Pradžia Dekoras ir floristika Šiuolaikiškas vestuvinių automobilių dekoravimas

Šiuolaikiškas vestuvinių automobilių dekoravimas

vestuviniu automobiliu dekoravimas

Niekas nepaneigs, kad šiandien prabangių jaunuosius ir palydą vežančių vestuvinių automobilių dekoravimas plačiais kaspinais, dirbtinėmis gėlėmis, širdimis, atrodo jau atgyvenęs dalykas. Taip “papuošti” vestuvių automobiliai kartais atrodo senamadiškai ir neskoningai, nors Lietuvos gatvėse tikrai galime pamatyti ne vieną tokį egzempliorių.

vestuvinių automobilių dekoravimas

Jei organizuojate šiuolaikinę, stilingą vestuvių šventę, vestuvių transportą rekomenduojame dekoruoti moderniomis priemonėmis. Tai gali būti ir gėlės, tačiau viskas priklauso nuo jų pateikimo. Norėdami jus įkvėpti, pateikiame keletą idėjų, kaip gali atrodyti šiuolaikinis vestuvinių automobilių dekoravimas.

Gėlių vainikai

Gėlių vainikas ant vestuvinio jaunųjų automobilio gali tapti vienu ryškiu išskirtiniu akcentu, parodančiu, kad gatve rieda ne šiaip prabangus automobilis, o vežantis jaunuosius. Vainikui galite naudoti vestuvių dekore ar nuotakos puokštėje dominuojančias gėles, kurios padės išlaikyti vientisą stilių.

Gėlių ir žalumynų pynės

Automobilio galą arba priekį galite dekoruoti gėlių ir žalumynų pynėmis. Stambios, ryškios pynės atrodys šiuolaikiškai išskirtinai ir išraiškingai.

Vestuvinių automobilių dekoravimas balionais

Vestuvinių automobilių dekoravimas balionais – gana retas pasirinkimas Lietuvoje. Ir visai be reikalo. Gražūs su šventės spalvine gama derantys balionai ant vestuvinio automobilio atrodys išties stilingai. Tereikia gerai apgalvoti, kaip juos pritvirtinti, kad kelionės metu jie nepakiltų į orą.

Akcentai ant automobilio rankenėlių

Jei nenorite automobilio dekoruoti išskirtinai ryškiai, bet pageidaujate nedidelių akcentų, rekomenduojame minimaliai papuošti vestuvinių automobilių rankenėles. Čia galite rinktis žalumynus, gėles, šakeles, vainikėlius…

Girliandos

Spalvingos girliandos skriejančios kartu su automobiliu atrodys žaismingai ir išskirtinai. Jas galite nesunkiai pagaminti ir pati iš popieriniu “pom-pompsų”.

Užrašai

Užrašai “Just married” (jau susituokę,- angl. k.) patys populiariausi, kuriuos galima pamatyti ant jaunųjų automobilių, tačiau nebijokite paieškoti ir kitų variantų. Vienu ar kitu pavidalu galite rašyti savo vardus, jums artimą aforizmą apie meilę, sakinį iš vestuvių priesaikos… Užrašus galite rašyti ant įvairių stilizuotų lentelių, ant automobilio langų ar durelių.

 

Mieli sužadėtiniai, būkite kūrybingi!Drąsiai svajokite ir įgyvendinkite savo idėjas dekoruodami automobilius savo šventei. Atsižvelkite į bendrą šventės viziją, stilistiką, pasitarkite su šventės dekoratoriais ir stilistais ir net neabejojame, kad rasite patį geriausią sprendimą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą