Pradžia Straipsniai Vestuvės šv. Valentino dieną: pliusai ir minusai

Vestuvės šv. Valentino dieną: pliusai ir minusai

Vasario 14-oji – tai diena, kuomet šv. Valentino diena, kuomet meilė tiesiog sklando ore. Ar gali būti dar romantiškesnė ir labiau vestuvėms tinkanti diena? Ne? Mes galvojame taip pat 🙂 Visgi jaučiame pareigą jums atskleisti vestuvių rengimo vasario 14-ąją pliusus ir minusus.

raudonos_vestuves

Nuotrauka iš weddingelegancesd.com

Pliusai

Ne paslaptis, kad vyrai neretai pamiršta vestuvių metinių datą (taip taip, nesiteisinkite, mielieji, taip jau nutinka). Tačiau rengiant vestuves šv. Valentino dieną tokių nemalonių staigmenų ateityje turėtų būti išvengta.

Meilės diena švenčiama šaltuoju metų sezonu, todėl vestuvės jo metu nėra toks dažnas reiškinys kaip vasarą. Taigi tai puikus laikas, kuomet galite vestuves surengti bemaž perpus pigiau.

romantiskos_vestuves

Nuotrauka iš digsdigs.com

Širdis – karštos ir aistringos meilės simbolis. Visgi vestuvėms rinktis širdelių temą ryžtasi ne visi, nes didelis kiekis širdelių vestuvėse neretai asocijuojasi su kiču. Tačiau šv. Valentino diena yra puikus metas, kai vestuvėse viską galite dekoruoti širdimis. Meilės dieną širdžių nebūna per daug!

vestuves_valentino_diena

Nuotrauka iš 1.bp.blogspot.com

Atminkite ir tai, kad vasarį vestuves švenčiant Lietuvoje išvengsite kaitros, kurios galėtumėte sulaukti vasarą. Tai reiškia, kad nereikės jaudintis dėl „bėgančio“ makiažo, nekamuos patinusių pėdų keliamas nuovargis. Ką jau bekalbėti apie gražuolį vestuvių tortą, kuris žiemą nesikėsins praprasti savo grožio. Patikėkite, vasarą jis tirptų kaip sniego senis besmegenis.

Minusai

Vasario mėnesį visur sužydi be galo daug širdžių. Būtų šaunu, jei šv. Valentino dieną gėlių pasirinkimas būtų toks pat didelis. Deja, žiemą gėlių pasirinkimas yra gerokai menkesnis nei kitais sezonais. Tik atminkite, kad nėra padėties be išeities! Norimas gėles galite atsisiųsti iš kito pasaulio galo. Jei tai per brangu, siųskitės tik nuotakos puokštei ir jaunikio atlapui skirtas gėles, arba rinkitės iš esamų, juk, pavyzdžiui, rožių, orchidėjų ir gerberų visuomet galite įsigyti. Na o gėles, skirtas svečių stalams papuošti, keiskite žvakėmis ar jų kompozicijomis.

vestuves_per-valentino_diena

Nuotrauka iš artistrybyadele.files.wordpress.com

Nors dėl vienų priežasčių vestuvės šv. Valentino dieną geriau nei vasarą, vis tik minusų vasario mėnesį oro atžvilgiu taip pat yra. Mažiausiai simpatijų kelia tai, kad oras vasarį yra bene greičiausiai besimainantis: vieną minutę sninga, o kitą jau lyja.

vestuves_valentino_diena1

Nuotrauka iš 2.bp.blogspot.com

Meilės dieną gamtovaizdis taip pat nedžiugina, todėl foto sesijos pievoje ar sode surengti negalėsite. Šokiai gamtoje, tiksliau sniege arba pažliugusiame kieme, taip pat sunkiai įsivaizduojami.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą