Pradžia Dekoras ir floristika Veidrodis vestuvėse – idėjos ir patarimai

Veidrodis vestuvėse – idėjos ir patarimai

veidrodis vestuvese

“Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje gražiausia???” Kas, kas, žinoma, nuotaka savo santuokos dieną. Labai džiugu, kad pastaruoju metu veidrodis vestuvėse naudojamas ne tik nuotakos grožiui atspindėti. Veidrodžių panaudojimo galimybės vestuvėse itin didelės ir švenčių dekoratoriai tikrai kūrybingai jomis pasinaudoja. Aptarkime keletą iš jų.

Svečių susodinimo planas

Svečių vardus ir susodinimo tvarką galite pateikti originaliau ir gražiau nei įprastai. Veidrodis šiam tikslui puikiai tinka.

sveciu sarasas

Staliukų numeracija

Parinkdami nedidelius, originaliai įrėmintus veidrodėlius, ant jų galite rašyti staliukų numerius. Jei svečių susodinimo planas bus taip pat pateiktas ant veidrodžio – tai bus bus tikrai puikus derinys, sukuriantis vientisą šventės stilių.

veidrodis vestuves

Šventės valgiaraštis ant veidrodžio

Ant veidrodžio puikiai atrodys šventės valgiaraštis. Čia galite rašyti pagrindinius vakaro patiekalus arba tik desertus. tai jūsų pasirinkimas, bet svečiams bus tikrai įdomu, kuo jie tą vakarą vaišinami.

veidrodis vestuves

Informacija prie padėkos dovanėlių

Jei ruošiate svečiams padėkos dovanėles, palikite jas prie išėjimo. O,kad nereikėtų kiekvieno svečio atskirai raginti, kad pasiimtų savąją dovanėlę, parašykite ant veidrodžio, kad dėkojate jiems už buvimą drauge ir pakvieskite pasiimti padėkos dovanėlę.

veidrodis vestuves

Veidrodis – alternatyva tradicinei staltiesei

Maisto serviravimas ant veidrodinių padėklų – mėgstamas restoranų pasirinkimas. Tačiau, jei norite nustebinti savo svečius, rekomenduojame pasinaudoti ne tik smulkiais veidrodiniais stalo dekoro elementais (rėmeliais, žvakidėmis, padėkliukais), bet ir nepabijoti veidrodžiu uždengti visą stalą. Tai bus puiki, originali, išskirtinė alternatyva tradicinei staltiesei. Tokiu pasirinkimu tikrai nustebinsite savo šventės svečius.

veidrodis vestuves

Vieta vestuvių fotosesijai

Vieta fotosesijai turi būti iš anksto apgalvota ir paruošta. Ji taip pat gali būti sėkmingai dekoruota veidrodžiais. Aplinka sudomins vestuvių svečius, o nuotraukoms suteiks netikėtų atspindžių.

veidrodis vestuvese

Poilsio kampelis vestuvių svečiams

Įrenkite savo svečiams atskirą poilsio kampelį, kuriame jie galės patogiai įsitaisyti ir maloniai  bei privačiai bendrauti mažesnėse grupelėse. Šias zonas taip pat galite dekoruoti veidrodžiais.

veidrodis vestuvese

Pramogos šventės dalyviams

Taip, taip… Netikėta, bet veidrodis gali tapti ir puikia atrakcija jūsų vestuvių svečiams. Kol jūsų laukia šventės dalyviai, grįžtančių iš fotosesijos, galite įrengti jiems “Kreivų veidrodžių karalystę” (skirtingų veidrodžių kambarį, kuriuose atsispindi iškreiptas vaizdas), kurioje jie žvelgdami į šmaikščius savo atvaizdus turės smagią pramogą.

veidrodis vestuvese

Ir tai tik keletas idėjų, kai ir kur veidrodžius galite panaudoti vestuvių šventėje. Būkite drąsūs, originalūs, nebijokite ekspermentuoti ir tikrai atrasite dar galybę nepanaudotų veidrodžio galimybių. Juk tai puikus elementas, pagal kurį galima išvystyti net ir visos šventės temą. O, kodėl ne?

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą