Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvės žiemą – ekonomiškas pasirinkimas

Vestuvės žiemą – ekonomiškas pasirinkimas

vestuvės žiemą

Pasakysiu atvirai, vestuvės žiemą – buvo mano svajonė, bet kadangi žiema jau baiginėjosi, o kitos žiemos laukti nebenorėjome, teko rinktis kitą sezoną.

Kodėl verta švęsti vestuves žiemą priežasčių yra daug. Ir vis tik, žiemines vestuves renkasi poros, dažniausiai ieškančios netradicinių sprendimų, nebijantys iššūkių, mokantys sukurti šventę sau ir savo artimiesiems nepriklausomai nuo oro lauke ir, žinoma, siekiantys sutaupyti. Taip, taip, vestuvės žiemą – ekonomiškas pasirinkimas.

Visų pirma, jei norimą restoraną, vedėją, muzikos atlikėjus, fotografus vasaros vestuvėms jaunieji turi užsakyti prieš metus, tai organizuojant žiemą šio itin išankstinio planavimo išvengsite. Nebent jūsų vestuvės būtų gruodžio mėnesį, kuomet aktyviai rengiami įmonių šventiniai vakarėliai ir renginių paslaugų tiekėjų užimtumas didžiulis. Bet liek juk dar du nuostabūs žiemos mėnesiai… Sausį, vasarį viskas jaučiamas atoslūgis po intensyvaus šventinio maratono, tad šiems mėnesiams nesunkiai galėsite užsakyti norimas paslaugas vestuvėms. Kadangi šis laikotarpis nėra toks intensyvus renginių organizatoriams, vestuvinių paslaugų tiekėjams, fotografus, muzikos atlikėjus, šventės vietą gausite gerokai palankesnėmis kainomis nei darydami analogišką šventę vasaros sezonu. Tai didelis privalumas jauniesiems, siekiantiems sutaupyti.

žiemos nuotaka

Žiemos vestuvių apranga

Jei jau nusprendėte vestuves daryti žiemą, būtinai pasirūpinkite atitinkama apranga. Abu šią dieną turite jaustis ne tik gražiai ir patogiai, bet ir nesušalti. Šiuo metu dizaineriai, drabužių nuomos salonai turi didelę pasiūlą drabužių, iš kurių galite pasirinkti. Žiemos nuotakos labai jaukiai atrodo šiltomis megztomis suknelėmis. Jaunikiai gali rinktis storesnio audinio šiltesnius kostiumus.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į avalynę. Ji taip pat turi būti šilta, patogi. Vargu, ar bus smagu mėgautis lauko pramogomis pusnyse su aukštakulniais. Žinoma, žiemą vertėtų apgalvoti dvigubos avalynės galimybę – su vienais batais rekomenduojame būti ceremonijoje, fotosesijoje, o kitais lengvesniais bateliais šventėje, kuri vis tiek greičiausiai vyks šiltoje patalpoje.

fotosesija ziema

Vestuvių fotosesiją žiemą

Žiemą, labai smagus metas, kai pasitelkę kūrybingumą galite surengti ypatingą, smagią, jaukią vestuvinę fotosesiją (idėjos žiemos vestuvių fotosesijai). Labai pasiseks, jei bus sniego ir galėsite su savo mylimuoju, o gal ir su visa palyda, dūkti pusnyse, leistis nuo kalnų rogėmis, važinėtis šunų kinkiniais… Žinoma, planuodami vestuvinę fotosesiją lauke, nepamirškite šiltos avalynės, drabužių, šiltų gėrimų. Taip pat iš anksto pasirūpinkite ryškesniais rekvizitais, kurie nuostabiai kontrastuos su baltu gamtos fonu.

Jei oras būtų prastas ar fotosesijos lauke nenorėtumėte, aptarkite su savo fotografu įdomesnes patalpas, kuriose galėtumėte fotografuotis. Išsakykite jam savo lūkesčius, o profesionalus vestuvių fotografas pasiūlys ne vieną puikų sprendimą.

vestuviu dekoras ziema

Žiemos vestuvių dekoras

Žiemos vestuvės žavios ir tuo, kad jų dekoras būna ypatingas. Priklausomai nuo pasirinktos datos jį galima sieti su gražiausiomis žiemos šventėmis šv. Kalėdomis, Naujaisiais metais… Kitomis datomis galima drąsiai naudoti snaigių, paukščių, uogų, kankorėžių motyvus. Gražu, kuomet žiemos vestuvėse, kai aplinkui dominuoja balta spalva, galime pamatyti ir šviesių ir sodrių spalvų kontrastus. Taigi žiemos vestuvių dekorui drąsiai galite rinktis marsala, ciklameno, šokolado, spalvas.

vestuviu dekoras ziema

Paskutinis patarimas 

Ir paskutinis patarimas planuojantiems vestuves – netapatinkite savo šventės su šv. Kalėdomis ir/ ar Naujaisiais metais. Kiekvienais metais tenka sutikti žmonių, kurie kviečiami į vestuves būtent per šias šventes ir tuo tikrai nesidžiaugia. Kur ir su kuo sutiks minėtas šventes, žmonės planuoja gana ilgai, turi savo lūkesčių, tad negriaukite jų planų. Lai jūsų vestuvės būna dar viena atskira gyvenimo šventė.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą