Pradžia Dekoras ir floristika Unikalios 2013 metų vestuvių tendencijos

Unikalios 2013 metų vestuvių tendencijos

Kasmet tradicinį vestuvių stilių bei tendencijas praturtina vis naujos mados apimančios šventės stilių,  dekoravimą bei kitą veiklą. Neįprastos spalvos, išradingos detalės ir drąsios idėjos – štai kokias pasaulines madas  diktuoja 2013 metai, todėl mes, savo ruožtu, išrinkome ir turime Jums 10 unikalių pasiūlymų Jūsų ypatingajai dienai!

Idėja Nr.1- Mėtinė – būsima paklausiausia 2013 metų spalva

Viena šauniausių idėjų, mūsų manymu, tai mėtinė spalva, kuri puikavosi išskirtiniu dėmesiu daugelyje madų šou praėjusių metų pabaigoje ir žada neprarasti žavesio bei populiarumo daugelyje 2013 metų renginių – tame tarpe, žinoma, ir vestuvių. Mėtinė spalva- švelni ir gaivinanti, lengvai derinama su daugybe kitų atspalvių, todėl leis Jums sukurti išskirtinę spalvų paletę savo puotai. Ši elegantiška spalva gali būti panaudota daugybei detalių: pamergių suknelėms, bateliams, papuošalams, tortui, pakvietimams, stalo dekoravimui, gėlėms ir netgi transportui! Kelios idėjos mėtiniam įkvėpimui….

mėtinės vestuvės

Vestuvinis Stalas

Vestuvinis Tortas

 

Vestuviniai Auskarai

Idėja Nr.2 – Vestuvinė suknelė su spalvotais elementais

Dar viena 2013 metų idėja įkvėpta naujausių madų šou tendencijų- nuotaka, pasipuošusi ne vien baltos/šampaninės spalvos vestuvine suknele. Jei mėgstate išsiskirti ir siekiate suorganizuoti vestuvių šventę  atspindinčią Jūsų originalų skonį, ši mada- kaip tik Jums! Atsižvelgiant į savo stilių beliks tik nuspręsti, ar pasirinksite visai  netradicinės spalvos suknelę, ar viso labo paįvairinsite visuomet madingą, baltą suknelę spalvinėmis detalėmis.

 

Spalvota vestuvinė suknelė2

Spalvota vestuvinė suknelė

Madinga vestuvinė suknelė

Spalvota vestuvinė suknelė

 

Idėja Nr.3- Slapta Fotosesija Specialiai Jam…

Norite nustebinti ar, galbūt, apdovanoti savo sužadėtinį po ilgų mėnesių vestuvių planavimo ir organizavimo?.. Drąsuolės, užsisakykite slaptą erotinę fotosesiją su profesionaliu fotografu ir apstulbinkite savo mylimąjį, kai jis mažiausiai to tikėsis…

Fotosesija

Idėja Nr.4- Dekoravimas Plunksnomis!

Gana netikėta 2013 metų vestuvinė mada žada tapti šventės dekoravimas povų bei stručių plunksnomis. Vienas labiausiai džiuginančių šios tendencijos aspektų, tai platus plunksnų spalvų pasirinkimas bei nesudėtingas jų derinimas prie kitų galimų detalių. Plunksnas galėsite panaudoti stalų dekoravimui kartu su gėlėmis ar be jų. Dar vienas džiuginantis faktas – stručio ar povo plunksnas nesunku gauti didesnėse gėlių paruduotuvėse ar užsisakyti internetu.

Dekoravimas Plunksnomis

Dekoravimas Plunksnomis

Dekoravimas Plunksnomis

Idėja Nr.5 – Vestuvių šventės vedėjas: Kodėl ne vienas iš svečių?

Viena labiausiai personalizuotų 2013 metu vestuvinių tendencijų bus šventės vedėjas pasirinktas iš artimųjų ar draugų rato. Kiekvienas turbūt turime tą juokingą, visad pralinksminantį, energingą bei charizmatišką draugą, patraukiantį visų dėmesį, kuriuo galėtumėte pasikliauti patikėdami puotos vedėjo pareigas. Galbūt tai Jūsų tėtis, sesuo, ar artimas draugas? Kas geriau pažįsta Jus ir Jūsų išrinktąjį/ išrinktąją, jei ne šeima ar artimiausi draugai? Pasikliaukite mumis, pasirinkę tokį vedėją – tikrai nesuklysite ir dar ilgai prisiminsite juoko ir šiltų akimirkų kupiną šventę. Vienintelis mūsų patarimas Jums- besirinkdami šį žmogų įsitikinkite, kad jis gerai jausis šioje rolėje ir detaliai suplanuokite vakaro eigą bei veiklą tiek jo/jos, tiek Jūsų atsipalaidavimui.

Idėja Nr. 6- Vaivorykštės spalvų detalės

Viena unikaliausių 2013 metų madų bus vaivoryšktės spalvų detalės. Iš vienos pusės ši mintis gali pasirodyti kiek užgožianti ar net neskoninga, turint galvoje tradicinę, švelnių spalvų paletę vestuvėms, tačiau atsakingai ir kruopščiai ją pritaikę, pasieksite originalius rezultatus tiek vestuvių puotoje, tiek vestuvinėje fotosesijoje. Štai keletas šios idėjos pavyzdžių:

Splavota vestuvinė suknelė

Vaivorykštės spalvos vestuvėse

Vaivorykštės spalvos vestuvėse

Vaivorykštės spalvos vestuvėse

 

Idėja Nr. 7- Originalūs fonai

Šiais metais bus labai populiaru paįvairinti savo šventės aplinką originaliais ar žaismingais fonais pagrindiniam šventės stalui, desertų kampeliui, ceremonijai, fotosesijoms ir t.t. Pasitelkite fantazija, ir tokį foną galėsite susikurti iš įvairiausių daiktų! Pateikiama keletas įdomių idėjų:

Vestuviniai fonai

Vestuviniai Fonai

Vestuviniai Fonai

Vestuviniai Fonai


Idėja Nr. 8 – “Poilsio zonos”

Dar viena puiki idėja 2013 metų vestuvėms: sukurti specialias “poilsio zonas”, kur svečiai galėtų trumpam atsipalaiduoti bei pailsėti nuo šokių ir šurmulio. Priklausomai nuo Jūsų vestuvių svečių sąrašo, galėtumėte stilizuoti atitinkamas poilsio vietas, pavyzdžiui: viskio bei cigarų barą vyrams ir martinio barą merginoms. O jei savo šventės svečių sąraše turite nemažai tėvų su mažyliais ir norite leisti jiems atsipalaiduoti, įrenkite vaikų žaidimų kambarį su keliomis auklėmis.

Poilsio vietos vestuvėse

Poilsio vietos vestuvėse

Poilsio vietos vestuvėse

Idėja Nr. 9- “Prie altoriaus keturiese”

Gali skambėti keistai, tačiau 2013 metų vestuvėse patariama nepadauginti pamergių bei pabrolių. Jaunieji turės apsiimti sunkia užduotimi, besirinkdami savo pamerges bei pabrolius ir sumažindami jų skaičių taip, kad prie altoriaus, ceremonijos metu, stovėtų 2-3 poros. Tokiu būdu didžiausias dėmesys galės būti skiriamas besituokiantiems jauniesiems ir svarbiausios vestuvinės nuotraukos nebus pernelyg “apkrautos”.

prie altoriaus keturiese

Idėja Nr. 10- Naktis ar Diena?

Viena įdomiausių šių metų idėjų vestuvėms – ceremonijos metas: diena ar naktis? Žinoma, vestuvių fotografams ši mintis, ko gero, nebus labai patraukli ir daugybė porų vis vien rinksis dienos metą savo sutuoktuvėms, tačiau Jūs galite nuspręsti: ar norite mėgautis saulės spinduliais, ar mėnulio pilnaties romantika savo nepamirštamos, originalios ceremonijos metu.
vestuvių ceremonija dienos metu

vestuvių ceremonija naktį

Kaip matote, 2013 metai su savimi atsineša daugybę įdomių idėjų unikalioms vestuvių ceremonijoms bei šventėms, tačiau svarbiausias mūsų patarimas Jums – planuokite SAVO vestuves, tegul jos atspindi Jūsų skonį, Jūsų santykius bei Jūsų stilių. Jei manote, kad tradicinės baltos vestuvės – ne Jums, pajauskite laisvę organizuodami savo išskirtinę šventę, kadangi 2013 metų vestuvių tendencijų pagrindinės savybės- originalumas ir išskirtinumas.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą