Pradžia Straipsniai Šv. Kalėdos – pats nuostabiausias metas vestuvėms

Šv. Kalėdos – pats nuostabiausias metas vestuvėms

Žiema – ypatingas laikotarpis, kai aplanko didžiosios ir turbūt labiausiai laukiamos metų šventės. Todėl jei nutarėte šiuo metų laiku surengti vestuves, sujunkite dvi įstabias šventes į vieną. Taip ne tik sukursite neišdildomų įspūdžių kupiną šventę, bet ir išvengsite galvos skausmo dėl vestuvių temos. Na o dabar artėjančių šv. Kalėdų proga dovanojame jums gausybę puikių patarimų, kaip kalėdines vestuves/vestuvines Kalėdas paversti stebuklinga švente.

kaledines_vestuves
Nuotrauka iš unitedwithlove.com

Kalėdų spalvos

Nėra nieko šventiškiau nei raudonos ir žalios spalvų derinys per Kalėdas, tiesa? Tačiau ne ką rečiau kalėdinių spalvų paletėje karaliauja ir rubino ryškumas, baltos ir mėlynos duetas bei metalo spalvų simfonija. Jei jau vestuves rengsite kalėdiškas, tuomet pasinaudokite šiais spalvų junginiais. Visus nustebinsite, jei šias spalvas panaudosite tradiciniams vestuvių atributams, pavyzdžiui, patieksite sidabro ar aukso spalvos tortą. Pasirinkdami tokius nekasdienius sprendimus savo svečius priversite aiktelti iš nuostabos.

Kalediniu_vestuviu_spalvos
Nuotrauka iš tumblr.com

Žiemos pasaka

Elegancija ir prabanga – tai amžinos klasikos išraiška. Norite tokių vestuvių? Tuomet sukurkite stebuklą vestuves paversdami balta žiemos pasaka. Šią viziją lengvai išpildysite pasitelkdami baltas eglutes ir stalo dekoracijas iš baltų rožių, lelijų ar orchidėjų. Stipresniam efektui gėlių kompozicijas papuoškite kristalais. Atrodo per šalta? Išdėliokite gausybę baltų žvakių ir vestuvių atmosfera bei svečių širdys sušils akimirksniu.

baltos_kaledines_vestuves
Nuotrauka iš InvitesWeddings

Dekoracijos

Kas jau kas, bet dekoracijos kaip niekas kitas padeda sukurti šventinę nuotaiką. Nebijokite persistengti, juk Kalėdų nebūna per daug! Pasinaudokite proga ir šventės vietą apraizgykite šviesų girliandomi ir patupdykite keletą žaliaskarių. Viskas atrodys labai kalėdiškai, jei stalus papuošite vainikėliais arba burbulais, patupdytais stikliniuose induose. Galite ant šventės vietos durų pakabinti kalėdinį vainiką, o kėdžių atlošus padabinti mažyčiais vainikėliais arba nedūžtančių eglutės žaisliukų improvizacijomis. Taip šventei suteiksite išskirtinio jaukumo.

kalediniu_vestuviu_dekoracijos
Nuotrauka iš http://ww23.themeweddingboutique.com/

Genialumas slypi paprastume, tad patariame sutaupyti ir dekoracijas kurti iš paprastų dalykų, pavyzdžiui, spanguolių, džiovintų šermukšnio uogų, amalo šakelių, kurios puikiai kontrastuos su sidabru apipurkštomis gluosnio šakelėmis, baltais gėlių žiedais. Taip pat galite rinktis džiovintus apelsinų griežinėlius, cinamono lazdeles, žvaigždinius anyžius, gvazdikėlius, įvairiausius riešutus. Iš viso šio gėrio sukurtos aromatingos dekoracijos atrodys įstabiai. Ne ką prasčiau atrodys didelėse vazose sustatytos ir kalėdiniais burbulais nukabintos pasirinkto medžio šakos.

Pavadinimų lentelės

Kalėdinės vestuvės reiškia, kad turite daugybę variantų stalų pavadinimams, tad kodėl tuo nepasinaudojus? Pavadinkite svečių stalus Kalėdų senio elnio vardais, kalėdiniais filmais, populiariomis dainomis arba kalėdiniais prieskoniais, juk kardamono, cinamono ar muskato stalas skamba žaviai, tiesa?

kalediniu_vestuviu_stalas
Nuotrauka iš thenaturalweddingcompany.co.uk

Kalėdų giesmės

Vestuvių ceremonijos metu panaudokite vieną iš tradicinių kalėdinių giesmių. Tegul jūsų svečiai gieda kartu! Tai puikus širdį virpinantis būdas pradėti savo kalėdines vestuves.

Kalėdų dovanėlės

Nustebinkite svečius atkurdami šv. Kalėdų ryto džiaugsmą. Svečiai tikrai įvertins, jei pradžiuginsite juos mini dovanėlėmis, paslėptomis kojinėse arba po egle. Būtų dar smagiau, jei svečius pažadintų su pilnu maišu dovanų atkeliavęs Kalėdų senis. Ho ho ho!

Jei vestuvių biudžetas ne toks pilnas kaip Kalėdų senio maišas, tuomet pasinaudokite toliau pateikiama idėja dėl dovanėlių svečiams. Ant kalėdinės eglutės pakabinkite įvairių gardumynų, pavyzdžiui, puošnių meduolių, cukrinių lazdelių ir pan. Prie kiekvieno jų prikabinkite  po kortelę su svečio vardu. Pireš išvykdami svečiai galės patys susirasti jiems skirtą saldžią mini dovanėlę.

kalediniu_vestuviu_dovaneles
Nuotrauka iš forwallpaper.com

Vaikai Kalėdinėse vestuvėse

Užimkite mažuosius šventės svečius ir jūsų suaugę svečiai jums bus dėkingi. Kaip tai padaryti? Nustebinkite mažuosius Kalėdų Senelio vizitu! Geriausias laikas šio svečio pasirodymui yra suaugusiųjų vakarienė, mat vaikai bus užsiėmę įdomesniais dalykais nei tėvelių skvernų tampymu. Būtų šaunu, jei vaikai turėtų kambarį, kuriame galėtų žiūrėti kalėdinius filmukus. Vaikams taip pat galite padėti žirklių ir popieriaus, kad galėtų iškarpyti keletą snaigių. Galite duoti ir bespalves domino kaukes ir spalvotų pieštukų, kad galėtų jas papuošti. Idėjos sklando ore, tiesiog čiupkite ir pasinaudokite jomis.

kaledines_vestuves
Nuotrauka iš kolyokkupon.hu

Valgyti, gerti ir linksmintis

Šv. Kalėdos yra metais, kai nereikia per daug sukti galvos dėl vaišių svečiams. Priėmimo metu pasiūlykite išgerti karšto vyno su prieskoniais ir apelsinais ar obuolių sultimis, arba kakavos su mažyčiais zefyriukais. Vakarienei pateikite keptą kalakutą, antį ar didelį kumpį. Internete apsuptu ir vegetariškų kalėdinių pietų variantų.

Pasinaudokite šiais patarimais ir padovanokite sau bei savo svečiams įsimintiną šventę.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą