Pradžia Straipsniai Unikalios ir ilgaamžės vestuvinės dovanos

Unikalios ir ilgaamžės vestuvinės dovanos

Dauguma mūsų, ko gero, esame tai patyrę… Draugų ar artimųjų vestuvės artėja nenumaldomu greičiu, o idėjų dovanoms- ne per daugiausia. Be abejonės, dovana, kurią pasirinksite įteikti savo draugams ar artimiesiems yra skirta jiems ir tik jiems, tačiau jei tuo pat metu patyliukais varžotės su kitais svečiais ir norite įteikti unikaliausią dovaną jauniesiems- neapsiriksite peržvelgę šias idėjas… Juk originaliausios dovanos paprastai būna ir pačios įsimintiniausios!

vestuvines dovanos !

Stalo žaidimai

Kiek iš Jūsų pamenate seną gerą stalo žaidimą- Monopolį? Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti lyg ne kokia idėja: ne gana to, kad tai niekuo neišsiskiriantis stalo žaidimas, jis dar ir puikiai žinomas už gebėjimą kurstyti ne pačius taikiausius jausmus… Tačiau ką pasakytumėte apie patį išskirtiniausią, specialiai jauniesiems profesionaliai pagamintą Monopolį? Taip taip, tai galimybė užsakyti Monopolio lentą, kurioje galės puikuotis jauniesiems įsimintinos vietos- galbūt baras, kuriame jie susipažino, o galbūt nedidelė kavinukė, kurioje jaunasis paprašė mylimosios rankos… Galbūt netgi ta niekam nežinoma gatvė kur visi pasiklydote lietuje prieš visą amžinybę ir patapote geriausiais draugais? Neabejojame, kad šis žaidimas ne tik džiugins jaunuosius ir jų draugus jaukiuose pasisėdėjimuose, bet ir nekurstys tiek nesantaikos:)

Aplankykite https://www.mymonopoly.com/ ir kurkite kurkite kurkite!

Taurieji gėrimai

Neretai, po vestuvių jaunasis gali užpildyti nedidelį barą simboliškai pabrolių padovanotais, prabangiais tauriaisiais gėrimais. Tai solidi, vyriška idėja, tačiau argi nebūtų šaunu išsiskirti originalumu? Tai galite padaryti įvairiai, sukurti unikalią etiketę savo gėrimui, sumaišyti savo gamybos gėrimą ir t.t. Tačiau jei neesate viskio daryklos savininkas ir norite, kad Jūsų taurusis gėrimas atrodytų profesionaliai, apsilankykite  http://www.whiskyblender.com/lockdown.php?forward=%2Findex.php%3F ir pasinaudokite šia fantastiška galimybe sukurti unikalios sudėties viskį solidžiame butelyje su Jūsų sukurtu pavadinimu bei aprašu! (Kitas variantas: http://www.personalizedjackdaniels.com/ )

Romantiška dovana

Ši idėja puikiai tiks tiek vestuvių dieną teikiamai dovanai jauniesiems, tiek jų penktosioms vestuvių metinėms, kitaip vadinamoms- medinėms vestuvėms. Jei laimingoji porelė žada kraustytis į namą ar turi slaptą (galbūt nuosavą) reikšmingą vietą gamtoje, nedvejokite ir padovanokite jiems jų vardais išgraviruotas supynes! Ši ilgaamžė dovana dvelkia romantika ir kas kart primins jauniesiems vieną reikšmingiausių įvykių jų gyvenime.

Trio Vyno Dėžė

Ieškote geriausio būdo palinkėti jauniesiems ilgo bendro gyvenimo? Ši dovana užtikrins, kad laimingoji pora dar ilgai prisimintų Jūsų originalią idėją. Trio vyno dėžė džiugins jaunuosius per ateinančias pirmąsias, trečiąsias bei penktąsias vestuvių metines! Be abejonės, jei turite galimybę, galite patys pasirinkti per kurias metines pora lepinsis Jūsų dovanotu vynu ar šampanu…

Originalus rankų darbo paveikslas

Galiausiai, nepatingėkite paplušėti prie iš ties unikalios ir nuoširdžios dovanos- rankų darbo paveikslo. Tai gali būti jaunųjų siluetai, iškarpos iš romantiškų knygų, koliažai, nuotraukos, triptikos… Variantų begalės- paisnaudokite savo gabumais: pieškite, klijuokite, rašykite! Bekurdami šį vienintelį ir nepakartojamą meno kūrinį, turėkite galvoje jaunųjų gyvenamosios vietos stilių, kad pora galėtų išdidžiai pasikabinti Jūsų dovaną ir kasdien ja gėrėtis.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą