Pradžia Straipsniai Svarbiausi patarimai, kad vestuvių rytas būtų tobulas

Svarbiausi patarimai, kad vestuvių rytas būtų tobulas

vestuvių rytas

Neretai daug skirdami laiko vestuvių planavimui, būsimi jaunavedžiai užmiršta… SAVE! Taip, jie pasirūpino tortu, dekoru, svečių nakvyne, atvykimu, bet užmiršta, kad vestuvių dienos rytas yra labai svarbi akimirka, nes tai naujo gyvenimo pradžia! Ką daryti, kad vestuvių rytas būtų tobulas, pataria vestuvių organizatorė bei floristė – dekoratorė Inesa Borkovska vestuviuplanavimasvilniuje.lt

Vestuvių rytas

Visi sunkiausi planavimo darbai jau praeitis. Viskas nupirkta, surasta, paruošta, salėje darbuojasi dekoratoriai, floristai, fotografai jau ruošia kuprines su technika, kad įamžinti gražiausias jūsų šventės akimirkas, o jūs tik atmerkėte akis ir pradedate suprasti, kad tai jau šiandien, atėjo taip ilgai laukta diena – jaudinanti, svarbi, atsakinga.

Tai tik Jūsų laikas ir reikia mėgautis kiekviena akimirka. Mėgaukitės šio nuostabaus ryto akimirkomis, tegul ši romantiška nuotaika lydi Jus visą vestuvių dieną.

vestuvių rytas

Jaunosios rytas

Tikriausiai labiausiai jaudinanti akimirka, tai nuotakos rytas, todėl verta skirti šiam rytui ypatingą dėmesį. Laukia pirmas vestuvių scenarijaus etapas – rytinė pasiruošimų fotosesija. Nuotakai tai labai svarbi akimirka, nes jos gyvenime tai vienintelis toks rytas. Kad nuotaika ir nuotraukos būtų tobulos, pasiruošimo vieta irgi turi būti atitinkama. Geriausiai tiktų erdvus šviesus viešbučio kambarys arba užmiesčio namo terasa su panoraminiais langais. Svarbiausia, kad patalpoje nebūtų nereikalingų detalių, tamsių užuolaidų, labai ryškių dekoro detalių. Esant reikalui patalpą galima papildyti keliomis interjero detalėmis, kurios atitinka vestuvių stilistiką – gėlėmis vazose, saldumynais, prabangiu veidrodžiu. Nepamirškite pagalvoti ir apie savo aprangą iki tol kol apsirengsite suknelę. O svarbiausia, atsipalaiduokite, ir tegul Jūsų akys spindi iš laimės.

vestuvių rytas

Vestuvių fotosesija: nepamirškite detalių

Dauguma jaunavedžių daug dėmesio skiria rytinės vestuvių fotosesijos detalėms – rūbams, gėlėms, žiedams, šį sąrašą galima tęsti ir tęsti.. Didžiausią darbą be abejo padarys vestuvių fotografas, kuris nuotraukose atkartos visas svarbiausias akimirkas ir sukurs atskirą istoriją. Bet šiai fotosesijai irgi reikia pasiruošti. Apgalvokite smulkiausias detales: ant kokios pakabos pakabinsite suknelę, jaunikio kostiumą, kaip gražiai pateiksite žiedus ir t.t . Net jeigu Jūsų aprangoje nebus nuometo, galite paruošti tiulio, nėrinio atraižas, ši detalė perteiks vestuvių nuotaiką. Šiai nelengvai užduočiai visada galite į pagalbą pakviesti dekoratorius. Nepamirškite, kad ir jaunikio pasiruošimo kambarys taip pat turi perteikti atitinkamą nuotaiką.

vestuvių rytas

Būsimųjų jaunavedžių pusryčiai

Visi žinome tradiciją, kad jaunikis atvažiuoja į nuotakos gimtuosius namus, būrys draugių prašo išpirkos ir t.t. Šiuolaikinės vestuvės vis dažniau pamiršta šią tradiciją ir pasineria į kitokį labiau jaudinantį vestuvių ryto scenarijų. Pasiruošimas vestuvių dieną gali būti atskiras, o gali būti ir bendras, linksmų nuotakos ir jaunikio šypsenų apsuptyje. Jeigu Jums patinka antras variantas, tai būtinai įamžinkite bendrus pusryčius, lai tai būna tik kava ir saldėsiai arba kažkas iš Jūsų mėgstamų patiekalų. Nepamirškite, kad pusryčiai užkurs Jums energijos visai dienai ir išblaškys visą nereikalingą jaudulį.

vestuvių rytas

Jeigu pora nusprendė ruoštis ceremonijai atskirai, tokiu atveju į ryto scenarijų reikia įtraukti judviejų susitikimą. Tam tiktų parkas, senamiesčio gatvė, erdvaus restorano erdvė, variantų be galo daug. Dažniausiai šią fotosesijos dalį vestuvių fotografai palieka po ceremonijos, bet tai nėra geriausias sprendimas – jau negalėsite atkartoti to spindėjimo akyse, kai pirmą kartą žvelgėt vienas į kitą po ilgo pasiruošimo. Visos pirmo susitikimo emocijos turi būti įamžintos nuotraukose. Taip, kai kurios nuotakos labai nori, kad tas pirmas jaunikio žvilgsnis būtų būtent žengiant prie altoriaus, bet nepersistenkit su emocijomis, laimės ašaros ir jaudulys nėra geriausias draugas tuo momentu, kai reikia tarti priesaiką.

Jau vis daugiau jaunavedžių pasirenka bendrą susitikimą prieš ceremoniją ir įamžina tai nuotraukose. Pirmiausia, tai laikas tik sau, dar neturėjote sveikinimų, apkabinimų ir nesate susijaudinę, bei pavargę nuo ilgų svečių linkėjimų po santuokos įžadų.

vestuvių rytas

Naujos šeimos pradžia: susitikimas su artimaisiais po ceremonijos

Mūsų vestuvių rytas eina į pabaigą,  bet yra dar keletas svarbių momentų, kuriuos reikia nepamiršti iki šventinės vakarienės.

Svečių vaišinimas po ceremonijos – atiduokite šį reikalą į profesionalų rankas. Tai ne tik leis atsipalaiduoti Jums bei Jūsų artimiesiems, bet ir tas šventiškas mini furšetas  – puikus paveikslėlis fotosesijai su svečiais.

Neužsibūkite per ilgai su svečiais ir stenkitės niekur nevėluoti. Šiam reikalui būtinai pasamdykite vestuvių dienos koordinatorę, kuri tvarkys visą vestuvių dienos eigą. Paprastai laikas po ceremonijos iki vakarienės jaunavedžiams skirtas vestuvių fotosesijai, tai apie 3-4 valandos. Gerokai anksčiau prieš vestuves apkalbėkite su fotografais visas fotosesijai skirtas vietas, kad nebūtų nemalonių staigmenų bei negaištumėte laiko ir energijos nereikalingiems svarstymams vestuvių dieną.

Taip pat nepamirškite ir apie svečius, kurie lauks Jūsų po ceremonijos iki vakarienės. Su organizatorių pagalba sugalvokite jiems užimtumą, kad tas laukimo laikas neprailgtų.

Pasiruošusi padėti – Inesa

vestuviuplanavimasvilniuje.lt

 

Nuotraukose užfiksuotos vestuvių planuotojos Inesos Borkovskos organizuotos vestuvės ir jos kurti floristikos darbai.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą