Pradžia Tradicijos Vestuvės be pamergių: 6 pliusai ir minusai

Vestuvės be pamergių: 6 pliusai ir minusai

Nuotrauka: Melissa Oholendt Photography

Jeigu svarstote ar jūsų vestuvėse turėtų būti pamergės ar ne jūs papuolėte kaip tik čia. Dabar tampa vis populiariau atsisakyti pamergių, kad ir kaip tai netradiciškai skambėtų. 2017-ais metais „Pinterest“ paskelbė 100 procentų paieškos „vestuvės be pamergių“ padidėjimą beieškant įvairių idėjų vestuvėms. Nors ir atsisakant pamergių vestuvėse tikrai yra ne vienas minusas, tačiau vestuvių ekspertai sako, kad toks sprendimas taip pat sukuria daug naudos ypač vestuvių planavimo procese. Žemiau pasidalinsime vestuvių ekspertų mintimis kokie pliusai ir kokie minusai atsisakius pamergių ar tai visgi privalomas dalykas, o galbūt ir visai šiais laikais išėjęs iš mados vestuvių atributas.

Pliusas: Puikus sprendimas pagerbti artimiausias drauges

Sulaukus kvietimo tapti kažkieno pamerge, tai didelė garbė ypač kai tik kelios išrinktosios sulaukia tokios garbės. Šios merginos dažniausiai būna tos kurios buvo šalia nuotakos ir per aukštumas ir per nuopolius ir nori tik geriausio būsimai nuotakai, todėl paprašius draugės stovėti šalia, kai tu ištekėsi už savo gyvenimo meilės yra viena didžiausių garbių. Pasirinkdama šias drauges tu parodai joms, kad jos padėjo suformuoti tave tokia kokia tu esi dabar.

Minusas: Papildomas išlaidų stulpelis jūsų vestuvių biudžete

Pamergės turbūt įsigis sukneles pačios, tačiau dauguma kitų išlaidų bus padengiamos nuotakos kaip pamergių dovanos, plaukų tvarkymas ir makiažas, gėlės ir t.t. Personalizuotos dovanos neretai greitai sukelia biudžeto išlaidas. Jeigu jūsų vestuvių biudžetas labais stipriai jus spaudžia, kuo mažiau žmonių vestuvėse tuo daugiau galėsite išleisti ant kitų svarbių aspektų kaip pvz fotografas.

Pliusas: Papildomas emocinis palaikymas

Papildomas palaikymas jūsų gyvenime visada yra gerai, o tai ir suteikia pamergės per vieną svarbiausių jūsų gyvenimo akimirkų. O tai labai svarbu per jūsų vestuvės, kai gali kilti abejonių, „scenos“ baimių ar kažkas gali vykti ne taip kaip jūs planavote ir ruošėtės. Turėti šalia, artimiausius draugus ar šeimos narius nuo pat ryto ir per visą dieną iki paskutinės akimirkos yra puikus būdas ramiau ir patogiau, net jeigu kažkas ir vyks ne pagal planą, tu nebūsi viena ir tikrai sulauksi pagalbos.

Minusas: Puiki terpė konfliktams

Tu galbūt ir sutari nuostabiai su visomis savo draugėmis, tačiau jos nebūtinai bus geriausios draugės tarpusavyje ypač jeigu dar pamergės bus maišytos iš įvairių draugų ratų. Turėti per daug nuomonių ir asmenybių net paprastą dieną gali jus išvaryti iš proto, nekalbame jau apie pačią didžiąją vestuvių dieną. Nors ir kiekviena pamergė turės tik geriausius ketinimus jums savo širdyje, neretai visos nuomonės ir noras padėti gali persikelti į trukdymą, ginčus, stresines situacijas ir pasimetimą.

Pliusas: Daugiau padedančių rankų

Kadangi tradicinės pamergių pareigos yra planuoti mergvakarį ir kai kuriuos kitus smulkius ceremonijos aspektus, jums nukremta tam tikras darbų skaičius nuo pačių.  Tas pats galioja ir didžiajai dienai. Tai nėra tas momentas, kad jūs įdarbinate kitus žmones atlikti jūsų pareigas, tačiau pamergės visada padės su paskutinės minutės pasiruošimo darbais ar kokiomis nenumatytomis problemomis. Jeigu kažką pamiršote, juk nepulsite su vestuvine suknele ieškoti ar įsigyti to ką pamiršote?  Bijote, kad per visą stresą ir visą pasiruošimą nei valgysite nei gersite? Paskirkite pamergę kuri jums primins, kad reikia ir pavalgyti ir palaikyti skysčius savo organizme.

Minusas: Galite įžeisti kitų žmonių jausmus

Neretai pamergių paskyrimas iš jūsų šeimos ir draugų rato gali sukelti papildomų dramų ir nejaukumo. Nepakvietus tam tikro žmogaus į šias svarbias pareigas gali sukelti ir daug dramos ir galite užgauti jos jausmus, todėl pamergių neturėjimas iš vis gali palengvinti gyvenimą nesukant dėl to galvos kas įsižeis, o kas ne. Tai puikus sprendimas išlaikyti tokią draugystę kokia buvo prieš vestuves.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą