Jaunųjų stilius

Vestuvinės suknelės vyresnėms nuotakams

Kiekviena nuotaka nori vilkėti savo svajonių vestuvių suknelę nesvarbu ar vestuvės bus tik susirašymas ar labai ištaigingos. Vyresnėms nuotakoms kartais gali būti daug sunkiau išsirinkti vestuvinę suknelę kuri jai tiktų ir ji jaustųsi patogiai. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis elegantiškomis vestuvinėmis suknelės kurios turėtų tikti ir vyresnėms nuotakoms.

Suknelė: NIA20491, Nicole.

Ši vestuvinė suknelė iki pečių puikus pasirinkimas vyresnėms nuotakoms. Paprastas undinėlės siluetas puikiai tiks figūringoms nuotakoms, o šiek tiek atvira dekoltė suteiks seksualumo.

Suknelė: 219802A, Toi Spose.

Nuotakoms ieškantiems pokylio stiliaus suknelės kuri labiau rafinuota nei rodanti visus privalumus, neprašausite išsirinkę šią suknelę. Su tinkamu kiekiu sijono dydžio mes manome, kad ši suknelė tikra nugalėtoja.

Suknelė: Bonnie, True Bride.

Ne visos vestuvinės suknelės yra iki žemės, ši suknelė puikus pavyzdys kodėl mums patinka tokio stiliaus vestuvinės suknelės. Su klasikiniu kaklu trumpomis rankovėmis ši suknelė papuoš bet kurią vyresnio amžiaus nuotaką.

Suknelė: TC-W310A, True Bride

Dvidešimto amžiaus mados vėl grįžta ir ši Art Deco stiliaus suknelė puikiai tai parodo. Ši V kaklo vestuvinė suknelė pilna įvairių detalių ir sijonu iš ties puikus pasirinkimas.

Suknelė: B19 SET 033, Linea Raffaeli

Mus žavi ši neriniuota suknelė. Talija subtiliai padaryta, kad išryškintų jūsų formas tinkamose vietose. Ši suknelė pasižymi paprastumu ir sijono sekcijoje, tačiau tai ir suteikia visa žavesį šiai suknelei.

Suknelė: RK9505, Romona Keveza

Moderni ir rafinuota, tai kiek kitokio požiūrio vestuvinė suknelė. Ilgos rankovės su gilia iškirpte bei papuošta plonu audiniu.

Suknelė: N2002V, Ana Torres

Mes esame įsimylėję šios suknelės paprastumą. Šios suknelės rankovės ir tarsi plunksnos detalės išsiskiria iš minios. Mažas dirželis suteikia elegancijos bei išryškiną figūrą.

Suknelė: N2005, Ana Torres

Ši suknelė tarsi iš senovės Graikijos dievaičių laikų. Jeigu jūsų vestuvės vyks užsienyje tai gali būti jūsų suknenlės pasirinkimas, ši suknelė iš ties puikiai atrodys paplūdimyje.

Suknelė: Junie, Chic Nostalgia

Jeigu jums patinka boho stilius, ši suknelė gali būti jūsų numylėtinė. Mums patinka gėlių ornamentai, švelniai lenkta kaklo sritis bei rankovės prikaustys visus jūsų grožiu.

Suknelė: 18316, Ronald Joyce

Mėgstantiems klasiką bei rafinuotą stilių ši suknelė iš ties puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus nuotakoms. A stiliaus sijonas suteikia tiek kiek reikia grakštumo ramioms vestuvėms.

Suknelė: Luciana, Caroline Castigliano

Pabaigai pasilikome dar vieną paprasto stiliaus tačiau iš ties rafinuotą vestuvinę suknelę kurią pamils ne viena nuotaka. Mums patinka šios suknelės klasikinės formos. Papuoškite save auskarais ir daugiau nieko nereikia būti vakaro gražiausiai damai.

 

Leave a Comment
Dalintis