Pradžia Straipsniai Vestuvinių gėlių tendencijos 2015 metams

Vestuvinių gėlių tendencijos 2015 metams

Pasibaigus vasaros vestuvių maratonui metas žvelgti į priekį. Jei planuojate savo vestuves 2015-iesiems, tuomet jums reikia žinoti karščiausias vestuvinių gėlių tendencijas, kurias dabar ir apžvelgsime.

Prabangių puokščių oazė

Madingomis 2015-ųjų vestuvėmis galės būti laikomis tos vestuvės, kuriose dominuos prašmatnios puokštės. Turint nekuklų biudžetą galima sukurti ekstravagantiškų žiedų oazę. Linkusiems pataupyti floristai siūlo įdėti nors kelis prabangius žiedus, taip išlaikant minėtą tendenciją.

Vestuvines_geles14Itin madingos romantiškos puokštės. Tokias galima sukurti sumažinant lapiją ir į jos vietą pridedant daugiau gėlių. Išryškinti stiebai ir vešlus putlių žiedų susibūrimas atrodo išties harmoningai.

Pastelinės spalvos

Šiltuoju metų laiku itin populiarios minkštos pastelinės spalvos. Vestuvės tikrai nėra išimtis, tad 2015 metų pavasario bei vasaros vestuvėse vyraus šiltų kreminių spalvų paletė, perkelta ne bet kur, o į didelių gėlių žiedlapius. Juk kvapą gniaužia persikinės bei rožinės spalvos bijūnai, už kuriuos ne ką prasčiau atrodo šviesių spalvų hiacintai, hortenzijos, orchidėjos ir rožės. Žymioji nuotakų suknelių dizainerė Vera Wang savo kolekciją kūrė įsivaizduodama nuotakas, rankose laikančias didelius ir putlius gėlių žiedus.

Vestuvines_geles9

Kitų dizainerių, tarp jų ir Oskaro de la Renta, kolekcijų pristatymuose dominavo smulkiažiedės gėlės, įskaitant pakalnutes, rožes mažyčiais žiedeliais, gvazdikus. Todėl neprašaus ir tos nuotakos, kurios savo vestuvėms rinksis būtent tokias gėles. Tačiau konkretaus atsakymo į klausimą, kokios gėlės bus populiariausias 2015 metais, nėra, tad reikėtų rinktis arčiausiai širdies esančius augalus.

Kaskadinės puokštės

Į madą grįžta kaskadinės, kitaip dar vadinamos lašo formos, puokštės. Šios primirštos puokštės į grįžta šiek tiek pasikeitusios. 2015-aisiais kaskadinės puokštės paprastai bus vyniojamos kaip ir tradicinės formos puokštės. Be to, bus populiaru naudoti netradicines gėles, o, pavyzdžiui, tropinių ar kitų mums svečių kraštų mums nepažįstamus žiedus, orchidėjas. Taigi rožės, bent jau įprastų spalvų, kaskadinės formos vestuvinėse puokštėse bus ganėtinai retas svečias.

Vestuvines_geles15

Gėlių vainikėliai

2015-aisiais dar populiaresni nei iki šiol bus gėlių vainikėliai, kuriais gali puoštis tiek nuotaka, tiek jos palyda. Vainikėliams tinkamiausios smulkiažiedės gėlės, kaip muilinės gubojos, frezijos, taip pat rožytės. Susidomėjote? Daugiau apie vainikėlius iš gėlių rasite ČIA.

Vestuvines_geles8

Šviežių darželio gėlių puokštės

Mintis vestuvių puokštėms naudoti sodo gėlėmis atėjo iš 2014 metų. Nors ši idėja primena nerūpestingą kasdienį stilių, tačiau labai populiari bus ir 2015 metais. Taigi ateinančią vasarą nuotakos rankose, galbūt ir ant vestuvių vakarėlio stalų, išvysime šviežiai nuskintų darželio gėlių, kaip antai rožių, tulpių ir kitų, kompozicijas.

Vestuvines_geles10

Norinčioms itin stilingų puokščių reikėtų rinktis ryškiaspalves gėles, kurias floristai siūlo derinti su paparčių ir sodo įvairių krūmų ar medžių šakelėmis. Eksperimentuokite leisdamos pasireikšti savitam stiliaus pojūčiui, tačiau išlaikykite nuotakos įvaizdį ir bendrą vestuvių stilių.

Klasikinės nuotakos puokštės

Visada yra nuotakų, kurios savo vestuvėse trokšta matyti tradicines puokštes. Tokiu atveju floristai siūlo rinktis klasikinio stiliaus puokštę. Balta, kreminė ar dramblio kaulo spalvos kaip ir rožių ir kalijų žiedai bus madingiausių vestuvinių gėlių topuose. Laikui nepaklūstantis baltos ir žalios derinys taip pat mėgstamas daugelio nuotakų, besižavinčių paprastomis, bet elegantiškomis puokštėmis. Tačiau net ir neprarandant išsvajoto vestuvių paprastumo galima pažaisti pridedant truputi modernumo, pavyzdžiui, pasirinkus fuksijų ar raudonos spalvos žiedą ar juos laikančią juostelę.

Vestuvines_geles16

Medvilnė ir plunksnos

Karščiausia tendencija vestuvinių puokščių srityje – natūralių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos ar medvilnės, naudojimas. Nors ji labiausiai tinka bohemiško įvaizdžio siekiančioms nuotakoms, tačiau parinkus tinkamus elementus tokia puokšte gali džiaugtis ir kitus stilius atstovaujančios nuotakos.

Vestuvines_geles12

Ši idėja gimė Europoje, Jungtinėje Karalystėje, na o dabar kelią po truputi skinasi ir drąsiausių amerikiečių tarpe. Taigi nenuostabu, kad 2015 metais vilnonės ar medvilninės puokštės bus viena iš karščiausių vestuvinių puokščių tendencijų, nepaisant to, kad labiausiai tinka šaltuoju metų laiku vyksiančioms vestuvėms.

Kita įdomybė vestuvinių puokščių padangėje – plunksnos. Taip taip, perskaitėte gerai. 2015 metais bus populiaru puokštes dabinti povo, stručio ar kitokiomis įdomiomis plunksnomis. Renkantis tokią puokštę reikėtų pasvarstyti ar tai derės su bendru vestuvių stiliumi.

Vestuvines_geles5

Gėlių dekoracijos

Nepamirškite pasirūpinti vestuvių vakarėlio dekoracijomis. Siekdami svečiams palikti neišdildomą įspūdį, užpildykite vestuvių pobūvio vietą gėlėmis. Tam puikiai tinka kabančios gėlių kompozicijos. Pavyzdžiui, jei jūsų šventės vieta yra ir graži ir be papuošimų, tuomet pasirinkite kokį tos vietos elementą, kurį norite akcentuoti. Gal tai židinys arba arka prie įėjimo, jei šventė planuojama lauke, pasirinkite kokį medį ar pavėsinę. Pasirinktą elementą tereikia papildyti kabančiomis gėlių girliandomis ar burbulais. Gėlių pagalba galima sukurti bet kokią atmosferą nuo elegantiškos iki ekstravagantiškos, tam tereikia trupučio fantazijos.

Vestuvines_geles6

Štai tokios 2015 metų vestuvinių gėlių tendencijos. Pasinaudokite jomis ir susikurkite žydinčias bei stilingas vestuves. Tegul jūsų vestuvės būna madingos!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą