Pradžia Vestuvių idėjos Vestuvės 2020 metais tendencijos (II dalis)

Vestuvės 2020 metais tendencijos (II dalis)

Pristatome antra 2020 metų vestuvių tendencijų straipsnio dalį. Įžanginę dalį galite skaityti čia: Vestuvės 2020 metais tendencijos (I dalis)

Ekologiškos vestuvės

2020 metu vestuviu tendencijos

Dabar kai ekologija vis labiau pabrėžiama nenuostabu, kad ir vestuvėse tampa populiaru stengtis prisidėti prie gamtos gerovės. Kaip tai padaryti net neturint karališko biudžeto yra ne vienas ir ne du būdai. Galite naudoti perdirbtą popierių, atsisakyti plastiko gaminių ar rasti įmonių kurios tiekia organiškus produktus. Galite būti ir kilnūs ir dosnūs bei pranešti, kad pinigines dovanas paaukokite labdarai ar į aplinkosaugos fondus.

Išvalykite energiją

2020 metu vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotojai gali pasiūlyti ir naują paslaugą – blogos energijos išvalymą. Jeigu jūsų vestuvės bus rengiamos vietoje kurioje prieš tai vyko kitos poros vestuvės ar kažkoks renginys, galite paprašyti, kad pasirūpintų, kad neliktų jokių neigiamų energijos šaltinių iš buvusių švenčių.  Kai kurie žiedų gamintojai gali taip pat pasiūlyti žiedus su išvalyta negatyvia energija, nes kristalai turi tendenciją rinkti ir laikyti įvairią energiją. Jaunavedžiai pradėdami naują savo gyvenimo etapą kartu gali rinktis ir žiedus kurie yra atstatyti į pradinę padėti.

Vestuvių gėlės

2020 metu vestuviu tendencijos

Tęsiant ekologijos temą, poros atsisako ne vien plastikinių šiaudelių bet ir kitaip pradeda žiūrėti į vestuvines gėles.  Yra bandoma rinktis vietoje užaugintas gėles, o kai kurios poros žengia dar vieną žingsnį į priekį ir augina savo gėles.

Nuotakos taip pat nori sentimentų, todėl prašo floristų, kad į vestuvinę puokštę įkomponuotų kažką kas turi vieną ar kitą reikšmę būsimai naujai šeimai.

Vestuvių tortai

2020 metu vestuviu tendencijos

Žvalgantis po garsenybių vestuvės, vestuviniai tortai – viena tradicija kuri išliko neišbraukta iš privalomų vestuvių akcentų sąrašo. Tačiau vestuviniai tortai pasikeitė bėgant metams iš tradicinių virto meno šedevrus dekoruotus nuo valgomų gėlių iki įvairiausių kitų potėpių teptuku.

Vestuvių dekoras

2020 metu vestuviu tendencijos

Nepasiginčysim, kad Instagram’as daro mums įtaką. Ypač vasarą kiekvieną savaitgalį naršant šiame socialiniame tinkle rasite daugybę nuotraukų iš vestuvių. Poros tampa vis reiklesnės ir nori kuo įdomesnio vestuvių papuošimo. Vienas iš esminių dalykų ką poros nori pabrėžti tai individualumas. Prašoma vis labiau, kad jū vestuvės būtų papuoštos taip, kad atspindėtų porą.

Taip pat dviejų spalvų tematika išeina iš mados. Dabar svarbiau atmosfera ir gera atmosfera nei idealiai derantys stalai ir jų papuošimai. Norint sukurti gerą atmosferą, pagrindinis akcentas – detalės. Kiekviena maža detalytė turi savo reikšmę. 2020 metais vestuvės tiesiog prašysis pačios iš savęs turėti unikalų apšvietimą kuris suteiks finalinį potėpį visam dekorui. Apšvietimas susideda iš kelių akcentų nuo kabančių lempų iki lempučių girliandų.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą