Pradžia Straipsniai Vestuvės Tailande: Liudmilos ir Rolando pasaka

Vestuvės Tailande: Liudmilos ir Rolando pasaka

Vestuvės Tailande

Vestuvės Tailande skamba neįprastai, egzotiškai. Bet būtent šioje tolimoje šalyje  vyko nuostabi Liudmilos ir Rolando pasaka. Geras oras, nuostabi gamta, šilti jausmai ir tvyranti puiki  nuotaika… Ar gali būti geriau? Bet apie viską lai pasakoja šios istorijos herojė nuotaka Liudmila Svebo.

Vestuvės Tailande

Net nesvajojau, kad praėjus keliems metams po pirmojo mūsų susitikimo, su savo mylimuoju tuoksimės ir maudysimės meilės jūroje. Mano vyras labai norėjo susituokti vasarą, tačiau pati esu vestuvių fotografė, taigi šiuo sezonu darbo yra tiek, kad mūsų vestuvėms tiesiog nėra laiko. Negalėjau leisti sau tokios prabangos tuoktis vasarą, todėl pati pasiūliau jam skristi į Tailandą ir pasidaryti gražią šventę ten. Dirbdama vestuvių srityje seniai supratau, kad savo šventės Lietuvoje neįsivaizduoju. Vėliau, vasario 26-ąją santuoką įforminome Vilniaus Santuokų rūmuose ir šventę paminėjome su dideliu būriu artimųjų.

Vestuvės Tailande

Vestuvės meilės dieną

Susituokti vasario 14 d. pasirinkome ne atsitiktinai. Būtent ši diena susijusi su daugeliu mūsų gyvenimo momentų. Visų pirma, tai – Meilės diena, be to, mano gimtadienis (jubiliejus). Maža to, kaip tik tuo metu Tailande minimi ir Naujieji metai. Norėjome, kad santuoka būtu ne šiaip vestuvės, bet tikra pasaka!

 

Nuotakos įvaizdis

Vestuvinę suknelę mano šventei siuvo Oksana Dorofejeva. Pasirinkome lingerie stiliaus modelį su lengva romantine palerina dėl Tailando klimato. Tailande vasario mėnesį tvyrojo +35 ,+40 laipsniai šilumos, tad reikėjo į tai atsižvelgti.  Vestuvinė suknelė tikrai buvo visais atžvilgiais graži, prabangiai komfortabili.

1

Jaunikio įvaizdis

Jaunikis buvo pasipuošęs lininiais mėlynais šortais ir šilkiniais baltais marškinėliais su mėlynomis juostelėmis.

Vestuvių Tailande organizavimas 

Norint susituokti Tailande, į šalį reikia atvykti likus bent trims dienoms iki ceremonijos. Atvykome vasario 11-ąją, susitikome su vestuvių koordinatoriais, apsitarėme, ir vasario 14-ąją vyko mūsų šventė

Vestuves organizavo Tailande esanti komanda Wonderful-wedding.ru kuriai mes labai dėkingi už visą darbą. Jie pasirūpino viskuo –  nuo makiažo iki vestuvinio torto.

Mūsų vestuvių šventėje Tailande dalyvavo tik mūsų labai artimi draugai, kuriems irgi atskiras didelis AČIŪ.

Vestuvės Tailande

Santuokos ceremonija

Vestuvių rytą vykome į vienuolyną. Ten svaiginančioje aplinkoje vyko vestuvių apeigos, kurios dalyvavome su jaunikiu. Jos buvo neįprastos ir kvapą gniaužiančios.  Po apeigų mus ir mūsų meilę laimino vienuoliai.

Tada keliavome į kitą salą, kurioje ant jūros kranto vyko santuokos ceremonija. Viskas buvo pasakiškai gražiai paruošta. Dekoracijose dominavo žalsvos pastelinių atspalvių gėlės. Čia sumainėme pačių kurtus žiedus.

Vestuvių fotografas

Visos šventės metu mus  pro objektyvą  stebėjo fotografė Liudmila Kudinova, mano bendravardė ir kolegė. Labai džiaugiamės jos darbais, be jos talentingų darbų neturėtume tiek daug džiaugsmingų prisiminimų!

Vestuvės Tailande

Šventė restorane

Šventinei vakarienei pasirinkome netoli nuo mūsų viešbučio esanti gražų ir jaukų žuvies restoraną, taip atšventėme mūsų nepamirštamą meilės susijungimo dieną su drauge keliavusiais draugais. O kitą rytą pradėjome naują gyvenimą… Iškart atsidūrėme „medaus mėnesyje“. Leidomės į kelionę po Tailando salas. Labai daug pamatėme, patyrėme… Grįžome įdegę, laimingi.

Patarimai būsimiems jaunavedžiams

Svajokite ir Jūsų svajonės išsipildys. Tai mūsų gyvenimo KREDO

Nuotr. Liudmilos Kudinovos

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą