Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris Tobulas mergvakaris – kaip tokį surengti?

Tobulas mergvakaris – kaip tokį surengti?

tobulas mergvakaris

Vasara – vestuvių metas. Kaip žinia, nei vienos vestuvės nepraeina be mergvakario – dienos, kai būna švenčiama paskutinė viengungiška jaunosios diena, o jos draugės ruošia ją šeimyniniam gyvenimui. Tačiau kartais, kad ir kaip būna stengiamasi, ilgai lauktas vakaras sukelia nemažai ginčų (ir pykčio) tarp mergvakario organizatorių, o jaunoji nebūna itin patenkinta savo švente. Kad išvengtumėte tokios baigties, siūlome atsižvelgti į privalomus atlikti žingsnius ir dažniausiai daromas klaidas, kurių išvengus bus kruopščiai atrinktos tik svarbiausios idėjos mergvakariui ir surengtas tobulas mergaičių vakarėlis!

Mergvakaris skirtas jaunajai, o ne jums

Tai pirmiausia ir svarbiausia taisyklė, kurios šiukštu negalima sulaužyti. Tai jaunosios šventė, kurią jūs organizuojate jai, o ne sau. Todėl svarbu išrinkti pramogas, veiklas ir užduotis, kurios patiktų jaunajai, o ne tik dalyvėms.

Jaunoji vertina ramias pramogas, o jums patinka adrenalinas? Pamirškite savo norus. Jaunajai būtų nesmagu švęsti mieste, o jūs nė už ką nesutinkate likti namie? Pamirškite savo norus. Jaunoji visą laiką svajojo apie striptizo šokėją, o jums tai atrodo atgrasu ir nekatalikiška? Juo labiau pamirškite savo norus!

Ši šventė JOS atsisveikinimas su viengungyste, tad nė viena pamergė ar draugė neturi teisės kurti šventę sau, pamiršdama priežastį, kodėl tai vyksta. Ieškokite kompromisų, kad visos liktų patenkintos, bet nepamirškite būsimosios nuotakos.

tobulas mergvakaris

Dažniausia organizatorių ginčų priežastis

… yra pirmo punkto nesilaikymas. Kodėl? Todėl kad atsiradus daugiau nuomonių, randasi ir daugiau norų bei nepasitenkinimų: viena trokšta miestą išjudinti prabangiu limuzinu, kita svajoja apie ramų jodinėjimą, o dar kitai šiaip viskas nepatinka. To niekada nebus, jeigu jūs visos atsisėsite ir surašysite sąrašą dalykų, patinkančių jaunajai, ir pagal jį nuspręsite, kurios idėjos mergvakariui labiausiai tinka. Uždrauskite frazę aš norėčiau ir išmokite naująją – jaunoji norėtų.

Darbų pasiskirstymas

Nei viena mergvakario dalyvė neturėtų prisiimti visų organizacinių darbų sau vienai, juk mergvakaris – jūsų visų dovana jaunajai. Jeigu įmanoma, susitarkite, kad pagrindinės 1–2 merginos imtųsi svarbiausių darbų ir kitoms padalintų ko nespėja. Visos kartu turite nuspręsti organizacinių darbų planą ir mergvakario scenarijų, kuriuo vadovausitės. Taip pat visos turite gauti bent po vieną darbą, kad kiekviena jaustųsi padariusi savo indėlį, tačiau vadovauti visos negalite.

tobulas mergvakaris

Kas dar turi būti apgalvota?

…be scenarijaus.

SVEČIŲ SĄRAŠAS. Šiukštu nekvieskite bet ko, o tik tas merginas, kurios yra artimos jaunosios draugės, šalia kurių būsimoji nuotaka nesivaržytų ir nesijaustų nepatogiai. Tolimos giminaitės (ypač vyresnės kartos), vadovai ir pan. gali būti ne itin pageidaujami.

DATA. Stenkitės išrinkti dieną, kuri tiktų didžiajai daugumai (visiems 100 proc. tikrai netiks ir nesukite sau dėl to galvos), o svarbiausia, kad tiktų jaunajai. Būtų smagu, jeigu mergvakaris jai būtų staigmena. Taip pat neruoškite šventės prieš pat vestuves. Geriausia savaitę – dvi prieš didžiąją įsimylėjėlių fiestą.

DOVANOS. Dovanos turėtų būti subtiliai aptartos su jaunąja. Dažnai daroma taip, kad organizuojančios ir mokančios už mergvakarį merginos vestuvių proga nieko nedovanoja (priklauso nuo mergvakario masto, prabangos, sąmatos).

PASLAPTIS. Net jei jaunoji ir žino, kad jai yra organizuojamas mergvakaris, neatskleiskite nei ką veiksite, nei kas jos laukia. Tegul kuo daugiau būsimo vakaro detalių ją maloniai nustebina!

tobulas mergvakaris

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą