas ribotų judesius šokių aikštelėje.

Naujausiose suknelių tendencijose pastebimas dėmesys nugaros daliai – tai atviros, puošniais ornamentais ir permatomu tiuliu pridengtos nugaros iškirptės. Jų formos varijuoja nuo taisyklingų geometrinių elementų iki romantiškos širdelės. Vestuvių fotografai šias sukneles pasirinkusias nuotakas visada įamžina žvelgiančias per petį – tai žavingas kadras, atskleidžiantis tokių suknelių grožį.

Nuotakos noriai renkasi ne tik dekoro elementais žavinčias sukneles, bet ir paprastesnius modelius, kurie žavi savo formomis. Gili iškirptė – tai šio sezono naujovė, kurianti kitokį, šiuolaikiškos, nepriklausomos ir itin moteriškos nuotakos įvaizdį. Tokios suknelės itin elegantiškos, klasikinio silueto, tačiau pabrėžiančios puikią figūrą.

vestuviniu sukneliu tendencijos

Kita populiari tendencija – daugiasluoksnis įvaizdis, plunksnų ir žiedlapių efektas. Tai daugybė plonos medžiagos sluoksnių, kurie lengvai krisdami sukuria naujas proporcijas. Tai romantika, užuomina apie senovę ir galiausiai su niekuo nesupaniojamas princesės įvaizdis. Vestuvių fotografai nuotakas su šiomis suknelėmis visada stengiasi įamžinti pasakiškame, mistiniame vaizde – žaidžiama šešėliais, atspindžiais vandenyje…

vestuviniu sukneliu tendencijos

Nuotakos suknelės puošiamos blizgiomis metalo ir kristalų detalėmis, nėriniais, spalviniais akcentais, dažnas ir populiarus suknelės elementas – kaspinas. Tradicinius puošybos elementus vis dažniau papildo ir kišenėlės, komponuojamos ilgo sijono šonuose ir kartu beveik nepastebimos, bet simbolizuojančios modernumą. Be viso to, šiemet ant bangos ir gėlių bei gamtos motyvai. Jie subtiliai atsispindi medžiagos raštuose, skaidraus tiulio ir gipiūro detalėse, abstrakčius ornamentus keičia vijoklio lapai ar gėlių žiedai, susiliejantys į ištisą pievą.

vestuviniu sukneliu tendencijos

Savo populiarumo nepraranda ir itin paprastos, klasikinio modelio, tačiau prabanga alsuojančios suknelės. Jų paprastas kirpimas ir subtili, minimalistinė puošyba bei aukštos kokybės audinys kuria elegantišką, prabangios moters įspūdį.

Kai vyksta vestuvės užsienyje , vestuvių fotografai fiksuoja nuotakas, kurios renkasi suknelių modelius, menančius senus laikus, su ilgomis rankovėmis. Vintage stiliaus atspindžius sustiprina minimalistinės šukuosenos ir ryškus akių makiažas. Tai žavus ir populiarus pasirinkimas, kurį šiemet tikrai atras savimi pasitikinčios nuotakos.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą