Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinių dovanų idėjos: vienetinės sąsagos

Vestuvinių dovanų idėjos: vienetinės sąsagos

Vestuvinių dovanų idėjos: vienetinės sąsagos

Sveikos būsimos nuotakos, mano vardas Aušra, esu prekės ženklo LaPienė design sumanytoja ir įkūrėja. Pagrindinė mano veikla – vardinių sąsagų gamyba. Nors Lapienė design egzistuoja tik antrą vestuvių sezoną, per savo gyvavimo laiką sąsagomis papuošė jau daugiau nei 150 jaunikių.
O viskas prasidėjo, galima sakyti, klasikine istorija: ruošiantis savo pačios vestuvėms ieškojau, kur užsisakyti sąsagas. Labai norėjau, kad jos būtų su inicialais, su mūsų data – kad būtų originali smulkmena jaunikio garderobe. Juk didžioji vestuvių pasiruošimo dalis sukasi apie nuotaką, tąkart norėjosi kažko skirto tik jam. Susidūriau su problema ieškant, kur jas užsakyti, o galų gale užsisakius, teko labai nusivilti kokybe – galvoje kirbėjo tik viena mintis „aš pati galiu geriau“.

Taigi praėjus mūsų šventei nusprendžiau pamėginti. Didelio populiarumo sulaukti tikrai nesitikėjau, nes nors vardinės sąsagos jaunikiui ir pabroliams jau senokai paplitusios užsienyje, pas mus ši mada ateina gana iš lėto.
Sąsagos gali būti labai įvairios, taigi čia labai svarbu fantazija. Kiekvienas užsakymas yra individualus. Su kiekviena nuotaka aptariame viską: formą, spalvą, tekstą, sąsagas deriname prie kostiumo ir prie varlytės ar kaklaraiščio. Po to seka mano darbas. Kiekvienu atveju stengiuosi padaryti, kuo daugiau maketukų su skirtingais šriftais, stiliais – tačiau jau nusistovėjo tam tikri populiariausi variantai, kuriuos renkasi apie 70 procentų užsakovių. Jei tik matau galimybę, raginu užsisakyti, kuo originalesnius variantus, tačiau klientės dažniausiai lieka prie klasikos.
O iš tikrųjų nereikia bijoti būti originaliems. Kiekviena pora turi savo istoriją ir ją galima pavaizduoti sąsagose. Keletas idėjų jūsų vestuvėms:
• Jūsų inicialai ir šventės data (klasikinis variantas);
• Įamžinta jūsų pažinties ar draugystės pradžios data, vieta ar bet kokie jums svarbūs skaičiai;
• Sąsagose gali atsispindėti jūsų pomėgiai (muzika, kelionės ar pan.);
• Sąsagose galima dėti nuotraukas. Tarkim nuotrauką draugystės pradžioje (gal net smėlio dėžėje) ir nuotrauką darytą prieš vestuves;
• Ir t.t. ir pan…
Šiuo metu labai populiarėja sąsagos jaunųjų, ypač nuotakų tėveliams. Dukros vestuvės jiems – vienas reikšmingiausių gyvenimo įvykių ir tokia maža smulkmenėlė, kaip sąsagos su gražiais žodžiais ir senų laikų jūsų nuotraukyte, gali sujaudinti iki širdies gelmių. Nors jau tuoj sukursite savo šeimą, jūs jiems visada liksite mažosios dukrytės…
Pabaigai tik noriu paraginti nenumoti ranka į mažas smulkmenas vestuvėse, nes būtent iš jų ir susideda visuma. Pasistenkime, kad mūsų vyrai būtų stilingi tą dieną, padovanokime jiems vardines sąsagas!

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą