Pradžia Dovanos Vestuvinės dovanos, kurių gauti nenori niekas

Vestuvinės dovanos, kurių gauti nenori niekas

Vestuvinė dovana
Kiekvienoms vestuvėms turite skirti šiek tiek laiko ir pinigų, ypač, ieškodami ką padovanoti. Žinojimas, ko laimingai porai dovanoti nereikėtų, gali padėti neiššvaistyti didelės sumos, nesudaryti nepatogios situacijos, ar net neįžeisti jaunųjų. Pasak ekspertų, bet kas, nuo rankšluosčių su monogramomis iki virtuvinių peilių, gali būti prastos dovanos, nebent, jaunieji patys prašė šių dovanų.

Neprivalote iki smulkmenų dovanos apgalvoti, nebent patys to norite. Jei pora nesudarė vestuvinių dovanų sąrašo, ar jūs tiesiog nusprendėte, kad nedovanosite nieko iš sąrašo, vienas dovanos pasirinkimas niekada nenuvils – pinigai. Dovanodami jauniesiems pinigus niekada neprašausite. Visi turime sąskaitų, kurias reikia apmokėti, taigi, pinigai visada pravers. Be to, jei pora jauna ir tik pradeda gyvenimą, pinigai jiems pravers perkant būtiniausius dalykus bendram gyvenimui. Pinigai yra tokia dovana, kuri tarsi sako: „Tu man rūpi ir aš galvoju apie tave.“ Be to, dovanodami pinigus, leisite porai pačiai išsirinkti tai, kas jiems būtina ir reikalinga.

Štai kelios dovanų idėjos, kurių neturėtumėte dovanoti jaunavedžių porai, be to, duosime patarimų geresnėms alternatyvoms:

1. Bet kas, kas yra su monogramomis

Kai perkate jaunavedžiams kažką su monogramomis, galbūt galvojate, kokia ypatinga ta dovana jiems bus. Tačiau, jei pora šios dovanos neprašė, greičiausiai, tai bus prasta mintis.

Nors monogramuoti daiktai yra personalizuota dovana, porai gali neprireikti to, ką dovanojate, arba jiems tiesiog nepatiks dovanos stilius.Taigi, jei dovana monogramuota ir ne iš vestuvinių dovanų sąrašo, jaunavedžiai negalės jo grąžinti ir, greičiausiai, gaus tai, ko nenori. Tai nereiškia, kad negalite pasitelkti fantazijos. Jei nenorite dovanoti nieko iš sąrašo, padovanokite porai potyrius, pavyzdžiui, bilietus į koncertą ar į pramogų parką.

2. Šiuolaikiniai meno dirbiniai

Priklauso nuo to, kaip gerai pažįstate porą, tačiau, neaiškių meno dirbinių ar skulptūrų, kurios netiks poros namuose, dovanojimas yra tikrai prasta mintis. Jei pora minėjo, jog norėtų kažko konkretaus, tai jau kita kalba, tačiau kitu atveju, tai gana rizikinga. Jei norite padovanoti kažką unikalaus, pabandykite surasti kažką, kas tiktų jų porai. Pavyzdžiui, jei jaunavedžiai mėgsta stalo žaidimus, nupirkite jiems kolekcinį stalo žaidimą. Jei jie dievina vyną, padovanokite brangaus vyno butelį, kurio jie sau niekada negalėtų leisti.

3. Bet kas susijusio su seksu

Nedovanokite nieko seksualaus, net jei norite tuo tik pajuokauti. Tas pats galioja lubrikantams, sekso žaislams, ypatingiems filmams ar bet kokiems kitiem daiktams, susijusiems su seksu, kurie turėtų pakelti intymumo lygį. Galite dovanoti dovaną, kuri yra intymi, tačiau neturi nieko bendro su seksu. Pavyzdžiui, padovanokite gurmaniškos vakarienės kuponą. Tai padės porai atsipalaiduoti po patirto vestuvinio streso.

4. Loterijos bilietai

Metaforiškai kalbant, nors pora surado vienas kitą laimėję loteriją, tačiau tai vienintelė loterija, kurios jie nori savo naujame gyvenime. Nebent loterijos bilietai buvo vestuviniame sąraše, tačiau kitu atveju nedovanokite jų. Tai gali būti neteisingai interpretuota, jog nupirkote juos paskutinę minutę skubėdami į vestuves, arba manote, jog pora turi finansinių sunkumų. Vietoje loterijos bilietų, likite prie dovanų sąrašo arba įteikite apgalvotą dovaną, kuri porai labai patiks.

5. Greitai gendantys produktai

Vestuvės simbolizuoja naują pradžią, šviežią pradžią ir nuostabų gyvenimą kartu, taigi, paskutinis dalykas, kurį norėtumėte padovanoti jaunavedžiams yra kažkas, kas netrukus suges. Nors vazoninės gėlės gali būti nuostabiai gražios, o maistas, kurį jiems paruošėte, be galo skanus, tačiau nei viena pora, grįžusi iš medaus mėnesio, nenori mesti lauk nuvytusių gėlių ar sugedusio maisto. Jei labai norite padovanoti augalą, pasodinkite poros garbei medį ar krūmą.

6. Peiliai

Bet kas aštraus nėra gera idėja vestuvinei dovanai. Net jei vestuvinių dovanų sąrašuose dažnai būna peilių rinkiniai, žirklės ir kiti aštrūs virtuviniai įrankiai, daugelyje kultūrų tai neša nesėkmę porai. Įteikite mažiau pavojingą virtuvinį rinkinį, pavyzdžiui, nuostabų porceliano servizą, ar dekoruotų taurių rinkinį.

7. Bet kas susijusio su kūdikiais

Kai kuriems žmonėms atrodo, jog pora be vaikų po vestuvių norės susilaukti vaiko. Tačiau, bet ko susijusio su kūdikiais dovanojimas porai vestuvių proga, yra nederama. Gali būti, jog pora vaikų nenori, arba nori labai, tačiau negali susilaukti. Tokia dovana gali būti visiškai nereikalinga porai, arba net suteiks jiems liūdesio. Jei norite pagerbti poros bendrą ateitį, padovanokite jiems laimingos poros portretą, ant kurio rėmo būtų išgraviruota jų vestuvių data. Tokia dovana miela ir puikiai derės bet kokiuose namuose.

Taigi, nesinervinkite, jei netyčia padovanojote netinkamą dovaną jaunavedžiams. Na, o jei niekada nesirūpinate dėl dovanų, galite pasinaudoti vestuvinių dovanų sąrašu ir padovanoti porai tai, ko jiems tikrai reikia. Svarbiausia, dovanokite tai, kas labiausiai tiks porai.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą