Pradžia Straipsniai Originalios vestuvės “The Gatsby style” tema

Originalios vestuvės “The Gatsby style” tema

Tikros vestuvės

Žinote, be galo smagu sulaukti tokių jaunavedžių istorijų, kurie aklai nesivadovauja vien mados tendencijomis, o jų vestuvės atitinka jų gyvenimo būdą, pomėgius. Šį kartą sulaukėme išskirtinės Tautvydo ir Dovilės vestuvių šventės istorijos. Vasarą žiedus sumainę jaunavedžiai nutarė organizuoti vestuves ” 1920-ieji – the Gatsby style” tema. Kaip jiems sekėsi, pasakoja nuotaka Dovilė.

Jaunųjų vardai: Dovilė ir Tautvydas

Vestuvių data:  2016 06 18

Kur vyko santuoka? Santuoka įvyko Garliavos Švč. Trejybės bažnyčioje. Bažnyčios pasirinkimą lėmė keli dalykai: Garliava – 1. Jaunosios gimtasis miestas, kuriame ji užaugo, ėjo į šią bažnyčią nuo mažens. 2. Jaunieji labai norėjo, kad juos sutuoktų šeimos draugas – kunigas, kuris padovanojo jauniesiems nuostabią giesmę akomponuojant gitara, privertusią ne vieną svečią nubraukti ašarą.

Vestuvių šventės vieta: Šešuolėlių dvaras

Originalios vestuvės

Vestuvių tema, spalva 1920-ieji (Art deco, the Gatsby style). Šventėje vyravo juoda, balta irauksas su šiek tiek rausvos spalvos floristikoje. 

Jaunosios apranga Suknelės paieškos buvo ilgos, kadangi mūsų pasirinkta vestuvių tema diktuoja tam tikrą stilistiką, kurios Lietuvoje nėra. Pradžioje galvojau suknelę siūtis pas dizainerį, tačiau nutariau išsinuomoti suknelę, kuri nebuvo grynai tos stilistikos, bet turėjo elementų, tinkančių prie trečiojo dešimtmečio stiliaus drabužių. Savo vestuvinę suknelę radau MJ salone, kuriame praleidau gana nemažai malonių valandų su nuostabiomis darbuotojomis. O vakarui nusprendžiau suknelę persirengti į tikrų tikriausią 1920-ųjųflapper suknią, kurią siunčiausi iš Amerikos. Kutosai iš begalės karoliukų,blizgesys – jaučiausi tikra Gatsby mergina.

Jaunikio apranga Jaunikio kostiumą siuvo ir bendru įvaizdžiu rūpinosi dizaineris/siuvėjas Andrius Sergejenko.

Originalios vestuvės

Pamergių/ pabrolių apranga Jaunųjų pulko atsisakėme, nes nematėme tame prasmės ir būtinumo. Fotosesijos metu norėjome skirti laiką sau, pabūti dviese, prieš atvykstant į vakarinės šventės šurmulį. Tačiau visų svečių prašėme apsirengti pagal 1920-ųjų metų stilistiką ir buvome iš tiesų nustebinti, nes nors užduotis buvo neiš lengvųjų – visi svečiai pasistengė iš peties ir pasinėrė į „RoaringTwenties“ šėlsmą.

Vestuvių fotografas  Fotojura.lt – fotografuojantys vyras ir žmona.

Gėlės, dekoracijos Dekoravimui/koordinavimui pasirinkome „KM vestuvės“ (Karoliną). Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų.Jautėme, kad Karolinai rūpi šventė, vis pasiteiraudavo kaip sekasi, ir tas nuoširdus bendravimas padėdavo nusiraminti, kai ateidavo dvejonių akimirkos dėl tam tikrų elementų.Vestuvių floristika rūpinosi Marius Kiaunė, Karolinos draugas. Jo floristika pranoko lūkesčius ir mano pačios viziją. Norėjau 100 procentų tobulumo,gavau 200! Ant stalo esančios puokštės svečiams pasirodė tokios gražios,jog jie stebėjosi, kad tai galėtų būti tikros gėlės, o fontanas esantis paviljono viduryje, kurį galvojau minimaliai puošti – buvo tikra šventės puošmena.

Originalios vestuvės

Maisto tiekėjai „Food projects“ komanda dirbo tikrai nuoširdžiai: kaip ir šventės koordinatorė Karolina, taip ir „Food projects“ komanda vis pasiteiraudavo mūsų, kaip sekasi planavimas,surengė mums kelias degustacijas. O šventės metu padavėjai dirbo iki pat ryto su šypsenomis veiduose. Tai buvo aukščiausio lygio aptarnavimas!

Vestuviniai žiedai Žiedus gaminomės pas Silvijų Martinėlį („Martinėlis & Co“).

Dienos atrakcijos Po ceremonijos, pasivaišinimų ir sveikinimų svečiai iškeliavo įsikurti į Šešuolėlių dvarą. Kol mes su retro automobiliu važiavome ir fotografavomės Kernavėje, svečius pasitiko džiazo muzika, pasitikimo užkandžiai ir momentinis fotoparatas su Gatsby stiliaus foto atributika. 

Originalios vestuvės

Vakaro programa Mudu su vyru nusprendėme nemažai laiko ir lėšų skirti vakaro programai, juk to vertas 1920-ųjų vakarėlis! Renginį vedė Vitalijus Zuikauskas ir jo žmona Laura Michalkevič („Ceremonijos meistrai“), o vakaro programą papildė paryžietiškai nuteikianti Evelina Sašenko su grupe, dainuodama 4-iomis kalbomis. Vidurnaktį su visais svečiais stebėjome įspūdingą ugnies ir meilės spektaklį, kurį parengė „Viduramžių pasiuntinių“ komanda, finale įžiebdami dvi liepsnojančias širdis.  

Jaunųjų šokis Kadangi negalėjome nuspręsti, kuris šokis arčiau širdies, tai šokome du Šokius. Vestuvių valsą be jokių išskirtinių repeticijų šokome pagal AndyWilliams „Moon River“. Ir vakaro eigoje, persirengus suknelę ir startuojantį judresnę vakaro dalį šokome lindy hopą pagal Louis Prima -„Sing,Sing,Sing“.

Originalios vestuvės

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves Mes į savo vestuves žiūrėjome kaip į pirmąjį bendrą mūsų šeimos projektą, kadangi vestuvėmis planuoju gyventi ir toliau, todėl viskas buvo įdomu ir viskas buvo iššūkis patiems sau.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Nebijoti savo šventei samdyti žmones, galinčius padaryti šventę pasaka. Patikėkite – verta.

Originalios vestuvės

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Tenka girdėti klausimų: „ar nesigailite, kad organizavote tokią didelę šventę: dvi dienos, 60 žmonių, dvaras ir pan.?“. Dėl to garantuoju  – nesigailime. Yra smulkmenos, dėl kurių gaila man, pvz.: neturime foto,kuriose būtų vyras su vaikinais, ir aš su merginomis. Bet tie dalykai yra mažos smulkmenos, kurias įtakoja mano preciziškumas detalėms.

Geriausias Jūsų sprendimas Vestuvių tema ir dvaras! Mes retro, džiazo mėgėjai apie kitokią šventę geresnę sau nė negalėtume įsivaizduoti. Klasika, rustic, boho ir kiti stilistiniai sprendimai gerai, bet tai kokią šventę susiorganizavome mes sau ir yra MES – tai kokiomis mintimis gyvename ir kasdieniniame gyvenime.

Nuotraukos: Fotojūra

 

Jūsų vestuvės jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų  el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Kad būtų lengviau, rašydami galite vadovautis šiuo planeliu, tačiau be abejonės galite papildyti ir savo išskirtinėmis įžvalgomis apie tai, kas plane nepaminėta.

 

Daugiau TIKRŲ jaunavedžių pasakojimų rasite čia

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą