Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinės suknelės “plus size” nuotakoms

Vestuvinės suknelės “plus size” nuotakoms

vestuvines sukneles

Išsirinkti vestuvinę suknelę apkūniai (“plus size”), nestandartinės figūros, merginai ne visada paprasta. Ir ne dėl to, kad sudėtinga rasti tinkamo dydžio vestuvinę suknelę, o todėl, kad kiekviena figūra individuali ir reikalauja tokios vestuvinės suknelės, kuri išryškins silueto privalumus ir paslėps trūkumus. Taigi, pakalbėkime išsamiau, kokios vestuvinės suknelės yra tinkamiausios “plus size” nuotakoms, ir kokių geriau reikėtų vengti.

Vestuvinės suknelės spalva

Vestuvinės suknelės spalva – gali lemti labai daug. Dažnai vyrauja klaidinga nuomonė, kad balta spalva netinka apkūnioms merginoms, nes vizualiai dar labiau storina. Viskas priklauso nuo vestuvinės suknelės modelio, o ne spalvos. Pasirinkusios tinkamo modelio suknelę, net, jei ji balta, galite atrodyti tobulai.

Rinkdamosi vestuvinę suknelę, nevenkite suknelių dekoruotų visų rūšių karoliukais, blizgučiais ar Swarovski kristalais. Jie papuoš vestuvinę suknelę ir pridės originalumo, tuo pačiu metu suknelė neatrodys nepatogi ar gremėzdiška.

Audiniai

“Plus size” nuotakoms nepatartina rinktis aptemptą nėriniuotą vestuvinę suknelę, nes tokia suknelė dar labiau išryškina visas „problemines“ vietas. Be to, venkite suknelės iš plonų elastinių medžiagų, taip pat ir iš blizgančių, „vaivorykštinių“ medžiagų.  Tokios medžiagos optiškai didina figūrą, o jums to tikrai nereikia!

Atkreipkite dėmesį į vestuvines sukneles, pagamintas iš tvirto audinio. Standesnis audinys gerai maskuoja problemines vietas.

Siluetai

Optimalus variantas apvalioms nuotakoms yra  A raidės modelis – kuomet viršutinė dalis aptempta, o sijonas pūstas. Taip formuojama talija, o figūra vizualiai atrodo lieknesnė.

Įvaizdis bus visada moteriškesnis, o figūra – lieknesnė, jeigu truputį pridengsite pečius. Pageidautina, kad iškirptė nebūtų labai gili, o krūtinė – šiek tiek pakelta. Jeigu reikia padaryti figūrą proporcingesnę, rinkitės suknelę su įstrižom linijom talijos srityje.
Ieškančioms, ko nors švelnaus ir romantiško, verta paieškoti suknelės, gerai priglundančios viršutinėje dalyje, o nuo krūtinės laisvai krintančios žemyn. Taip jūs paslėpsite trūkumus pilvo ir sėdmenų srityje ir akcentuosite gražią krūtinę.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą